Vetura
Pogradec

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Pogradec

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Vw Tourann 2.0 naft Tdi e kuqe
  Vetura

  Vw Tourann 2.0 naft Tdi e kuqe

  Per Touran dhjetor 2004 Goma te reja 100% Sendile me ngrohje Sendile me fryrje Xhama te zinj origina

  Pogradec 17 nëntor 15:57
  4.100 €
 • 6 foto
  Touran I 2008 super gjendje she\'s nderoj
  Vetura

  Touran I 2008 super gjendje she\'s nderoj

  Volsvagen touran me letra t prera deri n gusht t 2020 ne gjendje super e paster dhe shum ekonomike 1

  Pogradec 12 nëntor 16:29
  4.750 €
 • 7 foto
  Volkswagen touran 2006 Super gjendje!
  Vetura

  Volkswagen touran 2006 Super gjendje!

  Volkswagen touran viti 2006 ne gjendje shume te mire 1.9 nafte. E sapo ardhur nga gjermania me dogan

  Pogradec 31 tetor 16:45
  4.800 €
 • 6 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  GJENDJE SHUM E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SAPO KA ERDHUR NGA GJERMANIA 170 000 Km ME NAVIGATOR BAG

  Pogradec 18 tetor 14:12
  5.300 €
 • 11 foto
  Vw touran viti 2012 1.6 nafte kamera full 12.500€
  Vetura

  Vw touran viti 2012 1.6 nafte kamera full 12.500€

  Vw touran viti 2012 km 144 mije motorr 1.6 nafte tdi me i te kuqe me kamera parkimi sistem vete par

  Pogradec 23 shtator 17:31
  12.500 €
 • 4 foto
  Touran super gjendje automat
  Vetura

  Touran super gjendje automat

  Me letra t prera deri n gusht t 2020 gjendje super e shes dhe nderoj

  Pogradec 11 shtator 20:32
  4.500 €
 • 11 foto
  OKAZION TOURAN
  Vetura

  OKAZION TOURAN

  Shitet touran 2006 6+1 sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire me dogane te paguar gati p

  Pogradec 11 shtator 14:40
  4.600 €
 • 9 foto
  Shitet touran 2006
  Vetura

  Shitet touran 2006

  Shitet touran 2006 6+1 motor 2.0 TDI ne gjendje shume te mire sapo ardhur nga gjermania me dogane t

  Pogradec 11 shtator 14:34
  4.600 €
 • 4 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Volswagen Touran, naft 1.9, e vitit 2006 ne gjendje shum te mire. Me letra te prera deri ne f

  Pogradec 29 gusht 11:00
  4.450 €
 • 0 foto
  Vw touran 2004 T (di) e kuqe
  Vetura

  Vw touran 2004 T (di) e kuqe

  Vw touran vp 2004 Fener m larje Sendile me fryrje Goma te reja Vaj filtra sapo te ndrruara Xhama te

  Pogradec 30 korrik 18:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Touran 6+1
  Vetura

  Shitet Touran 6+1

  Shitet Touran 6+1 2006 motori 2.0 TDI ne gjendje shume te mire si nga brenda dhe jashte me d

  Pogradec 14 korrik 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet VW Touran! Viti 2004 , motorr 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet VW Touran! Viti 2004 , motorr 1.9 nafte

  VW Touran 1.9 nafte kambjo manuale ... Makina ka nje i vit qe ka ardhur nga gjermania dhe eshte ne g

  Pogradec 8 korrik 10:18
  4.000 €
 • 1 foto
  VW Touran 6+1 Diesel Manuale
  Vetura

  VW Touran 6+1 Diesel Manuale

  Volkswagen Touran 2.0 TDI Manual Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te mire teknike

  Pogradec 6 maj 14:52
  4.900 €
 • 4 foto
  VW Touran 200 tdi (di) te kuqe
  Vetura

  VW Touran 200 tdi (di) te kuqe

  Shitet vw touran dhjetor 2003 , euro 4 ,ne gjendje shum te mire, xhamat e zinj orgjinal, 10 airbag,

  Pogradec 4 prill 11:14
  3.900 €
 • 2 foto
  Vw touran 2.0 naft tdi 2004 n gjendje super t mir
  Vetura

  Vw touran 2.0 naft tdi 2004 n gjendje super t mir

  Per touran viti 2004 Full opsion Makina esht shum e mbajtur dhe esht gati per cdo lloj prove Mund

  Pogradec 3 prill 20:15
  2 €
 • 1 foto
  Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Touran 1.9 tdi

  Touran 1.9 tdi Vw tuoran viti 2005 200 mij km 1.9 naft Me dekumenta + siguracion 22 gusht per nji v

  Pogradec 3 prill 15:49
  4 Lek
 • 3 foto
  VW Touran 1.9 Tdi , 6+1 , viti 2006
  Vetura

  VW Touran 1.9 Tdi , 6+1 , viti 2006

  Ofrohet per shitje VW Touran viti prodhimi 2006, 6+1 vende , 1.9 Tdi , shume ekonomike dhe e perdoru

  Pogradec 3 prill 15:30
  4.500 €
 • 6 foto
  Touran,Automat,200 Nafte,Full Option,Supergjendje!
  Vetura

  Touran,Automat,200 Nafte,Full Option,Supergjendje!

  Turan i zi ,viti 2005,me letra te sapo prera,full option,me vaj dhe filtra te sapo nderruara,automat

  Pogradec 3 prill 13:30
  5.300 €
 • 9 foto
  VW Touran
  Vetura

  VW Touran

  Wolksvagen touran 17.11.2003 e sapo erdhur nga gjermania me dogane te paguar gati per targa euro 4 m

  Pogradec 3 prill 09:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw touran vp 2004
  Vetura

  Vw touran vp 2004

  Touran vp 2004 full opsion Sendile m fryrje Fener leed Drita kseno Sendile me fryrje Faj filtra s

  Pogradec 2 prill 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Touran 1.9 naft super gjendje
  Vetura

  Touran 1.9 naft super gjendje

  Touran 2004 Manual 220 mij km Naft 1.9 Me dekumenta 25 gusht Goma te reja Vaj filtra te ndrruar Fen

  Pogradec 2 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW Touran -04
  Vetura

  VW Touran -04

  Touran 2004 Manual Fener leed Drita kseno Xhama te zinj original Sendile me fryrje Vaj filtra sapo

  Pogradec 2 prill 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Touran 2004 tdi me dy t kuqe
  Vetura

  Touran 2004 tdi me dy t kuqe

  Touran vp 2004 Me dekumenta 25 gusht 2020 Me siguracion per nji vit 27 gusht 2020 Xhama t zinj origi

  Pogradec 1 prill 20:54
  3 Lek
 • 0 foto
  Volkswagen Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 TDI

  Makina eshte ne gjendje te mire teknike e motorrike!

  Pogradec 1 prill 11:23
  4.800 €
 • 1 foto
  Vw touran
  Vetura

  Vw touran

  Touran vw Vp 2005 Xhama t zinj original Sendile me fryrje Goma te reja ( motador ) Vaj filtra sapo

  Pogradec 1 prill 08:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 TDI 6+1 Vende Manual
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI 6+1 Vende Manual

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe teknike,Makina eshte shume e paster,Makina eshte e mar

  Pogradec 7 mars 23:35
  4.900 €
 • 4 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shes volsvagen turan me letra te paguar deri ne 2019 ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike

  Pogradec 13 shkurt 16:45
  Me Marrveshje