Vetura
Istog

VW Volkswagen | T4 | Vetura në shitje në Istog

Kategoria

Lloji

Modeli

T4

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  komjoneta vw t4 ngjendje shum te mir motorri 1.9 td si dhe ka 1 vit regjistrim per ma shum na konta

  Istog 18 janar 15:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T4
  Vetura

  T4

  Shitet T4 ne gjendje shum te mir, boj ndrrim me ndonje vetur me te vogel, +37744363807

  Istog 17 gusht 17:59
  4.200 €
 • 5 foto
  VW Kombi T4
  Vetura

  VW Kombi T4

  Regjistrim 1 vitë.. Dizel 1.9 TDI.. Viti-1993..bej ndrrim me pikapo apo vetur qe me konvenon Të gjit

  Istog 9 gusht 09:14
  2.250 €
 • 5 foto
  VW Kombi T4
  Vetura

  VW Kombi T4

  Regjistrim 1 vitë.. Dizel 1.9 TDI.. Viti-1993.. Të gjitha serviset i ka të kryera.. Bëjm ndrrim me n

  Istog 31 korrik 22:41
  2.450 €
 • 2 foto
  T4 1.9
  Vetura

  T4 1.9

  t4 ngjendje teper te mir si dhe ne motorr 1.9 td si dhe ka 1 vit rexhistrim kamjoneta esht e gatshme

  Istog 4 prill 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  t4
  Vetura

  t4

  shes kombin ose ndrroj ne gjendje te mir 2.4dizel regjistrim deri mars 2019

  Istog 4 prill 06:16
  2.500 €
 • 2 foto
  VW T4 2.4 diesel
  Vetura

  VW T4 2.4 diesel

  Posedon liber servisi kilometrazh te garantuar mjeti gjendet ne zvicer per info viber & Whatsap

  Istog 3 prill 15:40
  3.700 €
 • 4 foto
  Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4
  Vetura

  Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4

  Shes kombin VW T4 n gjendje shum t mir Kombi ka 6 ulse tri para tri mbrapa plus bagazhin mbrapa boj

  Istog 2 prill 19:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes volkswagen T4 syncro (4x4)
  Vetura

  shes volkswagen T4 syncro (4x4)

  2.5 Tdi me 5 ulse rks deri ne qershor bej ndrrim me Bager ose Gjip Viber +38349114169

  Istog 2 prill 17:19
  5.000 €
 • 1 foto
  Vw T4
  Vetura

  Vw T4

  Shitet Vw T4 1.9 viti 1994, n gjendje t rregullt.

  Istog 2 prill 16:26
  2.500 €
 • 3 foto
  Kombi t4
  Vetura

  Kombi t4

  Shes komnin t4 ngjendje shum mir ska nevoj per as ni investim 1.9turbo disell vit 96

  Istog 2 prill 13:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi t4
  Vetura

  Kombi t4

  Shes kambi t4 ngjendje shum mir viti 96 1.9 turobo gomat e reja servist e kryme

  Istog 1 prill 06:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  shes te 4 kamjonet dupll kabin 2.5 tdi ne gjendje fenomenale nrrimi munshm

  Istog 31 mars 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  Ne gjendje shum te mir servisin e krym podin e ri baterin e re.. G TAG TAG TAG facetoface Gta, kon

  Istog 30 mars 13:55
  1.990 €