Vetura
Tiranë

Mercedes-Benz | 200 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

200

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Shitet c200 cdi evo
  Vetura

  Shitet c200 cdi evo

  Shitet cklas 200 motorr tipi ri sherbime te bera .... vaj kamio motorr origjinale t benzit ... m

  Tiranë Sot, 09:40
  4.300 €
 • 6 foto
  Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta.
  Vetura

  Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta.

  Marim makina te perdorura me dhe pa letra per pjes ose per skrap

  Tiranë Sot, 09:31
  2 Lek
 • 3 foto
  Mercedes 200 benzin 1970
  Vetura

  Mercedes 200 benzin 1970

  Mercedes viti 70 ne gjendje te mire.me dogane te paguar.jo e perdorur ne shqiperi.mundesi nderrimi C

  Tiranë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   Mercedes-Benz / C 200 / Diezel / 2010 / Automat /
  Vetura

  Mercedes-Benz / C 200 / Diezel / 2010 / Automat /

  Mercedes-Benz / C 200 / Diezel / 2010 / Automat / AMG / Avangard Mercedes-Benz/C 200/Diezel/2010/Aut

  Tiranë Sot, 08:50
  10.500 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF
  Vetura

  Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF

  Mercedes-Benz/C 200/Diezel/2010/Automat/ BLUE EFFICIENCY ⭕Kamio Automatike⭕ ✔✔Cmimi 10.500€

  Tiranë Sot, 08:50
  10.500 €
 • 9 foto
  Mercedes-benc c clas 200 cdi Avangard model 2007
  Vetura

  Mercedes-benc c clas 200 cdi Avangard model 2007

  shitet c clas 200 cdi automatik model Avangard kamio tip automatike tronik vitit 10 11 2006 me dog

  Tiranë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Benc funerali 200 nafte letra tetor 2019
  Vetura

  Benc funerali 200 nafte letra tetor 2019

  Benc funerali nafte me dokumenta tetor 2019 mokina eshte ne gjendje te mire motorrike e gjenerike 42

  Tiranë Sot, 08:35
  4.250 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz C klas shitet 5 500 €
  Vetura

  Mercedes Benz C klas shitet 5 500 €

  Shitet-Mercedes-Benz-C-klas -200-benzin-gaz - viti-2001-prerja-2003-kompressor princ i sa po arllur

  Tiranë Sot, 08:06
  5.200 €
 • 2 foto
  Mercedez w203 200 cdi
  Vetura

  Mercedez w203 200 cdi

  Mercedez benz c class 203 200 cdi manual 6 marshe me te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mos

  Tiranë Dje, 22:56
  4.000 €
 • 8 foto
  E200CDI.me.dekumenta.te.rregullta.
  Vetura

  E200CDI.me.dekumenta.te.rregullta.

  makina.ka.kondocjoner.baxho.xhami.bagazhjer.etjeme.sherbime.te.bera.cdo.gje.funksjunale.

  Tiranë Dje, 19:54
  2.300 €
 • 5 foto
  Shes Mercedes Benz Okazion
  Vetura

  Shes Mercedes Benz Okazion

  SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 CDI ,NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUM E MIRMBAJTUR MAKINA SHUM E PASTER

  Tiranë Dje, 17:23
  3.600 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedenz Benx
  Vetura

  Shitet Mercedenz Benx

  Shitet Benx 2000 nafte , viti 2003 ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per cdo lloj kontrolli.Cmimi i

  Tiranë Dje, 07:44
  4.000 €
 • 0 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Benc C200.Evo ne gjendje shume te mire.i diskutushem.

  Tiranë Dje, 00:17
  5.500 €
 • 8 foto
  SHITET MERCEDES BENZ
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ

  SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 CDI ,NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUM E MIRMBAJTUR MAKINA SHUM E PASTER

  Tiranë Dje, 00:17
  3.800 €
 • 6 foto
  Okazionnn Mercedes 200 dizel
  Vetura

  Okazionnn Mercedes 200 dizel

  Mecedes benz c class 2012 i Zi . Ferner me Led dhe bixenon. Kambjo automatike. EURO 5. Ne gjendje te

  Tiranë 16 qershor 13:19
  15.000 €
 • 1 foto
  Shitet Mercedes-Benz C-Class \'98 me portobagazh
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz C-Class \'98 me portobagazh

  Shitet mercedes benz c class 220 cdi 1998 me portobagazh 200.000 leke Cel. : 0695595229

