Vetura
Krujë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Krujë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë Dje, 23:10
  8.500 €
 • 9 foto
  Golf 1.9 tdi goal i sapo ardhur me dogan te paguar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi goal i sapo ardhur me dogan te paguar

  Makina e sapoardhur me dogan te paguar viti 2006 serdili me ngrohie clima kondicioner sensor parkimi

  Krujë Dje, 22:02
  4.500 €
 • 0 foto
  Okazion 1.9 automatike me dogane ????
  Vetura

  Okazion 1.9 automatike me dogane ????

  Shitet touran nafte 1.9 i sapo ardhur nga gjermani ne super gjendje dhe shum I paster si nga brenda

  Krujë Dje, 20:25
  4.500 €
 • 5 foto
  GOLF 6 VITI 2009 AUTOMAT 1.4 LEKURE AKULL
  Vetura

  GOLF 6 VITI 2009 AUTOMAT 1.4 LEKURE AKULL

  SHITET GOLF 6 VITI 2009 KAMBJO AUTOMATIKE F1 TAPICERI LEKURE VOLLANTIN E RI KIT ME DOKUMENTA TE PAGU

  Krujë 16 gusht 10:17
  6.990 €
 • 7 foto
  Golf 1.9 tdi i sapo ardhur me dogan te paguar
  Vetura

  Golf 1.9 tdi i sapo ardhur me dogan te paguar

  Golf 1.9 tdi kambie manual viti 2006 serdile me ngrohie sensor parkimi etj nr tel 0696521939

  Krujë 8 gusht 16:13
  4.500 €
 • 7 foto
  Okazion golf 1.9 sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf 1.9 sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 me nafte 1.9 sapo ardhur ne gjedje te mire ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder

  Krujë 6 gusht 07:28
  3.000 €
 • 8 foto
  Vw touran, viti 2006, 1.9 nafte, me dogan
  Vetura

  Vw touran, viti 2006, 1.9 nafte, me dogan

  Vw touran, viti 2006, 1.9 nafte, 8 airbag, abs, esp, pilot automatik, condicioner me clima, komanda

  Krujë 5 gusht 21:40
  4.000 €
 • 6 foto
  Polo 1.9 tdi 2004
  Vetura

  Polo 1.9 tdi 2004

  Polo 1.9 tdi modeli kriket viti prodhimit 2004 sherbime te bera te katra tambure plus ferrota te rej

  Krujë 3 gusht 13:44
  3.200 €
 • 6 foto
  Okazjon golf 5 automat
  Vetura

  Okazjon golf 5 automat

  Shitet golf 5 automat 2.0 benzine ne gjendje shum te mir me te gjith sherbimet e bera- ska nevoj per

  Krujë 2 gusht 17:07
  3.700 €
 • 5 foto
  Polo 1.9 tdi kriket
  Vetura

  Polo 1.9 tdi kriket

  Polo 1.9 tdi me dogan te prer sherbime te bera tambure te reja plus ferrota te katerta 2 amortizator

  Krujë 1 gusht 23:25
  3.300 €
 • 8 foto
  Golf plus 1.9 tdi automatik
  Vetura

  Golf plus 1.9 tdi automatik

  Golf plus automatik km 211 mij dogane e prer sherbime te bera ne gjermani si vaj filtra

  Krujë 29 korrik 17:37
  4.700 €
 • 7 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus sapo ardhur me dogane gati per targa ne gjendje te mire ky cmim esht vetem per 3 di

  Krujë 22 korrik 17:18
  3.000 €
 • 8 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus sapo ardhur ne gjedje te mire xhama te zi origjinale goma te reja ne gjendje shum t

  Krujë 22 korrik 17:17
  3.800 €
 • 0 foto
  Okazion Polo 1.4 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion Polo 1.4 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet polo e sapo ardhur ne gjendje te mire dhe e mbajtur mire si nga brenda dhe nga jasht dogane e

  Krujë 22 korrik 17:16
  3.000 €
 • 8 foto
  Passat automat 1.9 tdi 2003
  Vetura

  Passat automat 1.9 tdi 2003

  Passat 2003 1.9 T(DI) automat,210,000 km ,letra deri ne shtator ,sherbime te kryera vaj e filtra ,va

  Krujë 20 korrik 21:52
  3.000 €
 • 7 foto
  Shes Goolf 4 1.4 benzin/gaz kamje automatike
  Vetura

  Shes Goolf 4 1.4 benzin/gaz kamje automatike

  Shes Goolf 4 1.4 benzin/gaz viti 2001 kamje automatike me klima funksjonale perde xhami mrapa kaseda

  Krujë 19 korrik 14:01
  2.800 €
 • 0 foto
  shes passat 2000 viti 2010 ne gjendje super
  Vetura

  shes passat 2000 viti 2010 ne gjendje super

  passat 2000 vitprodhimi 2010 ne gjendje shum te mir shitet per arsye mos perdorimi

