Vetura
Kosovë

Audi | Vetura në shitje në Kosovë | Naftë | Automatik | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Metal punues leari
  Vetura

  Metal punues leari

  Metal punues leari punojm mbuloja,dyer,gilindera,rrethoja,karrika-tavolina etj per me shum telefono

  Podujevë 10 nëntor 07:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO AUTOMATIK
  Vetura

  AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO AUTOMATIK

  SHITET AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE

  Vushtrri 21 tetor 10:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet braniku i par edhe i mram i audis A5
  Vetura

  Shitet braniku i par edhe i mram i audis A5

  Shitet braniku

  Vushtrri 26 gusht 15:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 Sport lein
  Vetura

  Audi A4 Sport lein

  Ne gjendje shum te mir teknike per shum kontakto

  Suharekë 25 gusht 11:22
  10.000 €
 • 0 foto
  Audi A8 2004 Look 2010
  Vetura

  Audi A8 2004 Look 2010

  Audi A8 viti 2004 look 2010 i bardhe , automatik nafte ne gjendje shum te mire . Per me shum inform

  Gjakovë 19 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi a8 2004 look 2010
  Vetura

  Audi a8 2004 look 2010

  Shes Audi A8 viti 2004 look 2010 nafte ne gjendje shum te mire , automatik me dokumenta te rregullta

  Gjakovë 18 gusht 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAVE 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAVE 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Skënderaj 29 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q7 3.0 Sline 2010
  Vetura

  Audi Q7 3.0 Sline 2010

  Audi Q7 3.0 Sline Quatro Viti 2010 Rks 1 Vit Full Ekstra info +37744936936

  Prishtinë 10 korrik 19:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hapet cmontohet audi per pjese
  Vetura

  Hapet cmontohet audi per pjese

  Per pjese

  Novoberdë 22 qershor 09:15
  1.000 €
 • 6 foto
  Audi Q5 2.0 TDI
  Vetura

  Audi Q5 2.0 TDI

  Automjeti në gjendje pune të përsosur dhe ka një garanci. Është si i ri dhe ka një garanci 2-vjeçare

  Fushë Kosovë 18 qershor 11:41
  9.800 €
 • 11 foto
  Audi A8 4.2 Quatro Viti 2010
  Vetura

  Audi A8 4.2 Quatro Viti 2010

  Audi A8 4.2 Quatro Viti I Prodhimit 2010 Ne Gjendje Perfekte Rks 1 Vit Full Ekstra

  Prishtinë 1 qershor 14:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A8 3.0 Quatro 2011
  Vetura

  Audi A8 3.0 Quatro 2011

  Shes Audi A8 3.0 Quattro Viti 2011 Ne Gjendje Perfekte Rks Full Bojm Ndrrim Info +37744936936

  Prishtinë 23 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6 3.0TDI QUATTRO
  Vetura

  Audi A6 3.0TDI QUATTRO

  Audi A6 3.0TDI QUATTRO

  Prishtinë 4 prill 06:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  6 muaj ka qe ka ardhur nga gjermani
  Vetura

  6 muaj ka qe ka ardhur nga gjermani

  Ne gjendje perfekte. te gjitha sherbimet jan ber te agjensia audi

  Prizren 2 prill 02:14
  190.000 €
 • 0 foto
  difuzer audi A8 2012
  Vetura

  difuzer audi A8 2012

  DIFUZER AUDI A8

  Ferizaj 1 prill 11:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A8 4.2 Quatro Viti 2010
  Vetura

  Audi A8 4.2 Quatro Viti 2010

  Shitet Audi A8 4.2 Quatro Viti 2010 I Sapo Doganuar E Ardhur Nga Zvicra Regjistrim 1 Vit +37744936

  Prishtinë 31 mars 23:24
  23.800 €
 • 11 foto
  Audi Q7 4.2 TDI 2xS-line PANARAM 7 Ulse
  Vetura

  Audi Q7 4.2 TDI 2xS-line PANARAM 7 Ulse

  - Shitet - Marka : Audi - Modeli : Q7 - Motorri : 4.2 - Viti i Prodhimit : 2008 - Senzora Parki

  Ferizaj 29 mars 22:35
  Me Marrveshje