Vetura
Fier

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fier | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2012
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2012

  Shes Volkswagen Jetta , viti 2012.Kamio automatike.E sapoardhur nga amerika , me letra te paguara pe

  Fier Sot, 15:59
  7.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI

  Shitet 2012 Volkswagen CC - 2.0 TSI i pershtatshem per gaz. Sallon lekure shume i paster, sendilje m

  Fier 11 nëntor 11:34
  11.500 €
 • 4 foto
  Tiguan 2.0 Shitet/Ndrohet
  Vetura

  Tiguan 2.0 Shitet/Ndrohet

  Tiguan 2009 Me baxha xhami serdilje meshin ngrohje serdiljesh dritat big xenon kamio automatike kam

  Fier 10 nëntor 21:29
  8.800 €
 • 5 foto
  Passat 2008 Okazion
  Vetura

  Passat 2008 Okazion

  Shitet Passat 2008 motorr 2.0 benzin fsi turbo me 89 mij milje prodhim USA 🇺🇸.Baxha disqe 17 alumin

  Fier 10 nëntor 15:12
  1 €
 • 10 foto
  Vw volkswagen polo
  Vetura

  Vw volkswagen polo

  Vw volkswagen polo 1.2 benzine shume ekonomike..178 mij km..me dogane te paguar

  Fier 1 nëntor 13:06
  2.800 €
 • 10 foto
  VW Golf V 2.0i
  Vetura

  VW Golf V 2.0i

  VW Golf V 2.0i. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005.

  Fier 23 tetor 12:36
  3.600 €
 • 0 foto
  VW Golf 7 gti
  Vetura

  VW Golf 7 gti

  ABS Alloy wheel Catalytic converter Central door lock Sensor shiu Park distance control Parking ass

  Fier 21 tetor 09:21
  22.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 2.3 Benzin V5 Sport
  Vetura

  Golf 4 2.3 Benzin V5 Sport

  Golf 4 Sport / 2.3 Benzin / Fundi 98 / Ngrohje sendilesh / 5 Porta / Kambio manual/ 5 Pistona / Ngjy

  Fier 16 tetor 23:18
  1 €
 • 5 foto
  Golf 5 1.6 FSI Automatic Viti 2006
  Vetura

  Golf 5 1.6 FSI Automatic Viti 2006

  -ABS -ESP -Cruise Controll -Full PC Bordi -Sensor Parkimi -Navi -Bagazhier 6CD -Climatrik -2 Çelsa -

  Fier 2 tetor 17:14
  4.400 €
 • 4 foto
  Okazion !!! Shite Polo viti 2007
  Vetura

  Okazion !!! Shite Polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 1.2 benzin me klimatrinik xhama elektrik mbyllje qendrore pasqyra me ngr

  Fier 26 shtator 12:05
  2.200 €
 • 3 foto
  VW volkswagen lupo
  Vetura

  VW volkswagen lupo

  Shitet lupo ne gjendje super te mir ska nevoj per asnje servis me letra deri ne shkurt 2020 makina k

  Fier 24 shtator 21:02
  1.500 €
 • 8 foto
  OKAZION Golf 6 GTI I ardhur nga zvicra ??
  Vetura

  OKAZION Golf 6 GTI I ardhur nga zvicra ??

  Shitet golf 6 gti fabrike 2.0 super makin dhe e shpejt Super makin per ata qe e njofin Sensor navi

  Fier 23 shtator 10:36
  9.400 €
 • 4 foto
  AUTOMATIKE VW PASSAT-07 BENZINE 4300 EURO
  Vetura

  AUTOMATIKE VW PASSAT-07 BENZINE 4300 EURO

  SHITET E SAPOARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPTIONS ...FULL SERVIS ME DOGANE TE PAGUAR..

  Fier 21 shtator 08:16
  4.300 €
 • 5 foto
  Golf 1J , 2.3benzin
  Vetura

  Golf 1J , 2.3benzin

  Golf 1J,W5 2.3 benzin , viti 1998, ngjyra gri e erret , 174867 km, ..Makina ne gjendje shum te mir

  Fier 20 shtator 09:11
  5.300 €
 • 4 foto
  Okazion !!! Shite Polo viti 2007
  Vetura

  Okazion !!! Shite Polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 1.2 benzin me klimatrinik xhama elektrik mbyllje qendrore pasqyra me ngr

  Fier 19 shtator 14:50
  2.400 €
 • 3 foto
  Shitet golf 4 1.6benzin
  Vetura

  Shitet golf 4 1.6benzin

  Shitet golf 4. 1.6 benzin kamio manuale . Eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Cdo sherb

  Fier 17 shtator 08:26
  2.300 €
 • 2 foto
  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit
  Vetura

