Vetura
Pogradec

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Pogradec

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania
  Vetura

  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania

  VW Phaeton 2008 me 275.000 KM, me liber servisi. Te gjitha sherbimet e bera tek VW Gjermani. Makina

  Pogradec Sot, 00:19
  9.900 €
 • 11 foto
  Vw Passat 2.0 Nafte 2008 Full Per Llojin E Saj
  Vetura

  Vw Passat 2.0 Nafte 2008 Full Per Llojin E Saj

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Pogradec Dje, 22:16
  4.999 €
 • 11 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz 2006
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz 2006

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Pogradec Dje, 22:16
  3.499 €
 • 8 foto
  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ-LPG ORIGJINAL TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 234000 KM ORIGJINALE ME LIBER SE

  Pogradec Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK TIPTRONIC EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 230000 KM ORIGJINALE ME LIB

  Pogradec Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  SHITET PASSAT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE MAKINA ESHTE VETEM ME DOGAN KAMBIO AUT

  Pogradec Dje, 21:10
  3.000 €
 • 6 foto
  VW TOURAN
  Vetura

  VW TOURAN

  GJENDJE SHUM E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SAPO KA ERDHUR NGA GJERMANIA 170 000 Km ME NAVIGATOR BAG

  Pogradec Dje, 21:09
  5.300 €
 • 11 foto
  Vw touran viti 2012 1.6 nafte kamera full 12.500€
  Vetura

  Vw touran viti 2012 1.6 nafte kamera full 12.500€

  Vw touran viti 2012 km 144 mije motorr 1.6 nafte tdi me i te kuqe me kamera parkimi sistem vete par

  Pogradec Dje, 19:40
  12.500 €
 • 11 foto
  Super volkswagen golf plus
  Vetura

  Super volkswagen golf plus

  Super volkswagen golf plus 1.9 tdi 5+1me gjith serviset e sapo bera volant i ri bashk me freksion se

  Pogradec Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Super volkswagen jetta 2014
  Vetura

  Super volkswagen jetta 2014

  Shitet vwolkswagen jetta 2.0 benzine e vitit 2014 kambio automatike DSG motor i thjeshte ..Makina es

  Pogradec Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Phaeton 3.0TDI Lungo Individual super Full
  Vetura

  Vw Phaeton 3.0TDI Lungo Individual super Full

  Volkswagen Phaeton Lungo 3.0TDI 4X4 ,versioni INDIVIDUAL,model i ri,Chrome Packet full Inox,fenere m

  Pogradec Dje, 17:53
  10.000 €
 • 6 foto
  VW Passat 1,9Tdi 6 marsha portobagazh
  Vetura

  VW Passat 1,9Tdi 6 marsha portobagazh

  Passat motorr 1,9tdi me 6 Marsha ,sedilie me ngrohje,navi,radio,CD,portobagazh,drita mjegulle poshte

  Pogradec Dje, 17:52
  3.750 €
 • 7 foto
  Vw Sharan 1.9 Tdi viti 98 me dogane
  Vetura

  Vw Sharan 1.9 Tdi viti 98 me dogane

  Vw sharan motorr 1.9tdi i vitit 98 ,kamio manuale,pilot automatik,sedilje me ngrohje,xhama elektrike

  Pogradec Dje, 17:50
  2.600 €
 • 6 foto
  Polo 1.9 sdi
  Vetura

  Polo 1.9 sdi

  Shitet WV Polo 1.9 nafte pa turbo teper ekonomike e mbajtur per qejf ne gjendje te shkelqyer , me mu

  Pogradec Dje, 14:02
  1.800 €
 • 5 foto
  Volkswagen passat 1.9 bluemotion 2009!
  Vetura

  Volkswagen passat 1.9 bluemotion 2009!

  Volkswagen passat bluemotion viti 2009 me dogane te paguar.makina eshte ne gjendje te shkelqyer,send

  Pogradec Dje, 09:59
  5.300 €
 • 7 foto
  Volkswagen touran 2006 Super gjendje!
  Vetura

  Volkswagen touran 2006 Super gjendje!

  Volkswagen touran viti 2006 ne gjendje shume te mire 1.9 nafte. E sapo ardhur nga gjermania me dogan

  Pogradec Dje, 09:58
  4.800 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 200 TDI 8 VALVIVA
  Vetura

  VW PASSAT 200 TDI 8 VALVIVA

  Shitet vw pasat 200 tdi i vitit 2006 8 valviva lekur kamosh sediljet me ngrohje navi 6 marsha bord k

  Pogradec Dje, 09:51
  6.700 €
 • 8 foto
  VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  VW CADDY VIT PRODHIMI 2006 1.9 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA SUPER GJENDJE ME TAKSA KOLAUDIM SIGURAC

  Pogradec Dje, 08:19
  4.800 €
 • 7 foto
  VW passat 1.9 tdi 4x4 !!!!!!
  Vetura

  VW passat 1.9 tdi 4x4 !!!!!!

