Vetura
Fier

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit
  Vetura

  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Wv Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Fier 13 shtator 15:29
  1.500 €
 • 5 foto
  VW Bora 1.9 tdi me letra per 1 vit.
  Vetura

  VW Bora 1.9 tdi me letra per 1 vit.

  Makine eshte ne gjendje te mire.Sherbime te bera dhe letra per 1 vit.kontaktoni ne whatsapp.

  Fier 11 gusht 18:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Volkswagen Bora 1.9 naft / DI kuqe /
  Vetura

  Vw Volkswagen Bora 1.9 naft / DI kuqe /

  VW VOLKSWAGEN Bora 1.9 naft di e kuqe Viti 2002 ,letrat paguara Makina eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 19 prill 18:20
  1.900 €
 • 5 foto
  U SHIT Volkswagen Bora sw 1.9 tdi
  Vetura

  U SHIT Volkswagen Bora sw 1.9 tdi

  Volkswagen Bora sw 1.9 tdi, viti 2002, km 183000, me tvsh te paguar. cmimi 2700 euro.

  Fier 2 prill 01:47
  2.700 €
 • 7 foto
  VOLKSWAGEN BORA VITI 2003 1.9 NAFTE MANUALE
  Vetura

  VOLKSWAGEN BORA VITI 2003 1.9 NAFTE MANUALE

  SHITET VOLKSWAGEN BORA VITI 2003 1.9 NAFTE MANUALE , SHUME EKONOMIKE ME 7 MARSHA. MAKINA I KA TE GJ

  Fier 1 prill 06:33
  2.700 €
 • 9 foto
  VW BORA 1.9 TDI 2002
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI 2002

  VW Bora 1.9 Tdi Kambio Automatike. xhama elektrik , sensor shiu , kondicioner. disqe alumin gjendj

  Fier 31 mars 21:41
  2.300 €
 • 9 foto
  VW BORA - 1.9 di e kuqe Kamjo Automat
  Vetura

  VW BORA - 1.9 di e kuqe Kamjo Automat

  VE Bora 1.9 naft (DI te kuqe) motor komorel - Kamjo Automat - sedilje me ngrohje - Navi te madh - di

  Fier 17 janar 15:55
  2.300 €