  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Wv Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Fier 13 shtator 15:29
  1.500 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 5 1.4 4800€
  Vetura

  SHITET GOLF 5 1.4 4800€

  SHITET GOLF 5 te gjitha sherbimet e bera makina ka ardhur nga zvicra pa asnje defekt jemi te gatshem

  Fier 12 shtator 12:50
  4.800 €
 • 3 foto
  VW Golf 5 ,2004, 1.6 benzin, automat, full
  Vetura

  VW Golf 5 ,2004, 1.6 benzin, automat, full

  Golf 5 1.6 Fsi automatik viti 2004, 185000km origjinale me liber sherbimesh, goma 80%, vaj filtra te

  Fier 10 shtator 20:27
  4.800 €
 • 1 foto
  Shitet polo
  Vetura

  Shitet polo

  VW Polo e 2002.Motorr 1.4 benzin shum ekonomike.Me goma te reja dhe nga motorri shum e mire si dh

  Fier 8 shtator 07:18
  2.800 €
 • 3 foto
  Golf volsvagen polo 1000
  Vetura

  Golf volsvagen polo 1000

  Shitet volsvagen polo 1000 benzin me letra per nje vit sherbimet vaj filtra rrip faze frenat kandele

  Fier 6 shtator 16:11
  1.000 €
 • 2 foto
  Golf 3 Sport!!!
  Vetura

  Golf 3 Sport!!!

  Shitet Golf 3 Sport ! Me letra deri ne Shtator 2020

  Fier 5 shtator 00:10
  1.200 €
 • 3 foto
  Passat CC 2.0T
  Vetura

  Passat CC 2.0T

  Makina eshte e blere nga mua ne usa Eshte ne gjendje super te mbajtur Posedon sallon lekure ngjyre

  Fier 4 shtator 18:27
  12.000 €
 • 5 foto
  VW Polo 1,2 Klima Gjermania
  Vetura

  VW Polo 1,2 Klima Gjermania

  Volkswagen POLO 1.2 Klima Viti 2003 Xhama elektrike , Abs , Asp, Makina eshte ne super gjendje, shum

  Fier 31 gusht 12:47
  2.699 €
 • 4 foto
  Golf IV 2.8 benzin 4×4
  Vetura

  Golf IV 2.8 benzin 4×4

  Golfi ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike,arsyja mos perdorimi.Letrat te bera para 2 muaj

  Fier 31 gusht 08:03
  3.500 €
 • 9 foto
  POLO 1.4- Kambjo Automatike-Viti 2011-
  Vetura

  POLO 1.4- Kambjo Automatike-Viti 2011-

  VW POLO 1.4 Benzin ( Motorr i thjeshte )- Viti prodhimit 2011- Kambjo Automatike- 2-Celsa me pult- G

  Fier 30 gusht 00:13
  5.900 €
 • 5 foto
  Golf IV 2.8 benzin 4×4 2001
  Vetura

  Golf IV 2.8 benzin 4×4 2001

  Golfi ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike,arsyja mos perdorimi.Letrat te bera para 2 muaj

  Fier 28 gusht 08:30
  3.500 €
 • 9 foto
  VW Golf V 2.0i.
  Vetura

  VW Golf V 2.0i.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë. 1

  Fier 27 gusht 13:44
  3.600 €
 • 10 foto
  VW Passat SE 2013
  Vetura

  VW Passat SE 2013

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Versioni SE i kompletuar me opsione. 177mije kilometra. Kambio Auto

  Fier 27 gusht 08:03
  9.500 €
 • 4 foto
  VOLKSWAGEN CADDY 2.0i 16v Benzin 2008
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY 2.0i 16v Benzin 2008

  🔹 MOTORR 2.0i 16v BENZIN 🔹 Makina e sa po ardhur nga Hollanda 🔹 📞0695377117

  Fier 24 gusht 20:03
  4.500 €
 • 8 foto
  okazion per 2 dite
  Vetura

  okazion per 2 dite

  shitet golf4 viti 2001 motorr 1.4 benzin dekumentat te paguara deri ne mars te 2020 makina esht ne g

  Fier 22 gusht 21:23
  1.300 €
 • 9 foto
  Volkswagen Golf V 2.0i.
  Vetura

  Volkswagen Golf V 2.0i.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë. 1

  Fier 16 gusht 22:23
  3.900 €
 • 0 foto
  Golf 3 1.6 benzin pa letra
  Vetura

  Golf 3 1.6 benzin pa letra

  Shes makin golf 3 1.6 benzin pa letra ne gjendje te mire. Ndodhet ne fier. Makina esht ekonomike esh

