Vetura
Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 TDI Sport 51.000 km 2013
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 TDI Sport 51.000 km 2013

  Makina eshte me 51.000 km te garantuara , Viti 2013 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike Fu

  Kukës 1 prill 07:19
  35.000 €
 • 12 foto
  Porsche 944 Targa LSD (UNIKAT)
  Vetura

  Porsche 944 Targa LSD (UNIKAT)

  PORSCHE 944 TARGA - Egzemplar Unikat e shes Porshen 944 Special të përpunuar totalisht, që është abs

  Kukës 1 prill 05:53
  23.900 €