Vetura
Tiranë

Daewoo | Lacetti | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  DAEWOO LACETTI Benzin+Gaz 2004
  Vetura

  DAEWOO LACETTI Benzin+Gaz 2004

  Daewoo Lacetti 1.4 Benzin-Gaz, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Impianti gazit i mo

  Tiranë 3 prill 16:55
  2.700 €