Vetura
Kosovë

VW Volkswagen | Fox | Vetura në shitje në Kosovë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Fox

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet vetura VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05
  Vetura

  Shitet vetura VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

  Shitet vetura VW Fox1.4 Diesel ne gjendje shume te mir si ne motorr ashtu edhe karoseri,vetura i ka

  Prishtinë 12 nëntor 15:32
  3.800 €
 • 7 foto
  VW FOX 2008
  Vetura

  VW FOX 2008

  VW FOX 1.2 BENZIN 2008 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE RKS DERI 30.11.2019 044 353 278

  Ferizaj 12 nëntor 10:33
  3.900 €
 • 8 foto
  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007
  Vetura

  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007

  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007 , te kaluara 134.500 km -Vetura posedon : - Klimatr

  Prishtinë 11 nëntor 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet volkswagen Foks city Van tdi 1.4
  Vetura

  Shitet volkswagen Foks city Van tdi 1.4

  Shitet motorr dizell 1.4 me 10200 te kalume me dogan dhe homologim esht per dy veta

  Pejë 7 nëntor 10:45
  2.800 €
 • 5 foto
  VW FOX - 1.4 TDI
  Vetura

  VW FOX - 1.4 TDI

  Shitet vetura VW Fox - 1.4 TDI, Viti i Prodhimit 2009, Ngjyrë e Zezë, 4 Goma të Reja, Xhama Elektron

  Mitrovicë 24 shtator 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW FOX 1.2 BENZIN ME KLIM ME 112 MI KM VITI 2010
  Vetura

  VW FOX 1.2 BENZIN ME KLIM ME 112 MI KM VITI 2010

  Opcionet viti 2010 1.2 benzin 112 mi km me liber servisi regjistrimi pare ne Kosov para ni muaji ne

  Prishtinë 19 shtator 13:21
  4.300 €
 • 2 foto
  vw fox
  Vetura

  vw fox

  vw fox

  Prishtinë 14 shtator 20:55
  3.700 €
 • 11 foto
  VW Polo -Fox 1.2 benzim 167.000 km me garancion
  Vetura

  VW Polo -Fox 1.2 benzim 167.000 km me garancion

  Ngjendje perfekte Viti 10/2006 167.000 km Me garancion 1 pronar prej fabrikes 2 qelsa Liber servisi

  Lipjan 1 shtator 22:18
  2.777 €
 • 7 foto
  Shitet Wolksvagen Fox 1.2
  Vetura

  Shitet Wolksvagen Fox 1.2

  Shitet Wolksvagen Fox 1.2 benzin regjistrim deri mujin 11 ngjendje shum te rregullt un jam i vetmi

  Prishtinë 23 gusht 20:22
  2.650 €
 • 10 foto
  Fox 1.4 TDI pa doganë
  Vetura

  Fox 1.4 TDI pa doganë

  Fox 1.4 TDI Klima ac Servo Mbyllje qendrore Dvd Navigacion Fellne 17 coll Servisat i ka te kryer r

  Prishtinë 21 gusht 09:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR, viti 2009
  Vetura

  VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR, viti 2009

  VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR Vetura esht shum be gjendje te mir dhe te rujtun, me te gjitha servise

  Mitrovicë 14 gusht 09:54
  5.500 €
 • 7 foto
  Shitet VW fox
  Vetura

  Shitet VW fox

  Makina asht ne gjendjen te rregullt ,ipa doganuar i sa Po ardhur nga gjermonia nuk bajm ndrrime

  Suharekë 5 gusht 19:30
  2.200 €
 • 2 foto
  VW FOX - 1.4 TDI - 2009
  Vetura

  VW FOX - 1.4 TDI - 2009

  VW FOX - 1.4 TDI - 2009 Shitet vetura VW Fox, Viti i Prodhimit 2009, 1.4 TDI, vetura posedon centra

  Mitrovicë 3 gusht 19:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Fox 1.2 Benzin -2010
  Vetura

  VW Fox 1.2 Benzin -2010

  Shes VW Fox 1.2 Benzin , Viti i prodhimit 29.10.2010 , Ngjyr e zez metalike , 110.000 Km te kaluara

