Vetura
Shqipëri

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Peugeot 206 2003 benzine 2.0 sport 16 valvula.
  Vetura

  Peugeot 206 2003 benzine 2.0 sport 16 valvula.

  Shitet peugeot 206 viti 2003 me tre dyer cupe kambio manuale,kondisioner, benzine 2.0 ne gjendje per

  Tiranë Sot, 21:44
  1.700 €
 • 11 foto
  Peugeot 206-1.6 Diesel HDI-2005-TARGA AA
  Vetura

  Peugeot 206-1.6 Diesel HDI-2005-TARGA AA

  Peugeot 206-1.6 Diesel HDI , Viti Prodhimit Fundi 2005 me 236.000 km , cd player , kondicioner , xha

  Fier Sot, 21:44
  1.700 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 BENZIN/GAZ konsum 350 lek/100 km
  Vetura

  PEUGEOT 206 BENZIN/GAZ konsum 350 lek/100 km

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Nga brenda eshte shume e paster jasht

  Durrës Sot, 21:05
  1.800 €
 • 4 foto
  Peugeot kabrio gjendje super shes nderoj
  Vetura

  Peugeot kabrio gjendje super shes nderoj

  Me letra t prera deri n Janar 2020 ka brio super gjendje nuk do as sherbimin m t vogel

  Pogradec Sot, 20:10
  1.650 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 sw
  Vetura

  Peugeot 206 sw

  Shitet peugeot ne gjendje shum te mir pune. 1.4 benxin. E mbajtur nga nje dor. Vetem 4 muaj ne shqip

  Tiranë Sot, 20:09
  3.200 €
 • 0 foto
  Pezho 206 viti 2004 ne gjendje shum te mir me letr
  Vetura

  Pezho 206 viti 2004 ne gjendje shum te mir me letr

  Pezho 206 benzine viti 2004.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera me

  Durrës Sot, 18:34
  1.700 €
 • 6 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Peugeot 206 sw 5 dyer me nafte..makines i jan bere te gjitha sherbimet gjendja e makines e persosur.

  Durrës Sot, 16:07
  1.750 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van
  Vetura

  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van

  Shitet Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van, km 128000, me tvsh te paguar, cmimi 3200

  Fier Sot, 15:04
  3.200 €
 • 8 foto
  Ocasion
  Vetura

  Ocasion

  Shitet per arsye mos perdorimi 1.4 nafte shum ekonomike

  Vlorë Sot, 09:15
  1.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.4 benzin/gaz viti 2008
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 benzin/gaz viti 2008

  Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat e prera.cmimi i dismotushem.makin

  Tiranë Sot, 09:06
  3.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 -00
  Vetura

  Peugeot 206 -00

  Shes peugeot 206 viti 2000 1.1 benzin ngjyra gri 1500 euro i diskutushem

  Durrës Sot, 01:44
  1.500 €
 • 8 foto
  Shes Peugeot 206 motor 1.1 Benzine
  Vetura

  Shes Peugeot 206 motor 1.1 Benzine

  Shes Peugeot 206 motor 1.1 Benzine, makina eshte ne gjendje shume te mire pune. Xhama elektrike , pa

  Pogradec Sot, 00:08
  2.000.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet peugot 206 2002 ne gjendje perfekte!
  Vetura

  Shitet peugot 206 2002 ne gjendje perfekte!

  Shitet peugot 206 2002 111000km origjinale. Motorr 1.1. kondicioner. Goma 100% te reja. ABS. SRS. Te

  Tiranë 15 shtator 16:56
  1.600 €
 • 7 foto
  Super Peugeot 206 97mj Km 2003
  Vetura

  Super Peugeot 206 97mj Km 2003

  Shitet Peugeot 206 viti i prodhimit 2003 me motorr 1.1 benzine shume ekonomike Me letra paguara der

  Fier 15 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peuguot 206 kabrio nderrohet
  Vetura

  Peuguot 206 kabrio nderrohet

  Shitet ose nderrohet me makin familjare pegout 206 kabrio me letra te paguara deri ne prill 2020

  Tiranë 15 shtator 00:30
  1.800 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 1.2 benzine 2002
  Vetura

  Peugeot 206 1.2 benzine 2002

  Shitet pezho 206 1.2 benzine manuale viti 2002 ne gjendje t mire letra te paguara tek porte .. shite

  Berat 14 shtator 11:54
  1.500 €
 • 5 foto
  206cc
  Vetura

  206cc

  Cmim okazion pasi eshte ne super gjendie gati per cdo prove.Me Kondicioner,benzine 1.6,sendilje me n

  Tiranë 14 shtator 11:34
  1.600 €
 • 7 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  1.1 benzin.viti 2002.manuale.ne gjendje te mir pune.shum ekonomike.0688234230.

