Vetura
Prishtinë

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Peugeot 206 Sport XS
  Vetura

  Peugeot 206 Sport XS

  Peugeot 206 xs 1.6, ne gjendje te rregullt, dhe rregulluar sport nga Firma Sparco. poseidon amortize

  Prishtinë Sot, 08:42
  3.590 €
 • 4 foto
  Peugot 206 +
  Vetura

  Peugot 206 +

  Shes peugot 206+ 1.4 HDI viti 2011 ngjendje perfekte i rigjistruar rks Vrejtje vetura osht e rigji

  Prishtinë 10 tetor 06:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 2011 viti Me Dogane????
  Vetura

  Peugeot 2011 viti Me Dogane????

  Peugeot 206 + 2011 viti 1.4 Hdi Me Dogane t kryme me kilometra t garantume me klim

  Prishtinë 4 tetor 20:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot206 1.4 2008 rks 4 muj goma treja klim funk
  Vetura

  Peugeot206 1.4 2008 rks 4 muj goma treja klim funk

  Shes pezho 206 1.4B 2008 ne gjendje te mir klim nfunksion goma treja

  Prishtinë 29 shtator 13:46
  2.400 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 206 1.6 Benzin
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 1.6 Benzin

  Shitet Peugeot 206 1.6 Benzin e posaardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte posedon abs air bag klima

  Prishtinë 23 shtator 18:14
  850 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 206+ Tabela te huja 2010
  Vetura

  Shitet Peugeot 206+ Tabela te huja 2010

  shitet vetura e ardhur nga gjermanija ne gjendje te mir teknike. Peugeot 206+ Dizel 1.4 Hdi Viti

  Prishtinë 23 shtator 14:54
  2.850 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 2005 Rks
  Vetura

  Peugeot 206 2005 Rks

  Shes pezho 206 rks me dokumentacion te Rregullt pisedon gjendjen e mir nr kontaktus 044332527

  Prishtinë 23 shtator 11:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot 206 Rks 2005
  Vetura

  Peugeot 206 Rks 2005

  Shes pezho 206 rks me dokumentacion te rregullt posedon gjendje te mir nr kontaktues 044172841

  Prishtinë 23 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 206 1.9 Dizel 2002 Rks Me klim
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 1.9 Dizel 2002 Rks Me klim

  Shitet peugeot 206 1.9 dizel Me klim 6 muj regjistrim Viti 24:12:2001 Klim Abs Esp Srs airbeg H

  Prishtinë 22 shtator 10:01
  1.999 €
 • 5 foto
  Shes peugeot 206 1.9 dizel
  Vetura

  Shes peugeot 206 1.9 dizel

  Shes peugeot 206 1.9 dizel Viti 1999 Abs Esp Srs airbeg Hidraolik Centrall Alarm Regjistrim deri

  Prishtinë 20 shtator 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shes veturen ne gjendje te rregullt regjistrim deri mars 2020 bej ndrim me vetura me te medha per

  Prishtinë 20 shtator 12:44
  2.850 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 1.4 me klim
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 me klim

  Shitet Vetura ne gjendje te mir Me klim Goma te veres te reja Shpenzime minimale

  Prishtinë 18 shtator 21:39
  2.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 me klim Regjistrim deri Dhjetor 2019
  Vetura

  Peugeot 206 me klim Regjistrim deri Dhjetor 2019

  Vetura posedon: Motor 1.4 Klim Mbyllje qendrore Goma te dimrit Radio Interier te pastert

  Prishtinë 18 shtator 21:39
  2.200 €
 • 3 foto
  Shitet peugeot 206 1.4 HDI
  Vetura

  Shitet peugeot 206 1.4 HDI

  Shes veturen peugeot 206 1.4 hdi 2004 ne gjendje shume te mire. 4 dyer Motorrin 1.4 hdi te 206+, 201

  Prishtinë 18 shtator 17:59
  2.999 €
 • 7 foto
  Pezho 206 Dizel 1.9 VP 2000 klim etj
  Vetura