  Tiranë 16 qershor 10:24
  200.000 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz EVO 2007 SPORT EDITION
  Vetura

  Mercedes Benz EVO 2007 SPORT EDITION

  Mercedes Benz C200 CDI Viti 2007 SPORT EDITION Sapoardhur nga Belgjika me rruge 2200km Me dogane te

  Tiranë 15 qershor 21:54
  5.000 €
 • 7 foto
  Mercedes- Benz 1967
  Vetura

  Mercedes- Benz 1967

  Mercedes-Benz viti 1967 benxin 200 ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike shitet per mosper

  Tiranë 15 qershor 19:20
  7.500 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz C200 Manual
  Vetura

  Mercedes Benz C200 Manual

  Mercedes Benz C 200 Nafte, Viti prodhimit 2001,Kambio Manuale, Kondicioner, Disqe Alumini, Kimometr

  Tiranë 14 qershor 01:20
  2.700 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz viti 1963.AUTOSPORT....
  Vetura

  Mercedes-Benz viti 1963.AUTOSPORT....

  Sapo ardhur nga zvicra me dogàne.makina eshte origjinale ne cdo detaj..Super gjendje...automatik..2.

  Tiranë 13 qershor 18:51
  14.900 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ 200 CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ 200 CDI

  MERCEDES BENZ 200 CDI KAMIO MANUAL VITI 2001 KILOMETRA 260.000 ME LETRA TE PAGUARA DHJETOR 2019..NE

  Tiranë 12 qershor 15:04
  2 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedez-benz
  Vetura

  Shitet Mercedez-benz

  Shitet Mercedez benz cklas 200 viti 2007 automat ne gjendje perfekte e sapo targuar shume e paster j

  Tiranë 11 qershor 15:30
  7.500 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedez Benz
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz

  Shitet mercedez benz cklas 200 viti 2007 automat ne gjendje perfekte e sapo targuar shume e paster j

  Tiranë 11 qershor 11:39
  7.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz c class 200 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz c class 200 CDI

  Makina eshte ne gjendje te mbajtur dhe e paster. Letrat i ka te paguara deri ne gusht

  Tiranë 10 qershor 20:27
  4.400 €
 • 6 foto
  Shitet: Mercedez Benc E class
  Vetura

  Shitet: Mercedez Benc E class

  Shitet E class 200 Nafte body origjinal 6.3 Amg xhama t zinj origjinal, Viti Fundi 2015, Makina esht

  Tiranë 10 qershor 17:39
  26.500 €
 • 2 foto
  Shes mercedez benz 200d automat
  Vetura

  Shes mercedez benz 200d automat

  Shitet mercenez benz 200diessel automat shum pak i perdorur Shitet per arsye mos perdorimi cmimi 130

  Tiranë 10 qershor 14:22
  1.300 €
 • 5 foto
  C Klas 200 Naft Automatik
  Vetura

  C Klas 200 Naft Automatik

  C Klas 200 Naft automatik ne gjendje te mir 2800€ cmimi diskutushum

  Tiranë 9 qershor 22:03
  2.800 €
 • 5 foto
  C class 200 Automat
  Vetura

  C class 200 Automat

  C class 200 naftet fund 2002 Kamio automatike Ne gjendje perfekte motorrike e gjenerike Kamio ne gje

  Tiranë 9 qershor 01:33
  3.500 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ 200 NAFTE KAMIO MANUAL
  Vetura

  MERCEDES BENZ 200 NAFTE KAMIO MANUAL

  MERCEDES BENZ 200 NAFTE ABS BAXHO ME GRAMALIN GEKURI POSHTE KAMIO MANUAL VITI 1992 LETRAT 20.09.2019

  Tiranë 7 qershor 20:09
  2 Lek
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ 200 NAFTE KAMIO MANUAL
  Vetura

  MERCEDES BENZ 200 NAFTE KAMIO MANUAL

  MERCEDES BENZ 200 NAFTE KAMIO MANUAL VITI 1990.ABS.BAXHO TAVANI.GANXH TERHEQE.GRAMALIN..ME LETRA AKT

  Tiranë 7 qershor 16:36
  170.000 Lek
 • 11 foto
  Mercedes C200 Nafte
  Vetura

  Mercedes C200 Nafte

  Shitet Mercedes C200 Nafte Esprit 5 Marshe Viti 200 Ngjyra Gri Me Portobagazh Kondicioner Srs Airba

