Vetura
Berat
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi Pajero dizel

  makina ne gjendje te mire e pershtatshme per terren malor 4*4

  2.200 €
  Berat
  17 nëntor 06:54
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 viti 1992 dhjetor ,,te gjitha.sherbimet te sapo bera gomat te sapo vena ,makina eshte. Ne gjendje super e gatshme per cdo.prove ,,cmimi i diskutushem

  4.000 €
  Berat
  15 nëntor 21:45
 • L200 2003

  L200 2003

  Mitsubishi L200 Modeli warrior Viti 2003 Ne gjendje shum te mir E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye emigrimi .

  6.100 €
  Berat
  29 tetor 23:34
 • MITSUBISHI AUTOMATIK

  MITSUBISHI AUTOMATIK

  Shitet Mitsubishi colt 94, Kamio Automatike, 1.5 benzin, jan bere te gjitha sherbimet, Letrat te sapo paguara, shum komode, shitet per arsye emigrumi,

  1.200 €
  Berat
  23 tetor 22:56
 • MITSUBISHI COLT

  MITSUBISHI COLT

  Shitet Mitsubishi colt 94 ,Kamio Automatike, 1.5 benzin , Pranon çdo lloj Impianti gazi, makina eshte shum e rehatshme , shitet per arsye mos per dori mi .

  1.200 €
  Berat
  20 tetor 21:36
 • Shitet Mitsubishi pajero sport

  Shitet Mitsubishi pajero sport

  Shitet makina ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove ..goma te reja taksa te paguara ..luku I 2003

  4.800 €
  Berat
  16 tetor 21:37
 • Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shitet Mitsubishi lane to motor 2.8 turbo intercooler..4x4 goja te raha makina ne gjendje super e gatshme per cdo prove ..pa letra

  2.800 €
  Berat
  16 tetor 21:37
 • Mitsubishi L200 , Warrior 2003

  Mitsubishi L200 , Warrior 2003

  Mitsubishi l200 Modeli warrior Viti 2003 Gomat 9/10% Ne gjendje shum te mir E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye emigrimi . Flm

  6.200 €
  Berat
  14 tetor 19:43
 • Mitsubishi Shogun Sport

  Mitsubishi Shogun Sport

  Shite Mitsubishi Shogun Sport. Motori naft 2.5, 4x4. Kondicioner, airbag, abs, xhama te zinj dhe elektrik, me baxha. Viti prodhimit 2000. E gatshme per cdo lloj prove, makina eshte ne gjendje shume t

  5.000 €
  Berat
  15 shtator 18:35
 • Shitet

  Shitet

  Shitet mitsubishi lancer 1999-2000 benzin 1.3 disqe alumini goma te reja me 145mije kilometra me kondisioner dhe ekonomike. Shitet

  1.000 €
  Berat
  17 gusht 21:38
 • Shitet

  Shitet

  Mitsubishi Lancer. Motori 1.3 benzine. Shitet

  1.000 €
  Berat
  16 gusht 22:36
 • mitsubishi L200 per pjes

  mitsubishi L200 per pjes

  kemi diferencial para mbrapa grup timon balestra kamio cilindri etj

  1 Lek
  Berat
  20 korrik 16:44
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi pajero ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera

  550.000 Lek
  Berat
  20 korrik 14:44
 • Mitsubishi l200 dizel

  Mitsubishi l200 dizel

  Eshte ne gjendje shume te mire.Shitet per arsyeje emigrimi.Motorri 2.5 turbo diesel ne gjendje te mire. Disqe origjinal dhe alumin

  6.000 Lek
  Berat
  21 qershor 11:44
 • Mitsubishi Outlander 4x4  200 Benzine/Gaz 2007

  Mitsubishi Outlander 4x4 200 Benzine/Gaz 2007

  Mitsubishi Outlander 4x4 / 200 Benzine Gaz / Viti 2007 / me Clima / Manual me km origjinale /Impianti i gazit origjinal i fabrikes dhe i markes BRC nga me te miret / 4 goma te reja me flete garanci,pe

  Me Marrveshje
  Berat
  12 qershor 21:44
 • Mitsubishi Outlander 4x4 200 Benzine/Gaz 2007

  Mitsubishi Outlander 4x4 200 Benzine/Gaz 2007

  Mitsubishi Outlander 4x4 / 200 Benzine Gaz / Viti 2007 / me Clima / Manual me km origjinale /Impianti i gazit origjinal i fabrikes dhe i markes BRC nga me te miret / 4 goma te reja me flete garanci,pe

  Me Marrveshje
  Berat
  12 qershor 21:44
 • Mitsubish Pajero

  Mitsubish Pajero

  4x4

  3.800.000 Lek
  Berat
  29 maj 17:50
 • Mitsubishi 2.0 DTi

  Mitsubishi 2.0 DTi

  Mitsubishi outlander 2.0dti

  Me Marrveshje
  Berat
  28 prill 22:35
 • Shitet

  Shitet

  Shitet mitsubishi l200 4x4 abs motorr 2.5 nafte disqe alumini timon anglez ne gjendje shum te mir vit prodhimi 2001 Nuk ka nevoj per sherbime vaj filtra vip faze + bateri e re te sapa nderuarr Makina

  5.300 €
  Berat
  26 prill 18:36
 • Mitsubish Pajero

  Mitsubish Pajero

  4x4 funksionale,goma te reja ,bateria e re ,me rimorkio , letrat te paguara deri ne fund te vitit 2017

  4.300.000 Lek
  Berat
  22 prill 16:44
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200 4x4 , Abs , disqe alumini , viti prodhimit dhjetor 2001, timon anglez. Makina nuk ka nevoj per sherbime, vaj + filtra + rrip faze sapo jane nderruar dhe bateria e re . Makina

  5.800 €
  Berat
  10 prill 15:34
 • Mitsubish L200

  Mitsubish L200

  Makina eshte ne gjentje perfekte Ka matorr te edhur ne gjendje shum te mir Diferencjali I par I sapo nderruar 4x4 ne gjendje shum te mir makina esht per terren te veshtir shum ekonomike esht me pomp

  2.000 €
  Berat
  5 prill 21:35
 • Mitsubishi Space Star

  Mitsubishi Space Star

  Shes Mitsubishi Space Star 1.9 DID Diesel Avance. Viti 2002. i ruajtur ne gjendje shume te mire. 195000 Km te garantuara me liber servisi. Vetura Posedon: Klim funskionale Airbag ABS Mbyllje Qendrore

  2.000 €
  Berat
  29 mars 22:34
 • Mitsubishi l200 DI-D 2.5 .2009

  Mitsubishi l200 DI-D 2.5 .2009

  Shes Mitsubishi L200 DI-D 4×4 motor 2477cc në gjendje shumë të mire si motorike dhe xhenerike. frena ABS. ESP. airbeg për shoferin dhe pasagjerin. kondicioner. sendiljet me ngrohje dhe ftohje. xhama

  8.500 €
  Berat
  17 mars 05:26
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Makina eshte ne kushte te mira teknike .Letrat jan te paguara deri ne Janar 2018. E gatshme per cdo prove.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0694275201

  4.500 €
  Berat
  15 shkurt 19:57
 • Mitsubish Pajero

  Mitsubish Pajero

  Shes Mitsubish pajero ne kushte te mira teknike.Dokumentat te paguara per 1 vit deri ne janar 2018. E gatshme per cdo prove .Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.

  4.500 €
  Berat
  14 shkurt 15:54