  Pezho 206 Dizel 1.9 VP 2000 klim etj

  Vetura osht ne gjendje perfkete e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim me km te gar

  Prishtinë 17 shtator 11:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 206+ Tabela te huja 2010 Viti
  Vetura

  Peugeot 206+ Tabela te huja 2010 Viti

  Shitet: Peugeot 206+ Dizel 1.4 Hdi Klim funksjonale Km 260... E ardhu nga gjermanija Kontakt +383

  Prishtinë 16 shtator 19:04
  2.850 €
 • 6 foto
  Shite vetura peugeot 206+ Hdi 2010
  Vetura

  Shite vetura peugeot 206+ Hdi 2010

  shitet vetura ne gjndje te mir teknike e ardhur nga gjermanija dizel manula klim funksjonale viti

  Prishtinë 13 shtator 20:24
  3.000 €
 • 9 foto
  Peugot 206 1.1
  Vetura

  Peugot 206 1.1

  Shitet vetura n\'gjendje te mir 1.1 benxin 175 mi km me liber 12 vite ni pranar me servisa te rregul

  Prishtinë 13 shtator 16:05
  1.700 €
 • 10 foto
  Peugeot 206 1.4 HDI PickUP 2006 105.000 Km!!!
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 HDI PickUP 2006 105.000 Km!!!

  Shes Veturen Peugeot 206 1.4 HDI PickUp 105mi Km te kaluara ne gjendje shum te mir teknike po ashtu

  Prishtinë 13 shtator 09:01
  3.000 €
 • 11 foto
  Urgjent
  Vetura

  Urgjent

  Pezho 206 disel 1.9 viti 2000,Rexhistrimi i skadum,,posedon klim airbeg xhamat me rrym servisin e bo

  Prishtinë 12 shtator 13:41
  1.780 €
 • 11 foto
  Shes Pezho 206.1.4 hdi dizell viti 2003
  Vetura

  Shes Pezho 206.1.4 hdi dizell viti 2003

  Shes Pezho 206.1.4 hdi dizell viti 2003.Vetura posedon klim funksionale .Goma te reja .Rigjistrim de

  Prishtinë 10 shtator 09:07
  2.700 €
 • 11 foto
  Shes Pezhon 206 1.4 hdi dizell viti 2003.
  Vetura

  Shes Pezhon 206 1.4 hdi dizell viti 2003.

  Shes Pezho 206 1.4 hdi dizell Viti 2003.Vetura posedon klim funksionale xhamat me rrym.4 Gomat e rej

  Prishtinë 7 shtator 09:50
  2.700 €
 • 0 foto
  PEZHO 206 1.4 BENZIN,RKS,KLIME,GOMA TE REJA,2000
  Vetura

  PEZHO 206 1.4 BENZIN,RKS,KLIME,GOMA TE REJA,2000

  SHITET PEZHO 206 BENZIN 1.4 ,NE RKS,NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE,ME KLIME FUNKSIONALE,DOKUM

  Prishtinë 6 shtator 13:51
  1.800 €
 • 5 foto
  Peugeto 206 Hdi \"RKS\"
  Vetura

  Peugeto 206 Hdi \"RKS\"

  Peugeto 206 Hdi RKS 2002 2.0 Disel Ne gjendje te mir per me shumm kontakto ne nr 049 505 095

  Prishtinë 3 shtator 13:31
  2.999 €
 • 11 foto
  Shitet Peugeot 206 CC
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 CC

  SHITET PEUGEOT 206 CC Shitet Peugeot 206 CC 2.0 e modifikuar Peugeot është në gjendje të rregullt V

  Prishtinë 31 gusht 12:25
  2.300 €
 • 5 foto
  Shes veturen PEUGEOT 206 HDI, 2006
  Vetura

  Shes veturen PEUGEOT 206 HDI, 2006

  Shes veturen Peugeot 206 HDI, Viti i prodhimit 2006, diesel dhe me kilometrazh 197970 km te kalume.

