Vetura
Kosovë

VW Volkswagen | Buggy | Vetura në shitje në Kosovë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?
  Vetura

  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Rahovec 12 mars 18:11
  7.999 €
 • 5 foto
  BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT TER VENIN
  Vetura

  BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT TER VENIN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Gjilan 12 gusht 12:29
  1 €