Vetura
Kuçovë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kuçovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW Touran -04
  Vetura

  VW Touran -04

  Motor 1.9, Euro 4. Viti i prodhimit 2005. Dokumenta te paguara. Sedilje lekure, 6+1, automatike, har

  Kuçovë 7 dhjetor 15:33
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Volkswagen Polo (Shitet)
  Vetura

  VW Volkswagen Polo (Shitet)

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune gjenerike dhe motorike. Motori 1.0 Benzin Goma 90% te rej

  Kuçovë 16 shtator 20:54
  8.500 €
 • 0 foto
  VW VOLKSWAGEN
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN

  VW 1.4 naft Polo tdi di e kuqe Ne gjendje te mir Gati per cdo prov Letra te pagura der ne 28/5

  Kuçovë 12 shtator 20:02
  200.000 Lek
 • 8 foto
  Wolkswagen
  Vetura

  Wolkswagen

  Shitet wolzvagen toareg 300cc viti i prodhimit 2008 naft. Makina eshte shum e paster si nga ana moto

  Kuçovë 30 gusht 17:01
  11.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen touran
  Vetura

  Volkswagen touran

  Motor 1.9, Euro 4. Viti i prodhimit 2004. Dokumenta te paguara deri ne fund te 2019. Sedilje lekure

  Kuçovë 13 gusht 17:37
  5.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet vw polo 1.4 tdi, 2002
  Vetura

  Shitet vw polo 1.4 tdi, 2002

  Shitet vw polo 1.4 tdi, prodhuar ne dhjetor te 2002 e dale ne qarkullim ne janar te 2003. Makina esh

  Kuçovë 11 gusht 13:16
  2.200 €
 • 5 foto
  ?GOLF 5 SUPER GAZ\\BENZIN FABRIKE ?
  Vetura

  ?GOLF 5 SUPER GAZ\\BENZIN FABRIKE ?

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008 193.000 KM Origjinale Mund Ti Kontrolloni Ku Te Do

  Kuçovë 4 gusht 22:15
  5.000 €
 • 2 foto
  Golf IV
  Vetura

  Golf IV

  Shitet golf IV, 1.4 benzine + gas, ne gjendje shume te mire xhenerike. (Nuk ka kondicioner).

  Kuçovë 11 qershor 14:19
  1.500 €
 • 7 foto
  VW JETTA 1.9 NAFTE 2006
  Vetura

  VW JETTA 1.9 NAFTE 2006

  VW JETTA 1.9 nafte me dogan te paguar.Makina ka 145000 km origjinale ,klima ,xhama elektrik,komando

  Kuçovë 3 qershor 11:01
  4.700 €
 • 4 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Makina eshte ne gjendje te mire pune me letra deri ne tetor 2019 Çmimi pak i diskutueshem

  Kuçovë 11 maj 09:07
  180.000 Lek
 • 7 foto
  VW Polo 1.2 benzin
  Vetura

  VW Polo 1.2 benzin

  Makina ka letra italiane. Eshte pa dogane. Cmimi i diskutueshem.

  Kuçovë 4 prill 08:54
  2.500 €
 • 5 foto
  Passat 1.9 tDI 2000
  Vetura

  Passat 1.9 tDI 2000

  Passat 1.9 tdi (di te kuqe). #viti 2000 #klima #sallon meshin #etj....

  Kuçovë 4 prill 08:37
  2.300 €
 • 0 foto
  VW Passat 1.9 nafte
  Vetura

  VW Passat 1.9 nafte

  Shitet Passat viti 1998. E ardhur nga zvicra para 3 vitesh. Makina disponon klima.dritat led vaj fil

  Kuçovë 4 prill 04:05
  2.000 €
 • 2 foto
  Passat 1.9 nafte
  Vetura

  Passat 1.9 nafte

  Shitet Passat 1.9 nafte I ardhur nga zvicra para 3 vitesh. Me klima . motor I thjeshte shume ekonomi