  Ferizaj 22 korrik 18:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW FOX, 1.2, viti 2007, ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW FOX, 1.2, viti 2007, ne gjendje perfekte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga karroserija, trapat, motorri, ashtu edhe nga enterieri

  Pejë 20 korrik 19:25
  3.500 €
 • 8 foto
  VW Fox 1.2 16v I sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Fox 1.2 16v I sapo ardhur nga Gjermania

  VW Fox 1.2 16v I sapo ardhur nga Gjermania Kilometëra të kaluara 201.000, Viti i prodhimit 2007, Nd

  Prishtinë 15 korrik 15:56
  1.050 €
 • 11 foto
  VW Fox -06
  Vetura

  VW Fox -06

  shes fox 1.2 benzin viti 2006 ne gjendje shum te mir me goma te reja regjistrim deri ne shtator serv

  Lipjan 11 korrik 08:55
  3.350 €
 • 8 foto
  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania Kilometëra të kaluara 201.000, Viti i prodhimit 2007, N

  Mitrovicë 10 korrik 15:37
  1.150 €
 • 1 foto
  Wolsfagen fox
  Vetura

  Wolsfagen fox

  Fox 1.4 diesel viber +37744884175

  Gjilan 9 korrik 22:53
  2.600 €
 • 3 foto
  Fox
  Vetura

  Fox

  Shitet fox ne gjendje te mir 1.2 Benzin

  Mitrovicë 1 korrik 18:22
  2.380 €
 • 2 foto
  Shitet vetura në gjendie te mir
  Vetura

  Shitet vetura në gjendie te mir

  Shitet vetura VW FOX Benxin 1.4 me Regjistrim 1vit ka klim gjamat me rrym senzor parkingu gomat e r

  Klinë 1 korrik 11:39
  3.200 €
 • 3 foto
  Shes vw Fox 1.2 Benzin 2009 pa dogan
  Vetura

  Shes vw Fox 1.2 Benzin 2009 pa dogan

  Shes vw Fox 1.2 Benzin viti I prodhimit 2009 , me liber te servisit I ardhur nga zvicerra 213 Km

  Gjilan 19 qershor 07:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vw fox 2006 10 muj regjistrim
  Vetura

  Shitet vw fox 2006 10 muj regjistrim

  Shitet foxi gjendje prefekte 10 muj regjistrim serviset e kryera vetur familjare ekonomike 4 litra

  Vushtrri 18 qershor 18:41
  2.900 €
 • 8 foto
  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania Kilometëra të kaluara 201.000, Viti i prodhimit 2007, N

  Mitrovicë 16 qershor 17:12
  1.250 €
 • 3 foto
  Fox
  Vetura

  Fox

  Shes fox ne gjendje shum te mir Regjistrim deri janar 1.2 benzin

  Mitrovicë 9 qershor 02:46
  2.650 €
 • 1 foto
  Shitet - VW FOX, 2009
  Vetura

  Shitet - VW FOX, 2009

  Shitet vetura VW Fox, viti i prodhimit 2009, vetura eshte ne gjendje te rregullt, 1.4 Diesel, 4 goma

  Mitrovicë 7 qershor 11:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Pa dogan 2010 Fox 1.4 TDI Euro 4
  Vetura

  Pa dogan 2010 Fox 1.4 TDI Euro 4

  Shes VW wolkswagen Fox 2010 tes Pa dogan. Euro 4 Prodhuesi;wolkswagen Modeli; Fox Viti i prodhimit

  Prizren 1 qershor 14:29
  3.400 €
 • 4 foto
   Veture FOX 2008
  Vetura

  Veture FOX 2008

  Shitet vetura VW Fox1.4 Diesel ne gjendje shum të mirë.