  Passat 1.9 tdi 4 motion..manuale..super gjendje..letra per nje vit..cmimi i diskutueshem ..mundesi n

  Pogradec 16 gusht 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen jetta
  Vetura

  Volkswagen jetta

  Shitet Volkswagen jetta e sapo ardhur nga USA me Wogan te PAGUAR. Motor 2000 me vit prodhimi 2015 me

  Pogradec 16 gusht 22:44
  11.000 €
 • 1 foto
  Volkswagen T3
  Vetura

  Volkswagen T3

  Makina eshte ne gjendje te mire, per me shume info telefono...

  Pogradec 16 gusht 20:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Vetura

  Shitet per arsye emigrimi

  Shitet vw wolsvagen golf 4 1.9 nafte letra deri ne maj 2020 siguracjoni deri ne korrik 2020 shitet p

  Pogradec 16 gusht 20:41
  2.300 €
 • 0 foto
  Volkswagen T3
  Vetura

  Volkswagen T3

  Makina eshte ne gjendje te mire, per me shume info telefono...

  Pogradec 16 gusht 20:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  golf 4,nafte motor i thjeshte
  Vetura

  golf 4,nafte motor i thjeshte

  Ne gjendje super te mire, nafte , motor i thjeshte. Nderrohet me makine benzine/gaz

  Pogradec 16 gusht 19:57
  3 Lek
 • 7 foto
  Polo 1.4 TDI
  Vetura

  Polo 1.4 TDI

  Shitet polo e vitit 2000 TDI me DI te kuqe ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera teper e sh

  Pogradec 16 gusht 18:47
  2.000 €
 • 2 foto
  Golf V 2.0 TDI
  Vetura

  Golf V 2.0 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike, look GTI , 2.0 nafte. Te gjitha sherbi

  Pogradec 16 gusht 11:13
  3.900 €
 • 10 foto
  Vw Tiguan 2.0nafte kamio automatike full/gjermania
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0nafte kamio automatike full/gjermania

  vw tiguan 4x4 motor 2.0tdi nafte,full option,navi,sedilje me ngrohje,goma te reja,disqe ,dhe 4 goma

  Pogradec 16 gusht 09:11
  9.800 €
 • 5 foto
  VW Caddy 4+1 Nafte i sapoardhur
  Vetura

  VW Caddy 4+1 Nafte i sapoardhur

  VW Caddy i sapoardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire dhe gati per targa. 4+1 Nafte Tdi. Cmi

  Pogradec 16 gusht 09:09
  5.200 €
 • 12 foto
  Pasat 2. Naft mundesi ndrimi
  Vetura

  Pasat 2. Naft mundesi ndrimi

  Mjeti ne gjendje perfekte .i gacem per cdo lloj prove. Letra per nje vit..mundesi ndrimi.

  Pogradec 14 gusht 22:23
  4.400 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike (100% GAS) 2008
  Vetura

  Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike (100% GAS) 2008

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike (100% GAS) Viti 2008 217.000 KM Origjinale Cmimi:5000 Euro I

  Pogradec 14 gusht 19:31
  4.999 €
 • 6 foto
  Golf 5 ..sport .2005... 2.0 naft
  Vetura

  Golf 5 ..sport .2005... 2.0 naft

  Shitet golf 5 ...2.0 naft,vit prodhim dhjetor 2005. Makina esht sh e vecante ne llojin e saj. Sallon

  Pogradec 14 gusht 16:15
  4.150 €
 • 11 foto
  OKAZION TOURAN
  Vetura

  OKAZION TOURAN

  Shitet touran 2006 6+1 sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire me dogane te paguar gati p

  Pogradec 14 gusht 13:08
  4.600 €
 • 9 foto
  Shitet touran 2006
  Vetura

  Shitet touran 2006

  Shitet touran 2006 6+1 motor 2.0 TDI ne gjendje shume te mire sapo ardhur nga gjermania me dogane t

  Pogradec 14 gusht 12:56
  4.600 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI 4 MOTION NDERROHET !!!!!!
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI 4 MOTION NDERROHET !!!!!!

