Vetura
Mitrovicë

BMW | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE VITI 2012 NDRRIM
  Vetura

  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE VITI 2012 NDRRIM

  SHES BMW 320 DIZELL 2.0 X DRIVE MOTORR ME ZINGJIR VETURA POSEDON KLIMA TRONIK ABS ESP BORD KOMPJUTER

  Mitrovicë Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Auto Pjesë&Servis BMW
  Vetura

  Auto Pjesë&Servis BMW

  Kemi pjes te shumm llojshme te BMWs motora te ndryshum fellne trapa interier shofershajmne etj... e2

  Mitrovicë Sot, 14:23
  300 €
 • 9 foto
  AUTU PJESĒ FIDI
  Vetura

  AUTU PJESĒ FIDI

  Kemi shume lloje te bmw Bmw E28, E30, E34, E36, E38, E39, E46, X5

  Mitrovicë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bëjm blerjen e vetures  BMW
  Vetura

  Bëjm blerjen e vetures BMW

  Bejme blerjen e llojit BMW qfare do me Kon ne targa te huja edhe te aksidentume etj prej viti 1980de

  Mitrovicë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë
  Vetura

  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

  Pjesë vetem per BMW te Fidi Mitrovicë-Rekë tel 049584868 ose 049494549 +Viber

  Mitrovicë Sot, 14:20
  555 €
 • 5 foto
  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi
  Vetura

  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

  Kemi pjes te shumllojshe te bmw's prej viti 1980 deri 2005 te seris 316-318-320-323-325-328-330-520

  Mitrovicë Sot, 14:20
  999 €
 • 9 foto
  BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë
  Vetura

  BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

  Kemi pjesë vetem per BMW e28/e30/e34/e36/e38/e39/e46... Tel: 049494549 +viber. 049584868 +viber... K

  Mitrovicë Sot, 14:20
  1.500 €
 • 3 foto
  Shes Pjes Per Bmw E46 320 b Box motorr Automatic
  Vetura

  Shes Pjes Per Bmw E46 320 b Box motorr Automatic

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Pjes per Bmw E46 318 B
  Vetura

  Shes Pjes per Bmw E46 318 B

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:53
  20 €
 • 0 foto
  Shes Pjes Per Bmw E46 3.0 Disel
  Vetura

  Shes Pjes Per Bmw E46 3.0 Disel

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:51
  25 €
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 michelin vetem 120 euro.viber
  Vetura

  4 goma 255/50/19 michelin vetem 120 euro.viber

  Shiten 4 goma 255/50/19 te katertat vine vetem 120 euro.viber

  Mitrovicë 25 maj 23:51
  120 €
 • 9 foto
  BMW 5 3.0 2011
  Vetura

  BMW 5 3.0 2011

  SHITET / FULL OPSIONE E ARDHUR NGA *CH

  Mitrovicë 18 maj 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makinë Poliri
  Vetura

  Makinë Poliri

  Shes Makinë poliri nje her e perdorur e ardhur nga jasht ne gjendje shum te mir pune per me shum kon

  Mitrovicë 18 prill 18:49
  70 €
 • 0 foto
  shitet makina me qmim te mire
  Vetura

  shitet makina me qmim te mire

  shitet makina per pjekje te farave kikirikave etj makina osht e rujtne qmimi i mir boj ndrrim edhe m

  Mitrovicë 12 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW E30
  Vetura

  BMW E30

  Shess BMW e30 2.4Dizell shpenzimet shum tvogla gjendjee shum tmiir shiber etjjj... Per ma shum Tel:+

  Mitrovicë 8 janar 20:49
  1.250 €
 • 12 foto
  Shes BMW X6 35D 2011 (Targa te huaja)
  Vetura

  Shes BMW X6 35D 2011 (Targa te huaja)

  Shitet BMW X6 35D Full Extra, 2011, e sapo ardhur nga Suedia. Vetura eshte Diesel, 3.0 dhe shpenzon

  Mitrovicë 4 janar 19:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BMW 325
  Vetura

  SHITET BMW 325

  5 shpejtsi, dizel, klima funksionale ,eshte ne gjendje shume te rregullt. CMIMI SIPAS MARRVESHJES

  Mitrovicë 3 janar 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 535 dizel
  Vetura