  Elbasan 14 shtator 11:10
  1.050 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  0683941175

  Tiranë 12 shtator 23:31
  1.700 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN
  Vetura

  PEUGEOT 206 1.4 BENZIN

  peugeot 206 viti 98 luk 2004 kondicioner xhama elektrik 1.4 benzin+inpiant gazi te pa montuar ne gj

  Tiranë 12 shtator 12:22
  1.300 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz
  Vetura

  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz

  Shitet Peugeot 206cc. Ne pikepamjen mekanike perfekte, shume ekonomike, letrat e sapo bera ne Maj. M

  Tiranë 11 shtator 18:07
  2.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 cc
  Vetura

  Peugeot 206 cc

  Shese Peugeot 206cc cabriolet Ka nevoj per 2 sherbime te vogla Me letra te paguara deri ne tetor

  Fier 10 shtator 23:07
  900 €
 • 1 foto
  Peugot 206sw
  Vetura

  Peugot 206sw

  Shes pezho 206sw 1.4 naft me letra der ne tetor 2019 cmimi 1800€i diskutushem

  Pogradec 10 shtator 20:35
  1.800 €
 • 2 foto
  Peugot 206
  Vetura

  Peugot 206

  Shitet pezho 206 sw . Viti 2004 me letra der ne tetor 2019 cmimi 1800€ i diskutushem

  Pogradec 10 shtator 20:22
  1.800 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 206 SW 1600  Euro
  Vetura

  PEUGEOT 206 SW 1600 Euro

  1.4 NAFTE VITI 2004 KM 240973 AIR CONDICION TARGA SHQIPTARE TAKSAT TE PAGUARA DERI ME KORR

  Vlorë 10 shtator 18:35
  1.600 €
 • 9 foto
  Shitet peugeot 206 benzine 1.4 super gjendje!!!
  Vetura

  Shitet peugeot 206 benzine 1.4 super gjendje!!!

  Makin ekonomike 6 lt per 100 km.makina eshte me sherbimet e bera me gomat e reja te sapo vendosura

  Vlorë 10 shtator 16:43
  1.700 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot
  Vetura

  Shitet peugeot

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Me kilometra te sakta . Me letra dhe s

  Tiranë 10 shtator 16:07
  1.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 Cabriolet
  Vetura

  Peugeot 206 Cabriolet

  Peugeot 206 1.6 benzine gaz 2004 ne gjendje te mire pune me dokumenta deri ne mars nje vit te pagua

  Tiranë 9 shtator 22:47
  2.000 €
 • 3 foto
  Peugeoit 206
  Vetura

  Peugeoit 206

  Peugot 206 e vitit 2000 me 200.000 km ne gjendje shume te mire. Motori 1.9 nafte Kambio manuale Me v

  Tiranë 9 shtator 17:20
  1.500 €
 • 5 foto
  pezho.1.1 benzin.
  Vetura

  pezho.1.1 benzin.

  1.1 benzin.viti 2002.letrat deri ne 22 dhjetor.ndodhet ne elbasan.nr.0688234230.

  Tiranë 9 shtator 11:14
  1.170 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI PEUGEOT 206
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI PEUGEOT 206

  PEUGEOT 206 1.1 BENZINE. TAPICERI RROBE GJYSEM BEZH GJYSM BLU. GOMA TE REJA. SHUM E PASTER SI JASHTE

  Vlorë 8 shtator 08:59
  1.500 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 ZVICRE ??????????????
  Vetura

  PEUGEOT 206 ZVICRE ??????????????

  Shitet peugot viti 2003 e sapo ardhur nga zvicra me 94 mij km mtorr 1.6 benxin motorr i thjeshte dhe

  Fier 7 shtator 13:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PEUGOT 206 BENXIN 1.4 KAMJO AUTOMAT.
  Vetura

  PEUGOT 206 BENXIN 1.4 KAMJO AUTOMAT.

  Shitet peugot 206 kamjo automatike benxin 1.4 me dokumenta te paguara.

