Vetura
Lipjan

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Lipjan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW BORA 1.6 BENZINE MODELI PACIFIK GJENDJE PERFEKT
  Vetura

  VW BORA 1.6 BENZINE MODELI PACIFIK GJENDJE PERFEKT

  🚨🚨 VW BORA BENZKNE 1.6 VITI 2003 MODEL PACIFIK POSEDON ;:::::: KLIMATRONIK ORA KROM CENTRALL DY ÇE

  Lipjan 4 nëntor 11:41
  3.650 €
 • 11 foto
  Vw Bora 1.9 TDI 6 shpejtesi 85kw 10 muaj rks
  Vetura

  Vw Bora 1.9 TDI 6 shpejtesi 85kw 10 muaj rks

  Ngjendje perfekte Klima funksionale +38344111367

  Lipjan 15 shtator 20:39
  3.666 €
 • 10 foto
  VW Bora 1.8benzin Rks 3 muj 2004
  Vetura

  VW Bora 1.8benzin Rks 3 muj 2004

  vw bora 1.8benzin ne gjendje shum te mir me rks 3 muj etjj DD

  Lipjan 31 korrik 13:51
  2.500 €
 • 8 foto
  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT DHE ATO PA DEFEKT?
  Vetura

  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT DHE ATO PA DEFEKT?

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Lipjan 31 korrik 11:31
  2 €
 • 10 foto
  VW Bora 1.9TDI  Motorri 1.9 Tdi (Di)Tkuqe 6Shpejc
  Vetura

  VW Bora 1.9TDI Motorri 1.9 Tdi (Di)Tkuqe 6Shpejc

  VW Bora 1.9TDI Motorri 1.9 Tdi (Di)Tkuqe 6Shpejci Viti 13.12.2001 1Vit Rks 260000km me liber S

  Lipjan 18 korrik 14:45
  4.700 €
 • 3 foto
  Vw Bora 1.9 tdi
  Vetura

  Vw Bora 1.9 tdi

  Shitet vw Bora ne hjendje shum te mir e sapo servisuar rryp,ulje,filtera Klim Abs Centrall 2004 6shp

  Lipjan 23 qershor 15:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Bora 1.9 dizel
  Vetura

  VW Bora 1.9 dizel

  Shes Bore 1.9 dizel 2001 vetura esht gjithqka ne rregull ne emer tem personal qe 3 vite Perkthimi

  Lipjan 20 maj 19:38
  3.499 €
 • 2 foto
  Shes vinqin shum te mir boj ndrrim me viq ose lop
  Vetura

  Shes vinqin shum te mir boj ndrrim me viq ose lop

  Shes vinqin i perdorur. Por ne gjendje shum te mir po nuk po me duhet ma per ket arsyje e shes. Me g

  Lipjan 3 prill 17:55
  555 €
 • 0 foto
  Shiten Fellnet 14
  Vetura

  Shiten Fellnet 14

  Shiten fellnet almunini 14 me goma te veres komplet me 4 shtrafa per me shum kontaktoni numrin

  Lipjan 2 prill 20:24
  60 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet aluiminj 14 komplet me goma
  Vetura

  Shiten fellnet aluiminj 14 komplet me goma

  Shiten 4fellnet alumini 14 komplet me guma 20 euro copa komplet 60 per me shum kontaktoni numrin 044

  Lipjan 2 prill 20:14
  20 €
 • 5 foto
  Shitet Vetura Urgjent Bora 1.9TD(i) 2003 Rks
  Vetura

  Shitet Vetura Urgjent Bora 1.9TD(i) 2003 Rks

  Shktet vetura ne gjendje shume krejt te rregullt ska nevos per asnje investim ulen filterat e ndrrum

  Lipjan 2 prill 13:27
  4.400 €
 • 3 foto
  Vw Bora 1.9 TDI 2004
  Vetura

  Vw Bora 1.9 TDI 2004

  Shitet Bora ne gjendje shum te mir 1.9tdi i e kuqe rks 4muj 2004 6shpejsi goma te dimrit ne gjendje

  Lipjan 1 prill 06:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Bora 1.9 TD(i) karavan 2003
  Vetura

  Shitet Bora 1.9 TD(i) karavan 2003

  Shitet vetura BORA karavan 1.9 TD(i) 2003 Ne gjendje te rregullt shume e rujtme klima , radio krejt

  Lipjan 11 shkurt 16:15
  4.600 €