  Passat ne gjendje super te mire..4x4..kamjo manuale..ne gjendje super te mire..cmimi i diskutueshem

  Pogradec 14 gusht 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec 14 gusht 09:32
  4.500 €
 • 10 foto
  Volkswagen Caddy Life 1.6 Benzin-Gaz Sapoerdhur
  Vetura

  Volkswagen Caddy Life 1.6 Benzin-Gaz Sapoerdhur

  Volkswagen Caddy Life 1.6 Benzin-Gaz,katalit Euro 4,viti 2006,kambio manuale,xhama te zinj origjinal

  Pogradec 14 gusht 08:57
  5.300 €
 • 3 foto
  Volkswagen transporter t6 10
  Vetura

  Volkswagen transporter t6 10

  ?

  Pogradec 13 gusht 20:57
  9.000 €
 • 7 foto
  wolzvagen jetta
  Vetura

  wolzvagen jetta

  shitet viti 2012 motorr 2000 nafte me dogane 6 marsha shume e shpejte tapiceri lekure me 90 mije km

  Pogradec 13 gusht 18:17
  10.000 €
 • 8 foto
  Shitet Volkswagen Golf 4 combi 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 4 combi 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe gjenerike Me te gjitha sherbimet e bera

  Pogradec 11 gusht 21:33
  2.000 €
 • 7 foto
  Pasat naft mundesi ndrimi
  Vetura

  Pasat naft mundesi ndrimi

  Makina esht ne gjendje perfekte me dokumenta te sapoprera per nje vit me goma te reja. Dhe te gjitha

  Pogradec 10 gusht 11:47
  4.500 €
 • 10 foto
  Super volkswagen jetta 2014
  Vetura

  Super volkswagen jetta 2014

  Shitet vwolkswagen jetta 2.0 benzine e vitit 2014 kambio automatike motor i thjeshte ..Makina eshte

  Pogradec 9 gusht 19:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 2006 2.0 TDI
  Vetura

  Passat 2006 2.0 TDI

  Shitet Passat 2.0TDI 2006, 220 mije km ,automatic (tiptronic) full option ne gjendje shum te mire.Fr

  Pogradec 9 gusht 13:53
  4.900 €
 • 9 foto
  Vw golf 2005 4x4 2.0 diezel cmimi 4800 euro
  Vetura

  Vw golf 2005 4x4 2.0 diezel cmimi 4800 euro

  vw golf 2,0 nafte 4x4 viti 2005 km 240 mije full opsion gjendja makines shum e mire prejardhja maki

  Pogradec 6 gusht 18:20
  4.800 €
 • 3 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  Shitet volkswagen passat 1.9 T(DI) e kuqe i sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapotarguar me le

  Pogradec 5 gusht 13:54
  3.500 €
 • 4 foto
  Golf 5 2.0 GTI BENZIN-GAZ OKAZION URGJENT
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTI BENZIN-GAZ OKAZION URGJENT

  Volkswagen Golf 5 2.0 GTI,viti dhjetor 2007,ngjyre e kuqe,kambio manuale,disqe alumini,goma te reja,

  Pogradec 5 gusht 13:54
  5.700 €
 • 6 foto
  Super golf plus 1.9/2005
  Vetura

  Super golf plus 1.9/2005

  Super volkswagen golf plus 1.9 tdi 5+1me gjith serviset e sapo bera volant i ri bashk me freksion se

  Pogradec 4 gusht 18:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 4 t(di) 6 marshe
  Vetura

  Shitet golf 4 t(di) 6 marshe

  Shitet golf 4 tdi (di) e kuqe 6masha ne super gjendje shitet ose nderroet me makine me te madhe

  Pogradec 4 gusht 13:47
  2.200 €
 • 5 foto
  VW PASSAT 200D AUTOMAT 2007 LIBER 3 CELSA PERFEKT
  Vetura

  VW PASSAT 200D AUTOMAT 2007 LIBER 3 CELSA PERFEKT

  full history perfektttt ardhur nga gjermania gomat 100% perfektttt gomat 100% letrat e sapo bera per

  Pogradec 1 gusht 23:24
  6.999 €
 • 9 foto
  NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE VIZUALE VITI 2002
  Vetura

  NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE VIZUALE VITI 2002

  SHITET GOLF 1.9 NAFTE TDI PA ASNJE TE KUQE DOKUMENTAT E PAGUARA DERI NE MAJ 2020 TE GJITHA SHERBIME

  Pogradec 1 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW GOLF 4 1.9 TDI MANUAL 2001 NE GJENDJE TE MIR
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 TDI MANUAL 2001 NE GJENDJE TE MIR

  VW GOLF 1.9 TDI MANUAL 2001 NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE SHUME E PASTER

  Pogradec 1 gusht 01:49
  Me Marrveshje