Vetura
Fier

VW Volkswagen | CC | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

CC

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI

  Shitet 2012 Volkswagen CC - 2.0 TSI i pershtatshem per gaz. Sallon lekure shume i paster, sendilje m

  Fier 20 nëntor 11:34
  11.500 €
 • 3 foto
  Passat CC 2.0T
  Vetura

  Passat CC 2.0T

  Makina eshte e blere nga mua ne usa Eshte ne gjendje super te mbajtur Posedon sallon lekure ngjyre

  Fier 4 shtator 18:27
  12.000 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  makina esh ne gjendje perfekte nga te gjidha ska nevoj per reklam e sapo ardhur nga amerika

  Fier 3 prill 12:15
  13.500 €
 • 7 foto
  VW Volkswagen CC
  Vetura

  VW Volkswagen CC

  Shitet Volswagen cc 2012. 2.0 turbo. makina ndodhet ne USA. bleresi duhet te paguaj transportin dhe

  Fier 2 prill 14:14
  4.500 €
 • 6 foto
  VW passat cc 2011
  Vetura

  VW passat cc 2011

  Okazion!!! VW cc importuar nga USA. 2.0 Tsi 200 HP. Sallon lëkurë e zezë Navi me ekran, OutoHold, Ty

  Fier 2 prill 07:33
  9.000 €
 • 3 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet me dogan 2.0 automatike

  Fier 2 prill 04:27
  8.990 €
 • 9 foto
  Okazion Shitet Passat cc 2.0 Nafte
  Vetura

  Okazion Shitet Passat cc 2.0 Nafte

  Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ska nevoj per asnje sherbime full opsion

  Fier 1 prill 05:11
  9.200 €
 • 7 foto
  Pasat Cc 200 Benzin White Panorama viti 2011
  Vetura

  Pasat Cc 200 Benzin White Panorama viti 2011

  sapo ardhur passat cc panoram me dogan paguar super gjendje full option cmimi diskutushem dhe mundes

  Fier 31 mars 16:15
  8.600 €