Vetura
Fier

VW Volkswagen | Phaeton | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet Phaeton 3.2 Benzine Gas
  Vetura

  Shitet Phaeton 3.2 Benzine Gas

  Makina e sapo ardhur nga Gjermania me te gjitha sherbimet. Serdilje ngrohje para mbrapa, fryrje. Tim

  Fier 15 tetor 08:48
  5.200 €
 • 11 foto
  Phaeton
  Vetura

  Phaeton

  Shitet VW phaeton 3.0naft viti2006 automatic gjendja super

  Fier 3 tetor 13:37
  6.500 €
 • 8 foto
  Shitet Phaeton 3.0 TDI 2007
  Vetura

  Shitet Phaeton 3.0 TDI 2007

  Shitet Phaeton 3.0 TDI 2007 Makina eshte ne super gjendje e ardhur nga belgjika ka nje vite qe ka h

  Fier 19 prill 18:25
  6.700 €
 • 6 foto
  Shitet Phaeton Full Options
  Vetura

  Shitet Phaeton Full Options

  Shitet Phaeton 3.0 Naft Viti 2007 full options Sedilje elektrike Ngrohje-ftohje-masazh para dhe me n

  Fier 1 prill 21:20
  7.500 €
 • 0 foto
  Shitet Phaeton Full Option 7500€
  Vetura

  Shitet Phaeton Full Option 7500€

  Shitet WV Phaeton 3.0 Nafte Full Options-Tapiceri Bezhe Sedilje Ngrohje-Ftohje-Masazh+Levizin ne kra

  Fier 1 prill 14:04
  7.800 €
 • 4 foto
  OKAZIONN Phaeton viti 2008 3000 pa taks lluksi
  Vetura

  OKAZIONN Phaeton viti 2008 3000 pa taks lluksi

  Shitet per arsye mosperdorimi . Makina esht ne gjendhe perfekte , nuk ka nevoj per asnje sherbim . M

  Fier 1 prill 11:20
  7.500 €
 • 5 foto
  Phaeton 2006 full okazion. Mundesi nderrimi
  Vetura

  Phaeton 2006 full okazion. Mundesi nderrimi

  Shitet phaeton 2006 fulll .makina ka 227mij km ,sallon bezh ,disqe 19\', sensor parkimi para prapa ,

  Fier 1 prill 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Volkswagen Phaeton 23.000€
  Vetura

  Shitet Volkswagen Phaeton 23.000€

  Shitet automjet tip Volkswagen Phaeton e vitit 2014. Makina eshte full opsion, 4matic ,ajermatic, me

  Fier 24 janar 10:47
  23.000 €