  Prishtinë 28 gusht 16:34
  3.800 €
 • 1 foto
  Shitet Peugeot
  Vetura

  Shitet Peugeot

  Shes Peugeot 206 viti 2000 2.0 Benzin me Klim fellne 17R ne gjendje shum te mire teknike dhe ne pamj

  Prishtinë 24 gusht 20:01
  1.600 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 206 1.4 B. ?AUTOMATIK? Km 156.212 / 2002
  Vetura

  PEUGEOT 206 1.4 B. ?AUTOMATIK? Km 156.212 / 2002

  👌 PEUGEOT 206 1.4 BENZIN ⭐️AUTOMATIK⭐️ MOTORRIN SHUM NE GJENDJE TE MIRE S\'NIHET TU PUNU HAR

  Prishtinë 24 gusht 19:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pezho 206 1.1 Benzin RKS Klim AC
  Vetura

  Pezho 206 1.1 Benzin RKS Klim AC

  Shes Pezho 206 1.1 Benzin ne gjendje shum te mir Vetura Posedon Klim AC Muzikë Gjama Me rrymë Vibe

  Prishtinë 22 gusht 11:23
  1.850 €
 • 6 foto
  Shitet peugeot 206 ose ndrrim me 4x4
  Vetura

  Shitet peugeot 206 ose ndrrim me 4x4

  Shes peugeot 206 1,9 diesel viti 2000 me klim ne gjendje te mire ose nderrim me 4x4 (shtoj pare). Se

  Prishtinë 19 gusht 18:33
  1.850 €
 • 3 foto
  shes Pezho 1.4 Hdi
  Vetura

  shes Pezho 1.4 Hdi

  Shes pezho 1.4 hdi n gjendje t rregullt edhe 1 muj regjistrim

  Prishtinë 19 gusht 10:51
  1.900 €
 • 1 foto
  Shitet Peugeot 206 me 45000 km te kaluara me garan
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 me 45000 km te kaluara me garan

  Shitet vetura Peugeot 206 1.1 Xline me 45000km te kaluara te cilat jane me garancion. Vetura eshte e

  Prishtinë 18 gusht 16:02
  2.200 €
 • 5 foto
  Pezho 206 1.9 Dizel  viti 2003
  Vetura

  Pezho 206 1.9 Dizel viti 2003

  Shume i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt teknike si ne karaseri dhe motor I ardhur nga Gjermania

  Prishtinë 18 gusht 09:33
  3.150 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 ✅
  Vetura

  Peugeot 206 ✅

  Shes pezho 206 1.4 Benzin e posa ardhur nga jasht ne gjendje perfekte posedon:klim funksionale ABS c

  Prishtinë 17 gusht 13:58
  870 €
 • 3 foto
  Shitet pexho 206
  Vetura

  Shitet pexho 206

  1.4 benzin viti 2000 amortizerat koni fellne te mira klim me targa sllovene

  Prishtinë 15 gusht 08:36
  850 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206 1.6 Benzin
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 1.6 Benzin

  Shitet Peugeot 206 1.6 Benzin e posaardhur nga jasht ne gjendje perfekt posedon abs air bag klimatro

  Prishtinë 12 gusht 17:07
  950 €
 • 10 foto
  Pezho 206
  Vetura

  Pezho 206

  Pezho 206 Dizel 11/2003 targa RKS regjistrim deri ne Mars 2020 Goma te reja,i ndrruar rrypi dh

  Prishtinë 10 gusht 21:21
  3.299 €
 • 4 foto
  Peugot
  Vetura

  Peugot

  Shitet apo drohet pezhoja ka regjistrim edhe 3 muj e gjys perkthim kurtdoni ka klim abs centrall muz

  Prishtinë 6 gusht 23:12
  1.000 €
 • 2 foto
  Pezho 206 dizell 1.9 regjistrim 11 muaj
  Vetura

  Pezho 206 dizell 1.9 regjistrim 11 muaj

  Shitet pezho 206 ne gjendje perfekte gjamat elekteonik , 1.9 dizell ,11 muaj regjistrim , klimm etjj

