Shtepi / Vila
Gllogoc

Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

5

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Drenasi1
  Shtepi / Vila

  Drenasi1

  Drenas

  Gllogoc 22 qershor 11:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi ,Drenasi1
  Shtepi / Vila

  Shtepi ,Drenasi1

  Shtepi

  Gllogoc 22 qershor 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shtepi

  Gllogoc 17 qershor 11:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit. Shtepia ka 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, Sallon Kuzhinë E mobil

  Gllogoc 27 maj 23:50
  170.000 €
 • 3 foto
  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet Shtepia ne Qender te Drenasit posedon 5ari truall,bazen,dhe eshte komplet e mobilume, per inf

  Gllogoc 25 prill 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  Shitet shtepia ne Komoran, rruga \"Ali Gashi\". Shtepia posedon 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, 2 dhoma

  Gllogoc 4 prill 07:20
  Me Marrveshje