Shtepi / Vila
Shtime

Shtepi / Vila në shitje në Shtime

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  LINA shtëpia në Shtime 125/16
  Shtepi / Vila

  LINA shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Shtime Sot, 11:39
  250.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17

  Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2 30ari toke Adressa;Shtime Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipe

  Shtime Sot, 11:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 7ari oborr Organizimi i mbrendshem:Kati i -I- Qendrimi ditor+kuzhinë, nje dho

  Shtime Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhine,nje d

  Shtime Sot, 11:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë : 200 m2 Oborr: 12.5 ari Adresa: Lagjia Pajtimmit ne Shtime Sh

  Shtime Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Shtime 2 korrik 12:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten shtepit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit

  Shiten shtepit

  Shtime 27 qershor 23:06
  1 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2150 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2150 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Shtime 24 qershor 20:45
  75.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtepia me lokale ne qender te Shtimes
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me lokale ne qender te Shtimes

  Shitet shtepia se bashku me lokale ne qender te Shtimes. Hapsira:2 ari e 7 metra Trulli gjendet ne S

  Shtime 12 qershor 22:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHTËPIA me 18 ari Rr.Godancit Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA SHTËPIA me 18 ari Rr.Godancit Shtime

  Shitet Shtëpia Oborr : 18 ari Organizimi i mbrendshëm-Bodrum ka garazhd + 2 dhoma gjumi dhe nje depo

  Shtime 3 maj 03:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Shtëpia ne Shtime
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia ne Shtime

  Shitet Shtepia Urgjent ne Shtime tek pishat posedon 11 ari toke dhe shtepia ka 3 dhoma sallon kuzhin

  Shtime 24 shtator 12:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia ne shtime
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtime

  Shitet shtepia 3 katshe ka 1 lokal me dy hymje n katin e dyt ka 2 dhoma 1 banjo 1 teras n katin e tr

  Shtime 27 gusht 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia n shtime
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia n shtime

  Shitet shtepia 3 katshe ka 1 lokal me 2 hymje,n katin e dyt ka 2 dhoma,1 sallon,1 teras,1banjo,n kat

  Shtime 27 gusht 17:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet shtepia ne davidovc 270m2 20 ari.
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne davidovc 270m2 20 ari.

  shtepia ka 270 m2 20ari oborr dokomentacioni nrregull me ifrastruktur te plot per ma shum info Tel

  Shtime 9 gusht 13:45
  80.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me 20 ari me ifrastruktur te plot
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 20 ari me ifrastruktur te plot

  Shtepia me 20 ari ne davidovc me ifrastruktur te plot dokomentacioni ne rregullt shtepia ka mbi 200

  Shtime 4 korrik 13:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia Godanc i ulet

  Shtime 23 shtator 16:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Një shtëpi në Shkup po shitet
  Shtepi / Vila

  Një shtëpi në Shkup po shitet

  Për shitje është një goditje 160m2, me dy peshqir, një hapësirë pune prej 16m2, një garazh dhe një o

  Shtime 15 shtator 18:21
  Me Marrveshje