Vetura
Prizren

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Prizren

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  FRIGO RAFT I MURIT
  Vetura

  FRIGO RAFT I MURIT

  Shitet frigoriferi raft per markete 7 metra i gjan Qmimi shum shum i volitshem

  Prizren 19 gusht 21:53
  1.000 €
 • 5 foto
  RAFTA FRIZA ARKA SHPORTA
  Vetura

  RAFTA FRIZA ARKA SHPORTA

  Shes inventarin e kompletuar per super market Rafta te murit 180x120 Rafta te mesit 180x120 Friza pe

  Prizren 15 gusht 21:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Ka mundesi nrrimi me ndonje vetur tjeter

  Prizren 8 qershor 18:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bora 1.9TDI 2004
  Vetura

  Bora 1.9TDI 2004

  Shitet wv bora 1.9 tdi 2004 viber +38345986321 bojm ndrrim

  Prizren 4 qershor 07:22
  4.500 €
 • 6 foto
  Vw bora
  Vetura

  Vw bora

  Shes vw bora 1.9 sdi Vetura ka tempomat Xhama elektronik Liber servisi Uleset i ka lekur Serviset i

  Prizren 14 prill 11:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw bora
  Vetura

  Vw bora

  Shes vw bora 1.9 sdi Vetura eshte me targa kosovare Ka klim Uleset lekur Xhama elektronik Serviset i

  Prizren 11 prill 09:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten/ndrroj.
  Vetura

  Shiten/ndrroj.

  Shes ose ndrroj veturat wbora dhe reno Clio. W bora asht 1.9 tdi I te kuqe, manual 6 + R shpejtsi, r

  Prizren 6 prill 15:43
  3.850 €
 • 7 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Prizren 4 prill 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  shitet Bora 4x4 krejt gjendje trregullt me liber servisit me krejt

  Prizren 4 prill 09:43
  5.000 €
 • 6 foto
  shes vw bora 2.8 4 mosion
  Vetura

  shes vw bora 2.8 4 mosion

  regjistrim 1 vit eshte ne gjendje shum te mire sport

  Prizren 4 prill 08:17
  3.800 €
 • 6 foto
  shes bora
  Vetura

  shes bora

  Ska nevoj as ni cent investim te gjita serviset e kryne me koh i rujten si mrena si jasht nuk asht i

  Prizren 2 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Bora 2.3 Benzin RKS ( ndrrohet )
  Vetura

  VW Bora 2.3 Benzin RKS ( ndrrohet )

  Shitet VW Bora 2.3 Benzin Rexhistruar RKS 10 Muaj Klimtronik Ulset Lekur Gjama Elektronik Mbyllje Qe

  Prizren 29 mars 18:21
  3.300 €