Vetura
Krujë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Krujë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane ????
  Vetura

  Okazion 1.9 nafte sapo ardhur me dogane ????

  Shitet touran 1.9 nafte i sapo ardhur nga gjermania,dogane e paguar,Makina esht e mbajtur mire goma

  Krujë 26 shtator 11:40
  3.500 €
 • 7 foto
  Okazion touran 1.9 automat ndrim i mundeshem
  Vetura

  Okazion touran 1.9 automat ndrim i mundeshem

  Shitet touran 1.9 nafte me targa e letra te paguara deri ne shkurt 2020 makine esht me te gjitha she

  Krujë 15 shtator 08:44
  4.550 €
 • 0 foto
  Okazion 1.9 automatike me dogane ????
  Vetura

  Okazion 1.9 automatike me dogane ????

  Shitet touran nafte 1.9 i sapo ardhur nga gjermani ne super gjendje dhe shum I paster si nga brenda

  Krujë 10 shtator 21:35
  4.500 €
 • 8 foto
  Vw touran, viti 2006, 1.9 nafte, me dogan
  Vetura

  Vw touran, viti 2006, 1.9 nafte, me dogan

  Vw touran, viti 2006, 1.9 nafte, 8 airbag, abs, esp, pilot automatik, condicioner me clima, komanda

  Krujë 5 gusht 21:40
  4.000 €
 • 0 foto
  Shitet touran 1.9 sapo ardhur me dogane ndrim
  Vetura

  Shitet touran 1.9 sapo ardhur me dogane ndrim

  Shitet touran 1.9 nafte sapo ardhur dogane e paguar ne gjedje te mire I mbajtur mire,ndodhet ne supe

  Krujë 11 korrik 22:14
  4.500 €
 • 0 foto
  Okazion touran 1.9 nafte sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion touran 1.9 nafte sapo ardhur me dogane

  Shitet touran i sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire dhe i mbajtur mire si nga brenda

  Krujë 3 qershor 13:34
  3.700 €
 • 8 foto
  TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI

  Shitet touran 2.0 tdi ne gjendje perfekte ngjyre e zeze disqe alumini 16 xhama te zi origjinal brend

  Krujë 4 prill 10:03
  4.000 €
 • 11 foto
  VW Touran 2005 DSG
  Vetura

  VW Touran 2005 DSG

  VW Touran viti 2005. Kamjo automatike DSG. Ne gjendje te shkelqyer motorrrike dhe xhenerike. Shume i

  Krujë 4 prill 06:13
  5.200 €
 • 7 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Makina eshte ne gjendje shume te mire , te gjitha sherbimet e bëra dhe e pa perdorur fare ne shqiper

  Krujë 4 prill 02:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TOURAN 1.9 MANUAL ME DOKUMENTA
  Vetura

  TOURAN 1.9 MANUAL ME DOKUMENTA

  SHITET TOURAN MANUAL 1.9 NAFTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. MAKINA KA SEDILE 6+1 POR NE LETRA KA TE SH

  Krujë 3 prill 00:19
  4.990 €
 • 10 foto
  Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Touran 2.0 TDI

  Touran 2.0 tdi (di) te kuqe viti 2004.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Sherbime te s

  Krujë 1 prill 03:49
  4.500 €