  Kuçovë 4 prill 03:45
  2.000 €
 • 0 foto
  VW Passat 1.9 nafte
  Vetura

  VW Passat 1.9 nafte

  Shitet Passat nafte.manual. klima.vaj filtra te nderuar. Ekonomik.letrat deri ne shtator 2018. Cmimi

  Kuçovë 4 prill 02:16
  1.800 €
 • 2 foto
  Passat 1.9 nafte. Klima 1800 euro
  Vetura

  Passat 1.9 nafte. Klima 1800 euro

  Passat 1.9 nafte. Klima. Ekonomike. Vaj filtra te nderuara. Letrat deri ne tetor 2018. Cmimi 1800 eu

  Kuçovë 4 prill 01:34
  1.800 €
 • 2 foto
  Golf IV, 1.4 benzine/gas
  Vetura

  Golf IV, 1.4 benzine/gas

  Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe me letra te prera deri ne mars 2019. Cmimi 200 000 leke!

  Kuçovë 3 prill 23:13
  200.000 Lek
 • 2 foto
  shitet Passat 1.9 nafte. 1800 euro
  Vetura

  shitet Passat 1.9 nafte. 1800 euro

  Shitet Passat 1.9 nafte. Klima. Vaj filter te nderuar. Letrat deri ne shtator 2018. Cmimi 1800 Euro.

  Kuçovë 3 prill 21:11
  1.800 €
 • 2 foto
  Passat 1.9 nafte. 1500 euro
  Vetura

  Passat 1.9 nafte. 1500 euro

  Shitet Passat 1.9. Klima. Vaj filtra te nderuar. Shume ekonomik. Letrat deri ne shtator 2018. Cmimi

  Kuçovë 3 prill 18:15
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Golf 4 TDI 2002 me dy dyer
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 4 TDI 2002 me dy dyer

  Shitet Volkswagen Golf 4. Viti 2002. *DY DYER* Makina eshte ne gjendje shume te mire. Cmim i diskutu

  Kuçovë 3 prill 15:57
  4.000 €
 • 4 foto
  volzvagen
  Vetura

  volzvagen

  Shitet makina per arsye mos perdorimi se jetoi jasht Volkswagen polo 1.2 benzin viti nentor 2007 2 e

  Kuçovë 2 prill 15:27
  2.000 €
 • 11 foto
  volkswagen golf 1.4
  Vetura

  volkswagen golf 1.4

  Shitet per arsye mos perdorimi volkswagen golf 1.4 benzin me 16 Valve.me sherbime te bera.me sallon

  Kuçovë 2 prill 13:37
  2.300 €
 • 7 foto
  VW Gofl 4 benzin+gaz
  Vetura

  VW Gofl 4 benzin+gaz

  Golf 4.... 1.4  16v benzin gaz.(ne leje qarkullimi) viti prodhimit  Maj  2002 kamio manuale xhama el

  Kuçovë 2 prill 03:39
  2.700 €
 • 7 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Viti 2010, 2.0 benzin-gaz,automat.Makina eshte full dhe ne gjendje perfekte,e sapo targuar.Shitet pe

  Kuçovë 2 prill 02:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Passat 2.0 TDI
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI

  SHES Volkswagen Passat 2.0 naftë, manual 6+1 marsha, shume ekonomik, Dokumenta te rregullta per 1 vi

  Kuçovë 1 prill 15:14
  4.300 €
 • 11 foto
  VW BORA VITI 2000. BENZIN+GAZ SHITET OSE NDEROHET
  Vetura

  VW BORA VITI 2000. BENZIN+GAZ SHITET OSE NDEROHET

  SHES VW BORA VITI 2000 1.4 16VBENZIN + GAZ I SHENUAR DHE NE LEJE QARKULLIMI. ME DOKUMENTA DERI NE TE

  Kuçovë 1 prill 08:28
  2.000 €
 • 4 foto
  golf 5  1.4 benzin
  Vetura

  golf 5 1.4 benzin

  golf 5 viti 2005 1.4 benzin me kindicioner sallon rrob ngjyr te zez disje alumin R16 ABS makina es

  Kuçovë 14 janar 19:20
  4.200 €