  Krujë 18 korrik 19:19
  5.000 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9
  Vetura

  Golf 5 1.9

  Golf 5 1.9 me letra shiptare tani jan prer dogan dhe targat 10 korrik 2020

  Krujë 18 korrik 01:11
  5.200 €
 • 0 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus I sapo ardhur me dogane ne gjendje te mire km originale,2 celsa,goma 80% i paster s

  Krujë 17 korrik 20:06
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet touran 1.9 sapo ardhur me dogane ndrim
  Vetura

  Shitet touran 1.9 sapo ardhur me dogane ndrim

  Shitet touran 1.9 nafte sapo ardhur dogane e paguar ne gjedje te mire I mbajtur mire,ndodhet ne supe

  Krujë 11 korrik 22:14
  4.500 €
 • 5 foto
  Okazion golf 1.9 nafte manuale 6+1 sapo ardhur
  Vetura

  Okazion golf 1.9 nafte manuale 6+1 sapo ardhur

  Shitet golf 5 sapo ardhur me dogane te paguar ne super gjedje shum i paster si nga brenda dhe nga ja

  Krujë 11 korrik 22:14
  4.000 €
 • 8 foto
  Shes Goolf 5 1.9 Tdi
  Vetura

  Shes Goolf 5 1.9 Tdi

  Shes Goolf 5 motorr 1.9 Tdi naft manual 6+1 viti 2006 timon 3 xhama elktrik me klima tapiceri shm e

  Krujë 11 korrik 12:06
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion Plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion Plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus I sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa Makina esht e sapo ardhur nga belg

  Krujë 9 korrik 18:27
  4.200 €
 • 5 foto
  VW Bora
  Vetura

  VW Bora

  VW bora 1.9 t(di) nafte,6 marsha 4 motion,disje alumini 16,pasyre xhama elektrik,sensor shiu,sherbim

  Krujë 9 korrik 09:00
  2.500 €
 • 8 foto
  VW Golf VI
  Vetura

  VW Golf VI

  Shitet Golf 6 viti 2009, motorr 2.0 nafte me 208 mije km origjinale e sapoardhur nga gjermania.. mak

  Krujë 5 korrik 22:36
  6.000 €
 • 3 foto
  Golf polo
  Vetura

  Golf polo

  Golf polo shitet per arsye mosperdorimi eshte pa letra fare

  Krujë 30 qershor 21:08
  600 Lek
 • 7 foto
  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane te paguar,ne gjedje shum te mire i mbajtur mire dhe i

  Krujë 30 qershor 10:37
  4.200 €
 • 11 foto
  Shitet pasat cc automat 2.0 ndrim i mundeshem
  Vetura

  Shitet pasat cc automat 2.0 ndrim i mundeshem

  Shitet pasat cc viti 2012 ne gjendje shum Te mire,makina ne korrik mbush vitin qe ka ardhur ne shqip

  Krujë 28 qershor 22:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion 1.9 manuale 6+1 me dogane sapo ardhur
  Vetura

  Okazion 1.9 manuale 6+1 me dogane sapo ardhur

  Shitet golf 5 nafte i sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire dhe shum i mbajtur si nga b

  Krujë 26 qershor 20:52
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion golf plus 1.9 sapo ardhur me dogane manual
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 sapo ardhur me dogane manual

  Shitet golf plus 1.9 nafte sapo ardhur dogane e paguar ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire,xhama t

  Krujë 21 qershor 12:21
  3.500 €
 • 7 foto
  Vw Polo e 2010 1.6 nafte, OKAZION VETEM PAK DITE‼️
  Vetura

  Vw Polo e 2010 1.6 nafte, OKAZION VETEM PAK DITE‼️

  Shitet VW polo, viti 2010, 1.6 nafte, airbag,abs,esp, condicioner,frexhat posht ndizen sipas prerjes

  Krujë 20 qershor 11:27
  5.700 €
 • 9 foto
  Vw polo viti 2010, 1.6 nafte, km origjinale,5900€
  Vetura

  Vw polo viti 2010, 1.6 nafte, km origjinale,5900€

  Shitet VW polo, viti 2010, 1.6 nafte, airbag,abs,esp, condicioner,frexhat posht ndizen sipas prerjes

  Krujë 20 qershor 11:27
  5.900 €
 • 0 foto
  VW Golf 5, 1.9 TDI, Viti 2007, me dogan i sapoardh
  Vetura

  VW Golf 5, 1.9 TDI, Viti 2007, me dogan i sapoardh

  Shitet golf 5, 1.9 nafte, viti 2007, 8 airbag, abs,esp, condicioner me clima, 4 xhamat elektrik, pas

  Krujë 17 qershor 07:42
  3.700 €
 • 2 foto
  Golf 4 1.9tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9tdi

  Golf 4 1.9 tdi I e kuqe viti98

  Krujë 13 qershor 11:20
  1.900 €
 • 0 foto
  super ?
  Vetura

  super ?