  Prishtinë 3 gusht 16:18
  2.400 €
 • 5 foto
  Shitet pezho 1.4 B rks 8 muj
  Vetura

  Shitet pezho 1.4 B rks 8 muj

  shes pezhon 1.4 B shume ne gjendje te mir nuk ka nevoj per asni investim ka klim tronike mbyllje qen

  Prishtinë 29 korrik 17:27
  2.000 €
 • 9 foto
  Shitet peugeot 206 1.4 hdi SW
  Vetura

  Shitet peugeot 206 1.4 hdi SW

  Shitet peugeot 206 1.4 hdi ne gjendje te mir e ardhur nga zvicrra me targa te serrbis te gjitha gjer

  Prishtinë 26 korrik 19:43
  2.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 206 1.4 B. KLIME / Km 186.121 -V.P 2001
  Vetura

  PEUGEOT 206 1.4 B. KLIME / Km 186.121 -V.P 2001

  👌 PEUGEOT 206 1.4 BENZIN I THJESHT MOTORRIN SHUM NE GJENDJE TE MIRE S\'NIHET TU PUNU HARGJIMET 4.5 L

  Prishtinë 22 korrik 21:40
  2.150 €
 • 3 foto
  SHITET PEZHOJA 206 BENZIN AUTOMATIK VITI 2004 RKS
  Vetura

  SHITET PEZHOJA 206 BENZIN AUTOMATIK VITI 2004 RKS

  PEZHOJA 206 AUTOMATIK TIP TRONIK VITI 2004 RKS KLIM GJENDJE SHUM TE MIR +383 44 831 550

  Prishtinë 17 korrik 21:09
  3.500 €
 • 3 foto
  Shes pezhon 1.4 hdi Shum i ruajtur
  Vetura

  Shes pezhon 1.4 hdi Shum i ruajtur

  Shes pezhon 1.4 hdi viti 2002 Regjistrim n muajin e 9 i ruajtur boj ndrrim

  Prishtinë 11 korrik 16:03
  2.250 €
 • 8 foto
  Pezho 206 1.4 Benzin Viti 2000 Rks 20-02-2020
  Vetura

  Pezho 206 1.4 Benzin Viti 2000 Rks 20-02-2020

  Pezho 206 1.4 Benzin Viti prodhimit 2000 I Regjistruar deri me 20-02-2020 Vetura ka matorr shum tmir

  Prishtinë 10 korrik 17:15
  1.380 €
 • 9 foto
  Pezho 1.6 viti 2001 rks
  Vetura

  Pezho 1.6 viti 2001 rks

  Shes pezho 1.6 viti 2001 rks edhe 6 muj me klim gjama me rrym goma te reja hidrolik esp abs centrall

  Prishtinë 9 korrik 12:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pezho 1.6 viti 2001 rks
  Vetura

  Pezho 1.6 viti 2001 rks

  Shes pezho 1.6 viti 2001 rks edhe 6 muj dokumentacion te rregullt posedon gjama me rrym karrika lëku

  Prishtinë 9 korrik 12:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.9 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 1.9 dizel

  shes pezo 206 1.9 dizel gjendje shum mir

  Prishtinë 7 korrik 08:01
  2.300 €
 • 6 foto
  Shes Peugeot 206 2.0 HDI 1 Vit Regjistrim Me Klim
  Vetura

  Shes Peugeot 206 2.0 HDI 1 Vit Regjistrim Me Klim

  Shitet peugeot 206 1 vit regjistrim 2.0 HDI viti 2000 Klim Abs Airbeg Alarm Gona te reja Etj... n gj

  Prishtinë 5 korrik 20:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  pezho 206 hdi
  Vetura

  pezho 206 hdi

  shes pezho 206 2000 me klim dokumentacion te rregullt gjama me rrym 1.9 gjendje shum te mir nr konta

  Prishtinë 5 korrik 13:32
  Me Marrveshje