  Fier 16 gusht 06:00
  450 Lek
 • 7 foto
  Wolkswagen Golf VI
  Vetura

  Wolkswagen Golf VI

  Shitet Wolkswagen Golf VI 1.4 benzin Kambio automatik 7G Baxha xhami Sedilje me ngrohje Salloni bezh

  Fier 15 gusht 12:50
  7.800 €
 • 1 foto
  Volkswagen Touareg
  Vetura

  Volkswagen Touareg

  Shitet Volkswagen Touareg ne gjendje shum te mir motorike Edhe xhenerike makina esht full option me

  Fier 15 gusht 03:37
  23.000 €
 • 7 foto
  Shitet makina ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shitet makina ne gjendje shum te mire

  Shitet golf 3 ne gjendje te mire Me letra der ne 27 dhjetor Çmimi 600 euro

  Fier 13 gusht 14:37
  600 €
 • 4 foto
   Okazion oferta e fundit Golf4 2.3 cc 170 hp
  Vetura

  Okazion oferta e fundit Golf4 2.3 cc 170 hp

  Okazion oferta e fundit per kte makin sepse une ndodhem ne greqi dhe me duhet te blej makin tjeter k

  Fier 7 gusht 00:10
  1.900 €
 • 5 foto
  SHITET WOLKSVAGEN POLO
  Vetura

  SHITET WOLKSVAGEN POLO

  SHITET WOLKSVAGEN POLO MOTORR 1000 BENZIN SHERBIMET E BERA DOKUMENTAT DERI 27.06.2020

  Fier 6 gusht 13:59
  1.300 €
 • 4 foto
  Volsvagen polo 1000
  Vetura

  Volsvagen polo 1000

  Shitet volsvagen polo 1000 benzin me letra deri ne 22 qershor 2020 sherbimet rrip faze vaj filtra fr

  Fier 3 gusht 16:29
  1.300 €
 • 9 foto
  VW Beetle -70
  Vetura

  VW Beetle -70

  WOLSSVAGEN BETLE. VITI 74 SUPER GJENDJE SHITET. MUNDESI NDERIMI ME BENCE TE VITEVE 70 -80. Whotsap v

  Fier 28 korrik 17:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 FSI AUTONATIC
  Vetura

  Golf 5 1.6 FSI AUTONATIC

  -ABS -ESP -Cruis Controll -Navi -Full MDF bordi -Sensor Parkimi para dhe mbrapa -12 Airbag -Bagazhie

  Fier 26 korrik 21:29
  4.200 €
 • 8 foto
  VW Golf V 2.0i.
  Vetura

  VW Golf V 2.0i.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë. 1

  Fier 26 korrik 15:55
  3.900 €
 • 0 foto
  passat cc 2.0 benzine automat panorama nderrohet
  Vetura

  passat cc 2.0 benzine automat panorama nderrohet

  ne gjendje shume te mire sapo targuar

  Fier 22 korrik 22:43
  8.800 €
 • 3 foto
  okazion per 3 dite
  Vetura

  okazion per 3 dite

  makina shitet okazion per arsye largimi nga shqiperia.me sherbime sapo bera si rrip faze.ferrota vaj

  Fier 22 korrik 21:46
  1.500 €
 • 9 foto
  VW Golf V 2.0i
  Vetura

  VW Golf V 2.0i

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë.

  Fier 22 korrik 20:08
  3.900 €
 • 8 foto
  VW Golf 5 GTI ORIGJINAL
  Vetura

  VW Golf 5 GTI ORIGJINAL

  VW Golf 5 GTI origjinal. Me të gjitha dokumenta të paguara. Motor 2.0 benzinë. 150 mijë KM. Kamb

  Fier 22 korrik 20:07
  6.300 €
 • 7 foto
  Shitet polo viti 2007
  Vetura

  Shitet polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 Sherbimet e kryera letra per 1 vit Makina esh ne super gjendje shitet per ars

  Fier 22 korrik 18:05
  2.700 €
 • 3 foto
  polo 96
  Vetura

  polo 96

  Shitet Wolswagen polo viti 96. 1000 benzine 500 mij leke

  Fier 19 korrik 09:59
  500 Lek
 • 4 foto
  OKAZION-Golf 4 ne gjendje perfekte
  Vetura

  OKAZION-Golf 4 ne gjendje perfekte

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.makina esht mbajtur nga nje person.shum

  Fier 18 korrik 10:40
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet urgjent !!!!
  Vetura

  Shitet urgjent !!!!

  Shitet per arsye familjare.me sherbime te sapo bera.rrip faze ferrota vaj filtra kandele etj.cmimi p

  Fier 17 korrik 15:09
  1.800 €