Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Dibër

 • 3 foto
  Fugon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fugon

  8+1

  Dibër 8 nëntor 18:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION!! Shitet Fadrom Fiat-Hitachi FB110
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION!! Shitet Fadrom Fiat-Hitachi FB110

  Shitet Fiat-Hitachi FB 110/viti 1998/eshte me letra te rregullta.Fadroma eshte ne gjendje shume te m

  Dibër 24 shtator 19:49
  15.500 €
 • 2 foto
  Shitet Nisan trade
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Nisan trade

  Vetshkarkuese /viti 1991 gjendje pune shume te mire ,per me shume informacion klikoni ne nr e tel

  Dibër 21 gusht 16:23
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion

  Shes kamion man 4 akse, viti i prodhimit 1995, kazan miller keeper, me 70 % goma te reja, te gjitha

  Dibër 19 gusht 12:35
  22.000 €
 • 0 foto
  Text WhatsApp
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Text WhatsApp

  Shitet Mercedes Vito Viti 97 7+1 vende 2.2 naft Letra deri ne dhjetor

  Dibër 21 korrik 10:34
  2.000 €
 • 0 foto
  Traktor Kubota 30kv fuqi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Traktor Kubota 30kv fuqi

  Shitet Traktor Kubota me frez ,plluk,mbjellese misri,dhe korrese bari

  Dibër 14 korrik 18:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 8 korrik 16:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa

  Kamion Mercedes-Benz Actros 41.40 Viti 2001 4 Akse Paisje Cifa nga 12mc PTO kanal hidraulik Gomuar

  Dibër 8 korrik 16:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Mercedez Cifa

  Kamion Mercedes-Benz Actros 41.40 Viti 2001 4 Akse Paisje Cifa nga 12mc PTO kanal hidraulik Gomuar

  Dibër 24 qershor 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamion 1622 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 1622 4x4

  Shes kamion 1622 4x4 me letra te prera me 6 goma te reja makina esht super gjendje .per me shum me k

  Dibër 14 maj 21:05
  18 Lek
 • 10 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 19 prill 17:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JCB
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB

  gjendje shume e mire gati per cdo lloj prove per me shume informacion ju lutem telefononi ne nr. e m

  Dibër 4 prill 04:54
  30.000 €
 • 3 foto
  JCB 4cx
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB 4cx

  fadrama eshte ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove per me shume informacion kontaktoni ne nr

  Dibër 4 prill 04:54
  30.000 €
 • 8 foto
  mercedes benz 515 viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes benz 515 viti 2007

  shitet Mercedes Benz 515,vit prodhimi 2007. ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.makina k

  Dibër 3 prill 19:17
  25.800 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 211
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 211

  Sprinter 211 me letra 8+1 Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike Shitet per arsye mos perd

  Dibër 3 prill 11:03
  5.000 €
 • 2 foto
  shitet sprinter 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet sprinter 208

  shitet makina per arsye mosperdorimi makina eshte 8+1 me letra te prera deri ne dhjetor .gjendje shu

  Dibër 3 prill 10:46
  2.760 Lek
 • 0 foto
  IFA l50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IFA l50

  shitet ifa l50 ne gjendje shum te mir ifa osht 4x4 osht e gatshme per qdo lloj prove ifa osht pa dek

  Dibër 3 prill 07:02
  4.500 Lek
 • 7 foto
  Furgon 208 ne gjendje perfekte
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon 208 ne gjendje perfekte

  fugon 208 8+1 viti 1996 me dokumenta te rregullta e te paguara me te gjitha sherbimet e bera i gatsh

  Dibër 2 prill 10:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamion

  Shitet bashke me borepastruese

  Dibër 1 prill 15:16
  22.000 €
 • 2 foto
  kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamion

  Bashke me borepastruese

  Dibër 1 prill 15:16
  18.000 €
 • 8 foto
   Paisjemikser betonjerk impiant per beton Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Paisjemikser betonjerk impiant per beton Cifa

  Viti 2001 Modeli RY 1100 Per 3 Akse PTO Gjendje te mire Ne dispozocion menjehere Ndodhet ne Itali.

  Dibër 1 prill 11:14
  2.500 €
 • 2 foto
  JCB
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB

  Fadrom JCB

  Dibër 1 prill 10:02
  10.000 €
 • 1 foto
  Eskavator O&K 5000 Euro Eskavatori ne gjende pun
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator O&K 5000 Euro Eskavatori ne gjende pun

  Eskavator O&K 5000 Euro Eskavatori ne gjende pune te gjitha funksionale vetem ka pompen hidrou

  Dibër 1 prill 10:02
  5.000 €
 • 10 foto
   Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 1 prill 09:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Daf Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Daf Cifa

  Kamion Daf CF85 Viti 04/06/2001 4 Akse Paisje Cifa RY 1300 nga 12mc PTO Tape Ekos + kanal hidrauli

  Dibër 1 prill 07:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 CDI maxi 6 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313 CDI maxi 6 vende

  Sprinter 313 CDI Maxi 5+1. Makina eshte me dogane, km:175mije Makina eshte me te gjitha letrat e ard

  Dibër 1 prill 07:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedez 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez 814

  Shitet ose nderohet merecedez benz 814 shitet per arsye mos perdorimi gjendje shume e mire cmimi o

  Dibër 22 mars 11:44
  5.000 €
 • 2 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  Shes kamnion 4x4 me letra te paguara deri ne dhjetor 2019,ne gjendje shum te mire pune dhe me shrbim

  Dibër 15 janar 16:55
  7.000 €