Vetura
Kuçovë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kuçovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW BORA VITI 2000. BENZIN+GAZ SHITET OSE NDEROHET
  Vetura

  VW BORA VITI 2000. BENZIN+GAZ SHITET OSE NDEROHET

  SHES VW BORA VITI 2000 1.4 16VBENZIN + GAZ I SHENUAR DHE NE LEJE QARKULLIMI. ME DOKUMENTA DERI NE TE

  Kuçovë 1 prill 08:28
  2.000 €