  BMW 535 dizel

  Shitet Gt 535 dy turbo, 3.5 viti 2010 regjistrim edhe 6 muj gumaa t rejaa ekzstraa 6 kamera 360

  Mitrovicë 18 dhjetor 15:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bmw e46 320d
  Vetura

  Bmw e46 320d

  Shitet bmw e46 320d ngjendje trregullt servisin e kryer goma treja fellne R17 regjistrim 10 muj

  Mitrovicë 17 dhjetor 22:47
  3.700 €
 • 1 foto
  Pjes per BMW E39 1998 2.0 benzin
  Vetura

  Pjes per BMW E39 1998 2.0 benzin

  Auto pjes VISKI Pjes per BMW E39 2.0 benzin w24 Nr kontaktues 049526746

  Mitrovicë 15 dhjetor 11:18
  1 €
 • 6 foto
  Shes veturen BMW
  Vetura

  Shes veturen BMW

  Shitet vetura BMW 116diesel vetura eshte e ardhur nga jasht dhe eshte ne gjendje te rregullte teknik

  Mitrovicë 16 nëntor 09:53
  11.200 €
 • 11 foto
  BMW 120d Twin Power Automatik (8G) 2013
  Vetura

  BMW 120d Twin Power Automatik (8G) 2013

  Bmw 120 dizell sport 184 ps twin power 2 turbo Viti ; 2013 Motorri ; 2.0 Diesel Shpenzimet 4.5L/100

  Mitrovicë 30 shtator 11:11
  13.800 €
 • 7 foto
  Bmw 116, 2.0dizell, 2010 me dogane homologim
  Vetura

  Bmw 116, 2.0dizell, 2010 me dogane homologim

  Vetura posedon klime ulse me nxemje , dritare me rryme , senzora , etj. Km e garantuara dhe me dogan

  Mitrovicë 27 shtator 14:28
  7.200 €
 • 11 foto
  Shitet BMW E-60
  Vetura

  Shitet BMW E-60

  Shitet bmw e-60 oshte rujtun sikur mrena ashtu edhe jasht vjen me 4 goma te reja te veres dhe te dim

  Mitrovicë 24 shtator 19:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet BMW 316 Benzin
  Vetura

  Shitet BMW 316 Benzin

  Shitet BMW 316.VITI 2001 Benzin Ne gjendje te mire Per me shume info kontakto ne tel

  Mitrovicë 22 shtator 22:47
  3.650 €
 • 2 foto
  Bmw 330D GT
  Vetura

  Bmw 330D GT

  Shitet BMW 330 Gran Tourismo Vetura ne gjendje te rregullt, me kamer, sport M-paket, 308 kualfuqi.

  Mitrovicë 22 shtator 20:05
  22.300 €
 • 1 foto
  BMW e36 2.0i
  Vetura

  BMW e36 2.0i

  Shes BMW e36 2.0 24w benzin vetura osht Tip-Top... Viber+38349229015

  Mitrovicë 17 shtator 19:48
  1.100 €
 • 1 foto
  BMW 318 2009
  Vetura

  BMW 318 2009

  BMW 318 2009, Manuale, rregjistrim deri ne Prill 2019, rregjistrim i pare ne Kosove me Prill 2018, p

  Mitrovicë 11 shtator 23:51
  10.800 €
 • 3 foto
  BMW Auto Servis&Pjes Ferizi
  Vetura

  BMW Auto Servis&Pjes Ferizi

  Kemii pjes per BMW e30 e34 e36 e39 e46 e60 etjjj.. Bejm dhe servisimin e veturave BMW... Diferincial

  Mitrovicë 4 shtator 17:08
  222 €
 • 4 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  Mir osht Inspektionen e ka te krym

  Mitrovicë 4 shtator 12:11
  12.950 €
 • 1 foto
  Bmw bmw
  Vetura

  Bmw bmw

  She’s bmw gjendje shum Te mire

  Mitrovicë 3 shtator 21:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHESIM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE ME POROSI
  Vetura

  SHESIM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE ME POROSI

  SHESIM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE ME POROSI AUDI BMW MERCEDES VW PORCHE RANGE ROVER ETC

  Mitrovicë 1 shtator 17:00
  1.234 €
 • 7 foto
  Shitet Bmw 320d 2.0 DIESEL
  Vetura

  Shitet Bmw 320d 2.0 DIESEL

  Shitet bmw 2000 320d 2.0 diesel 6 muj regjistrim.Vetura posedon Klim funksionale Abs Xhama me rrym

