Vetura
Mat

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Mat

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË
  Vetura

  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË

  Makina është në gjendje shumë të mirë, dhe shërbimet janë bërë në kohën e duhur dhe rregullisht. Ësh

  Mat Dje, 17:17
  5.500 €
 • 0 foto
  golf 5
  Vetura

  golf 5

  shitet ose nderrohet me foristrad x5.+.-.diferenca. makina esht ne gjendje te mire.me te gjit

  Mat 26 gusht 16:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW Golf 5 103 kW
  Vetura

  VW Golf 5 103 kW

  Makina esht ne gjendje te mir

  Mat 19 gusht 20:54
  4.500 €
 • 3 foto
  Golf Jetta 1.6 Nafte
  Vetura

  Golf Jetta 1.6 Nafte

  Shes golf shum ekonomike ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike

  Mat 6 gusht 13:27
  500 €
 • 0 foto
  WOLKSVAGEN GOLF-1.6 TDI
  Vetura

  WOLKSVAGEN GOLF-1.6 TDI

  VW Golf ngjyre e zeze 1.6 tdi me targa Gjermane. E gatshme per cdo lloj kontrolli.

  Mat 14 korrik 15:31
  6.700 €
 • 0 foto
  Polo 1.4
  Vetura

  Polo 1.4

  Shitet polo 1996 Manuale

  Mat 8 korrik 16:21
  600 Lek
 • 0 foto
  Wolksvagen Golf 6-1.6 TDI
  Vetura

  Wolksvagen Golf 6-1.6 TDI

  VW Golf ngjyre e zeze 1.6 tdi me targa Gjermane kamio manuale,clima tronic,pilot automatik,sediljet

  Mat 30 qershor 20:20
  7.000 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 5 2.0 tdi
  Vetura

  Shitet Golf 5 2.0 tdi

  Shitet golf 5 2.0 tdi....kamio manuale 6 marsha....180 mij km origjinale...super gjendje....letrat p

  Mat 24 qershor 14:10
  3.700 €
 • 3 foto
  Vw transporter
  Vetura

  Vw transporter

  Vw transporter model i vjeter

  Mat 2 maj 12:33
  2.500 €
 • 0 foto
  Golf 3 super.
  Vetura

  Golf 3 super.

  Shes golfin super gjendje letrat rregullta deri janar 2020. cdo gje origjinale gjermane. bleres seri

  Mat 11 prill 06:09
  1.800 Lek
 • 4 foto
  Shitet Golf 4 1.9 Naft (tDI) e vitit 2000
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 Naft (tDI) e vitit 2000

  Makina esht ne gjendje shum te mir me letra deri me 16.11.2018 siguracjoni deri ne janar cmimi 28000

  Mat 4 prill 08:53
  280.000 Lek
 • 3 foto
  polo 1.4 benzin
  Vetura

  polo 1.4 benzin

  polo 1.4 benzin me portobagash.xhamat elektrik.me kondiconer taksat i marojn tani.gomat ja kam vu t

  Mat 4 prill 06:16
  1.000 €
 • 6 foto
  VW Polo 1.4 benzine me portobagazh
  Vetura

  VW Polo 1.4 benzine me portobagazh

  polo 1.4 benzin me portobagash.xhamat elektrik.me kondiconer taksat i marojn tani.gomat ja kam vu te

  Mat 4 prill 04:31
  800 €
 • 5 foto
  VW Volswagen Sharan
  Vetura

  VW Volswagen Sharan

  Kjo makine ka 6 sendile. Eshte ne gjendje shume te mire motorike me nje motor te vitit 2007 1.9.

  Mat 4 prill 02:27
  3.200 €
 • 6 foto
  Shitet volkswagen touran
  Vetura

  Shitet volkswagen touran

  Viti 2005 Motore 2000 naftesen Furia 105 kW Kamjo automatike Me dogane te paguar Me sensore parkim

  Mat 3 prill 18:16
  5.500 €
 • 3 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shitet pasat me letra per 1 vit sherbime te gjith à te bera ne koh e gateshme per cdo lloj prov

  Mat 3 prill 14:17
  3.300 €
 • 5 foto
  VW Touareg dizel
  Vetura

  VW Touareg dizel

  Shitet per arsyje emigrimi . Me dekometa te rreglla. Ne gjendje shum te mire. Pres tel serjoze . Cmi

  Mat 3 prill 13:24
  6.000 €
 • 2 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shitet pasat viti 1999 taksa kolidim deri ne 15 nentor siguracjoni deri ne 15 janar tl 0696485810

  Mat 3 prill 12:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shesh
  Vetura

  Shesh

  Shes volzvagen pasat 19 naft tdi,di,te kuqe ne gjendje shumm te Mir motorrike dhe gjenerikr,sediljet

  Mat 3 prill 12:17
  3.200 €
 • 6 foto
  SHES GOLF 5 VITI 2005
  Vetura

  SHES GOLF 5 VITI 2005

  GOLF 5 DIESEL VITI 2005 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER E SA PO TARGUAR ME LETRA SHQIPTARE KILOMETRAT

  Mat 3 prill 04:06
  5.300 €
 • 0 foto
  Furgon
  Vetura

  Furgon

  Makina ka ardhur nga Franca. Nuk i ka dy jave qe ka ardhur nga Franca. Makina eshte perdorur nga nje

  Mat 2 prill 10:34
  4.750 €
 • 2 foto
  Shitet golf. 2 dizell. Ose baj ndrrim
  Vetura

  Shitet golf. 2 dizell. Ose baj ndrrim

  Shitet golf 2 dizell iqlajmrun ngjendje trregullt tip top shum irujtun karrikat egolfit 3

  Mat 2 prill 00:53
  500 €
 • 3 foto
  gjermani
  Vetura

  gjermani

  1.6 naft full servis te volkswagen

  Mat 1 prill 16:17
  12.500 €
 • 6 foto
  VW Multivan 2.5 TDI -06
  Vetura

  VW Multivan 2.5 TDI -06

  VW Multivan 2.5 tdi vitprodhim 2006 kilometra 196.000 kontrollet teknik te bera ne gjermani..freksjo

  Mat 1 prill 11:54
  13.500 €
 • 4 foto
  VW Passat -00
  Vetura

  VW Passat -00

  Passat 1.9 TDI nafte kamio automatike cmimi 2000 euro i diskutueshem nr tel 0674942276

  Mat 1 prill 07:03
  2.000 €
 • 2 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shitet sharon volzvagen Per arsye ekonomike Ne gjendje pune Me letra te sa po bere Deri ne 20

  Mat 1 prill 03:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen Polo 1.4
  Vetura

  Volkswagen Polo 1.4

  Shitet Volkswagen polo 1996 1.4 benzin. Makina eshte ne gjendje shum te mire me letra deri ne shtato

  Mat 31 mars 23:57
  1.200 Lek
 • 5 foto
  Okazion VW Touareg
  Vetura

  Okazion VW Touareg

  -Volkswagen Touareg V10 Biturbo 313 HP - 210,000KM -3700 Euro -Cmimi i diskutueshem ??? Full optio

  Mat 12 mars 16:45
  3.700 €
 • 3 foto
  gjermany
  Vetura

  gjermany

  golf 1.6 naft full servis me dy pal goma i sapo ardhur nga gjermania

  Mat 12 shkurt 06:54
  12.500 €
 • 2 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Golf 3,ne gjendje shume the mire ,me letra the paguara deri me 15 gusht,1500 euro I diskutueshem

  Mat 19 mars 20:15
  1.500 €