  Teksti: Shitet Golf 4 1.9 naft klima timon 3 kasetafon mp3 usb me pult Buton qe i shton shpejtesine

  Krujë 11 qershor 23:00
  2.500 €
 • 5 foto
  PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMAT 2003
  Vetura

  PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMAT 2003

  PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMAT 2003, makina Ka 2008000 km, sherbime te bera ,cmimi i diskutueshem ,mundesi

  Krujë 11 qershor 17:06
  3.200 €
 • 2 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Esht ne gjendje te mir e shes se sme duhet se jam jasht vendit makines i ka maru siguracjoni cmimi e

  Krujë 9 qershor 07:52
  1.400 €
 • 0 foto
  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion golf plus 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus 1.9 nafte I sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire s

  Krujë 8 qershor 22:44
  3.700 €
 • 8 foto
  Shes Goolf plus 1.9 Tdi
  Vetura

  Shes Goolf plus 1.9 Tdi

  Shes Goolf plus motorr 1.9 Tdi naft manual 6+1 marshe viti 2007 klima me dy zona 4 xhama elktrik pas

  Krujë 4 qershor 22:47
  4.200 €
 • 0 foto
  Okazion touran 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion touran 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet touran i sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire si nga brenda

  Krujë 3 qershor 13:34
  3.700 €
 • 5 foto
  Pasat full option
  Vetura

  Pasat full option

  Pasat 2006 ,automat ,navigator i madh ,sedilje lekure me ngrohje ,sensor parkimi ,sensor shiu ,disk

  Krujë 1 qershor 10:52
  5.200 €
 • 3 foto
  \'\'OKAZION\'\' GOLF 4
  Vetura

  \'\'OKAZION\'\' GOLF 4

  GOLF 4, ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike, e gatshme per cdo lloj prove. Motorr i thjesht

  Krujë 31 maj 12:58
  2.300 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet golf 5 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane

  Shitet golf 5 nafte 1.9 ne gjendje shum te mire dhe shum I mbjtur si nga brenda dhe nga jasht,nuk ka

  Krujë 30 maj 13:55
  4.100 €
 • 0 foto
  VW Golf Plus dizel
  Vetura

  VW Golf Plus dizel

  Golf plus, viti 2006, 1.9 nafte, 10 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me n

  Krujë 27 maj 14:16
  4.200 €
 • 10 foto
  Okazion golf 5 sapo ardhur 1.9 nafte viti 2005
  Vetura

  Okazion golf 5 sapo ardhur 1.9 nafte viti 2005

  Shitet golf 5 sapo ardhur me dogane nafte 1.9 ne gjendje te mire dhe e mbajtur mire,euro 4 makina nd

  Krujë 26 maj 12:16
  3.900 €
 • 0 foto
  okazion ??? Golllf 1.9 viti 99 super
  Vetura

  okazion ??? Golllf 1.9 viti 99 super

  shes makine e mbajtur per merak me tegjitha sherbimet e bera ) Gramaline sedokardi xhamin e par te

  Krujë 25 maj 20:37
  2.700 €
 • 5 foto
  Golf 5 2007 2.0 TDi Nafte
  Vetura

  Golf 5 2007 2.0 TDi Nafte

  Shitet golf 5 2.0 TDi viti 2007 me targa shqiptare kamjo automatike ne gjendje perfekte. Shitet pe a

  Krujë 25 maj 11:07
  5.300 €
 • 8 foto
  Shes Goolf 4 1.9 Tdi 6+1 marshe
  Vetura

  Shes Goolf 4 1.9 Tdi 6+1 marshe

  Shes Goolf 4 super gjendje shum i paster si brenda si jasht motorr 1.9 Tdi (di) e kuqe naft kamje ma

  Krujë 20 maj 16:26
  2.800 €
 • 0 foto
  Shitet golf plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet golf plus 1.9 automat sapo ardhur me dogane

  Shitet golf plus nafte 1.9 automatike,ne gjendje te mire makina ka navi te madh me ngjyra,tel komand

  Krujë 20 maj 11:28
  5.000 €
 • 7 foto
  ?Okazionn vw caddy maxi 2009 1.9 TDI me dogane.?
  Vetura

  ?Okazionn vw caddy maxi 2009 1.9 TDI me dogane.?

  Shitet volkswagen caddy maxi 1.9 TDI i 2009 , i sapo ardhur nga belgjika , me dogane te paguar , mak

  Krujë 10 maj 20:10
  8.300 €