Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

4

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shtepi ne drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shte

  Gllogoc Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Shtepit Super Luksoze
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepit Super Luksoze

  Shiten shtepi super Luksoze ne Qikatov te Drenasit,shtepit kan nje organizim te mir dhe posedojn lej

  Gllogoc 17 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 14 korrik 20:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 14 korrik 20:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje

  Ne lagjen moderne ne Drenas Shiten shtepit Infrastruktur moderne E survejuar nga kamerat E pershtats

  Gllogoc 13 korrik 15:36
  100.000 €
 • 4 foto
  Ekuzive lagje moderne Shiten shtepit ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Ekuzive lagje moderne Shiten shtepit ne Drenas

  Lagja me moderne ne Drenas Sistem modern i siguris Shtepit dhe vendi atraktiv per banim Preferohen g

  Gllogoc 9 korrik 18:06
  100.000 €
 • 5 foto
  Shiten shtepit ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit ne qender te Drenasit

  Shiten shtepit ne qender te Drenasit Mbrapa spitalit Komplet te mobiluara

  Gllogoc 9 korrik 18:06
  1.000 €
 • 4 foto
  SHITEN Shtepit ne Drenas
  Shtepi / Vila

  SHITEN Shtepit ne Drenas

  Shiten shtepit ne Drenas, mbrapa Al Trades, Ndertim i ri lagje e re, e vetmja ne Drenas, shtepi mode

  Gllogoc 8 korrik 14:11
  1 €
 • 10 foto
  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në Drenasin III Kati përdhese posedon: - 1 sallon -

  Gllogoc 12 qershor 07:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten shtepit dhe lokalet afariste
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit dhe lokalet afariste

  Shiten shtepit dhe lokalet afariste ne Drena

  Gllogoc 28 maj 00:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Gllogoc 15 maj 23:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re komuna e Drenasit shtepit posedojn leje ndertimi dhe jan mode

  Gllogoc 25 prill 19:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DRENAS
  Shtepi / Vila

  DRENAS

  Shes shtepi ne Drenas e ndertuar dy katshe e pa mermetuar me 5 ari trull te intersuarit munten te me

  Gllogoc 4 prill 11:23
  45 €
 • 1 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shtep

  Gllogoc 3 prill 08:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas

  Shtepit jan ne ndertim e siper,posedojn leje ndertimi rrug kanalizim energji elektrike,qmimi i arsye

  Gllogoc 31 mars 17:30
  Me Marrveshje