  Prishtinë 15 maj 12:46
  3.700 €
 • 1 foto
  Shes vw fox 1.4 TDI Vp 09 rks8 muj
  Vetura

  Shes vw fox 1.4 TDI Vp 09 rks8 muj

  Shes VW fox 1.4 TDI Vp 12.11.2009 Rks 8 muj ne gjendje shum te mir Clim centrall ABS ajr bek gjamat

  Prishtinë 28 prill 18:55
  4.200 €
 • 5 foto
  shitet vw fox 1.2 b . 2006 rks 10 muj gjendje pref
  Vetura

  shitet vw fox 1.2 b . 2006 rks 10 muj gjendje pref

  shitet foxi vw . gjendje teper tmir nuk ka nevoj as 1 investim vetura osht teper e pastert si jasht

  Vushtrri 15 prill 19:18
  2.900 €
 • 3 foto
  Shes 4 fellne me guma shum tmira
  Vetura

  Shes 4 fellne me guma shum tmira

  Shes 4 fellne 13 me 4 guma shum te mira 2 guma trapit par 165 70 13 m+s dhe dy te trapit te mramt 17

  Prishtinë 12 prill 16:38
  30 €
 • 10 foto
  VW Fox
  Vetura

  VW Fox

  Shes veturen vw fox ne gjendje shum te mir teknike dhe optike . I ardhun nga Zvicra I regjistruar R

  Prishtinë 8 prill 20:22
  4.000 €
 • 8 foto
   Vorlagen Fox Naft
  Vetura

  Vorlagen Fox Naft

  Shes Volkswagen polo fox dora e par. Me pak Kilometra dhe gjitha Serviset ika te Regullta dhe me D

  Prizren 3 prill 19:34
  4.390 €
 • 4 foto
  Shitet VW Vokswagen fox 1.4 TDI
  Vetura

  Shitet VW Vokswagen fox 1.4 TDI

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa dogan i sapo ardhur vetura eshte 1.4 TDI(DI) me tkuqe eshte

  Pejë 3 prill 16:06
  2.500 €
 • 3 foto
  Fox 1.4 2007 URGJENT
  Vetura

  Fox 1.4 2007 URGJENT

  Fox 1.4 benzin Vetura me nje fjale eshte tip top

  Pejë 3 prill 13:20
  2.990 €
 • 5 foto
  Fox 1.2 Benzins
  Vetura

  Fox 1.2 Benzins

  Fox 1.2 benzins ngjendje tmir

  Pejë 3 prill 11:55
  3.500 €
 • 7 foto
  Foxfox
  Vetura

  Foxfox

  Shes volkswagen-vw Fox 1.4 dizel ne djendje shum mir redjistrim i par në kosov viti prodhimit 2008 r

  Prizren 2 prill 22:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW FOX
  Vetura

  VW FOX

  Shitet VW Fox Viti prodhimit 2010 1.2 Benzin 110.000 Km me liber servisi . Vetura ka klim funksional

  Lipjan 31 mars 17:24
  3.200 €
 • 6 foto
  Shitet vw fox
  Vetura

  Shitet vw fox

  Shitet vw fox i posa ardhur nga zvicrra shum i rujtur me goma te dimrit shum te mira me kilome

  Gjilan 31 mars 13:11
  2.350 €
 • 2 foto
  VW Fox
  Vetura

  VW Fox

  Shes VW Fox ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 1.4tdi 2009 me klim goma dimri te reja .

  Mitrovicë 31 mars 09:29
  4.200 €
 • 4 foto
  Shes VW FoX 1.4 TDI
  Vetura

  Shes VW FoX 1.4 TDI

  Shes vw fox 1.4 tdi viti i prodhimit 2006 nfund Vetura i ka serviset e kryme , dy par guma te veres

  Prishtinë 30 mars 21:32
  4.200 €
 • 3 foto
  Fox
  Vetura

  Fox

  Foxi asht ne gjendje prefekte 11 muj regjistrim Per 4 persona asht serviset e krym i ka zingjirin e

  Prishtinë 30 mars 20:17
  2.600 €
 • 6 foto
  Shitet VW Fox !!
  Vetura

  Shitet VW Fox !!

  Shitet VW FOX, 1.2 Benzin, Viti i prodhimit 2011, i sapo ardhur nga Zvicra, në gjendje të rregullt,

  Prishtinë 29 mars 17:06
  5.300 €
 • 4 foto
  Shiten Dy goma 175 65 14 per dimer 2016 viti
  Vetura

  Shiten Dy goma 175 65 14 per dimer 2016 viti

  Shiten Dy goma 175 65 14 Viti prodhimi 2016 Firma made in Romania +377 45 207 664 Qmim 60 me lir 55e

  Prishtinë 17 janar 17:19
  55 €