  Mitrovicë 29 gusht 13:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW X5 3.0 benzin
  Vetura

  BMW X5 3.0 benzin

  Shitet BMW X5 3.0 benzin ne gjendje trregullt si mrena ashtu edhe jasht. Vetura osht e vitit 2000 os

  Mitrovicë 27 gusht 18:54
  4.700 €
 • 6 foto
  Shitet BMW 320d diesel
  Vetura

  Shitet BMW 320d diesel

  Shitet bmw 320d diesel 2.0.Bmw eshte ne gjendje te rregullt me senzor parkimi.Servis te kryer .goma

  Mitrovicë 27 gusht 11:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bmw x5 3.0 dizell me rks
  Vetura

  bmw x5 3.0 dizell me rks

  Shess urgjenttt

  Mitrovicë 26 gusht 08:42
  3.800 €
 • 1 foto
  Blejm Katlizatora
  Vetura

  Blejm Katlizatora

  Blejm te gjitha Katlizatorat e veturave

  Mitrovicë 21 gusht 14:30
  100 €
 • 2 foto
  bmw 320
  Vetura

  bmw 320

  bmw 320 naft automatik viti2002

  Mitrovicë 15 gusht 21:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes BMW X5 Drive
  Vetura

  Shes BMW X5 Drive

  shes BMW X5 i Posa Ardhur Nga Amerika Me Gjitha serviset e kryme Full Ekstra Bmw x5 e sa po ardhu

  Mitrovicë 14 gusht 18:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  Shes veturen BMW 530M, vetura eshte ne gjendje shum te mire optike dhe teknike! Vetura posedon xhama

  Mitrovicë 14 gusht 14:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 525
  Vetura

  BMW 525

  Per mashum info kontakto ne ket numer 049267724

  Mitrovicë 9 gusht 14:57
  13.000 €
 • 4 foto
  BMW E30 2.4D
  Vetura

  BMW E30 2.4D

  Shess BMW 2.4Dizell shiber etjjj... Per ma shum:+38349229015

  Mitrovicë 8 gusht 16:26
  1 €
 • 2 foto
  shitet 1 hektari tok
  Vetura

  shitet 1 hektari tok

  Shitet 1 hektari tok Ne Mitrovic - Vaganic Uj.kanalizim.rrym kejt ne rregull Dokumentacioni ne rreg

  Mitrovicë 3 gusht 09:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shiten
  Vetura

  shiten

  shitetn mbajtsat per bicikleta qe kapen mbi tavan edhe ne kepek po ashtu shitet edhe kuferi qmimi pe

  Mitrovicë 2 gusht 08:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw e 30
  Vetura

  Bmw e 30

  Shitet bmw 320 shum ne gjendje tmir teknike 6 cilindra per me shum infu 044381982

  Mitrovicë 27 korrik 23:35
  2.000 €
 • 4 foto
  BMW 320d 2009 205....mij KM
  Vetura

  BMW 320d 2009 205....mij KM

  Shesim veturen tone Besnik pershkak te mosperdorimit ... Navigator ,sensora per parkim , manual , di

  Mitrovicë 27 korrik 22:55
  7.990 €
 • 8 foto
  Shitet vetura BMW
  Vetura

  Shitet vetura BMW

  Shitet vetura BMW 530 full paket, 10 muj regjistrim, 350 000 km te garantuara viti i prodhimit 2004,

  Mitrovicë 27 korrik 13:02
  7.500 €
 • 4 foto
  bmw 2.4 disel
  Vetura

  bmw 2.4 disel

  Shes bmw kock 2.4 disel ne gjendje te rregullt motorrin shum gjendje tmir i qlajmrun perkthimi mrena

  Mitrovicë 27 korrik 09:14
  920 €
 • 2 foto
  Shitet BMW 520d
  Vetura

  Shitet BMW 520d

  Vetura esht ne gjendje shum te mir Bmw 520d 31.12.2010 158000 km

  Mitrovicë 26 korrik 11:21
  11.600 €
 • 7 foto
  BMW 324 Dizel
  Vetura

  BMW 324 Dizel

  Vetura ne gjendje teknike ne rregull. Pa ndonje mangesi teknike. Mund te provohet.

  Mitrovicë 22 korrik 11:19
  1.000 €