  Fier 7 shtator 13:16
  2.000 €
 • 0 foto
  Peugot 206 cc cabriolet
  Vetura

  Peugot 206 cc cabriolet

  Peogot 206 gaz benzin gjendje perfekte 2800 ero i diskutushem

  Tiranë 6 shtator 18:40
  2.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin -02
  Vetura

  Peugeot 206 benzin -02

  shitet pezho 206 benzin 1.6.kabriolet ne gjendje shum te mire me letra te paguara makina rri mbyllur

  Elbasan 6 shtator 17:32
  1.500 €
 • 7 foto
  ❌OKAZION Peugeot 206 1.4 GAZ-BENXIN❌
  Vetura

  ❌OKAZION Peugeot 206 1.4 GAZ-BENXIN❌

  Makina esht ne gjendje te mir motorrike , xhenerike dhe estetike . Sherbime te bera si vaj filtra ,

  Vlorë 6 shtator 15:56
  2.200 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206 1.1
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 1.1

  Shes Peugeot 206, viti 2000 me 5 porta, motor 1.1 benzine. Te gjitha dritat e fenereve dhe te kabine

  Durrës 6 shtator 13:50
  1.200 €
 • 6 foto
  SHITET PEUGEOT 206, 1.4 BENZINE, VITI 2002
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 206, 1.4 BENZINE, VITI 2002

  SHITET PEUGEOT 206, 1.4 BENZINE, KAMBIO MANUALE, VITI 2002 ME 4 DYER, GOMA TE REJA, NE GJENDJE PERFE

  Librazhd 6 shtator 11:06
  1.500 €
 • 2 foto
  Peugoet 206
  Vetura

  Peugoet 206

  Shitet peugoet 206 1.1 benzine nga ana mekanike shum e mire nga ana estetike jo e mire

  Tiranë 5 shtator 19:36
  1.200 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 206, VITI 2003, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PEUGEOT 206, VITI 2003, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.6 benzine+gaz, impianti i mo

  Tiranë 5 shtator 08:35
  1.800 €
 • 1 foto
  Pezho 206 pa letra 800
  Vetura

  Pezho 206 pa letra 800

  Pezho 206 1.2 benzin Tre porta

  Durrës 4 shtator 11:07
  800 Lek
 • 4 foto
  Okazionn shite peugeot 1.9 naft
  Vetura

  Okazionn shite peugeot 1.9 naft

  Okazion!! Shitet peugeot 206 1.9 naft viti 2001 Te 4-ra gomat e reja kondicioner Dokumenta te paguar

  Tiranë 3 shtator 14:31
  1.400 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 206 - 1200€, viti 2001, 1.4 benzine
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 - 1200€, viti 2001, 1.4 benzine

  Shitet Peugeot, modeli 206, e kuqe, prodhuar dhjetor 2000, motor 1.4 benzine, kilometrazhi 143 mije

  Tiranë 3 shtator 12:58
  1.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 2004
  Vetura

  Peugeot 2004

  peugeot viti 2004 1.4 benzini me letra te paguara deri ne janar te 2020 makina na gjendje t mir me g

  Durrës 3 shtator 08:49
  1.700 €
 • 2 foto
  Okazion Shitet Peugot 206 Nafte 1.4 HDI
  Vetura

  Okazion Shitet Peugot 206 Nafte 1.4 HDI

  Me letra deri në fund të Nëntorit 2019 Super Ekonomike 1.4 HDI 2002 5 Porta

  Tiranë 2 shtator 23:50
  14.001 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Peugeot 206 1.4 benzine viti 2004 letrat deri me janat te 2020 makina ne gjendje te mir te gjitha sh

  Durrës 2 shtator 19:36
  1.700 €
 • 0 foto
  kabriolet
  Vetura

  kabriolet

  pezho super kabriolet benzin motorr 1.6 me letra te paguara cmimi 1500ero

  Elbasan 2 shtator 17:05
  1.500 €
 • 8 foto
  Okazion shitet Peugeot 206 Nafte
  Vetura

  Okazion shitet Peugeot 206 Nafte

  ▶️ Peugeot 206 / Limited Edition/Shume e shpejt ⏺Viti:2002 ⏺Motorr 2000cc/Nafte shume ekonom

  Shkodër 2 shtator 16:49
  1.500 €
 • 4 foto
  Pezh e 2001 naft
  Vetura

  Pezh e 2001 naft

  Pezh viti 2001 manual shume ekonomike

  Tiranë 2 shtator 10:18
  1.500 €
 • 4 foto
  peugeot cabrio 206c
  Vetura

  peugeot cabrio 206c

  makina eshte ne gjendje super te mire sherbimet te gjitha t3 bera me impjant gazi 2 vjet garanci me

  Librazhd 2 shtator 08:38
  2.500 €