  Tiranë 7 qershor 09:23
  2.500 €
 • 3 foto
  Benz E class 200
  Vetura

  Benz E class 200

  Shitet benz e class 200. viti 2003,nafte, gjendje shume te mire. E rregullt nga ana dokumentare. Shi

  Tiranë 6 qershor 16:37
  3.700 €
 • 0 foto
  mercedes c200 cdi automat
  Vetura

  mercedes c200 cdi automat

  dokuenta te sapopaguara ne gjendje shum te mire viti 2001 pilot automatik sensor parkimi origjinale

  Tiranë 4 qershor 13:04
  3.600 €
 • 0 foto
  Benz 200
  Vetura

  Benz 200

  Me dokumenta deri ne janar 2020

  Tiranë 1 qershor 16:19
  13.000 Lek
 • 9 foto
  Benz 200 nafte 1992 Super gjendje
  Vetura

  Benz 200 nafte 1992 Super gjendje

  Benz 200 nafte 1992 . Me 271000 km origjinale. Kambio manuale. Ne gjendje shum te mir motorrike dhe

  Tiranë 30 maj 11:42
  2.500 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz
  Vetura

  Mercedes-benz

  Shitet benz 200 ne gjendje perfekte..kambio manuale,sedilje lekure,xhama jo elektrike,pa kondicioner

  Tiranë 29 maj 22:42
  2 Lek
 • 5 foto
  200D.LETRAT.TE.SAPOPRERA.PER.1VIT.OKAZJON
  Vetura

  200D.LETRAT.TE.SAPOPRERA.PER.1VIT.OKAZJON

  200D.ABS.mbullje.me.antifurd.me.sherbime te.bera.si.goma.te.reja.bateri.ere.amortizato

  Tiranë 29 maj 14:29
  1.400 €
 • 3 foto
  BENZ C CLASS 2010 BLUE EFFICIENCY
  Vetura

  BENZ C CLASS 2010 BLUE EFFICIENCY

  Benz c class full option Viti 2010 Me sensor para dhe mbrapa Sediljet me ngrohje Ka pak muaj qe ka

  Tiranë 27 maj 21:47
  9.000 €
 • 6 foto
  Mercedes - Benz
  Vetura

  Mercedes - Benz

  200d Letrat e prera deri ne fund te viti Sherbimet e bera ,Ne gjendje shume te mire

  Tiranë 25 maj 19:37
  1.200 €
 • 0 foto
  eshte ne gjendje shum te mir ne tetor mbaron letra
  Vetura

  eshte ne gjendje shum te mir ne tetor mbaron letra

  kontaktoni vete ne wecap

  Tiranë 25 maj 15:56
  1.200 €
 • 8 foto
  Mercedez Benz
  Vetura

  Mercedez Benz

  Shitet Mercedez Benz Me Dogan vitprodhimi i 2012 Cdi Nafte kambjo automatike makiena esht ne gjndje

  Tiranë 22 maj 08:25
  11.400 €
 • 7 foto
  OKAZION -C200 NAFT
  Vetura

  OKAZION -C200 NAFT

  makina esht me letra te paguara der ne dhjetor ne gjendje pune me kindicioner xhama elektrik 5 por

  Tiranë 21 maj 23:58
  1.350 €
 • 7 foto
  200D.me.letra.te.rregullta.me.sherbime.te.bera.
  Vetura

  200D.me.letra.te.rregullta.me.sherbime.te.bera.

  200D.ABS .baxho.mbyllje.me.antifurd.goma.te.reja. bateri.e.re.sherbime.te.sapo.bera.

  Tiranë 21 maj 20:06
  1.300 €
 • 9 foto
  Benz c-class 200 2009
  Vetura

  Benz c-class 200 2009

  Makina eshte ne super gjendje me te gjitha sherbimet e bera dhe ekonomike Cmimi 9,000€ i diskutuesh

  Tiranë 18 maj 13:17
  9.000 €
 • 0 foto
  E sapo ardhur nga Gjermania. Dogan e paguar
  Vetura

  E sapo ardhur nga Gjermania. Dogan e paguar

  ..

  Tiranë 18 maj 01:00
  3.500 €
 • 2 foto
  Mercedes 200 cdi viti 2000
  Vetura

  Mercedes 200 cdi viti 2000

  Shitet ose jepet me qera e class i vitit 2000,200 CDI,kondicioner,kambjo automatike. Cmimi 1900€ per

  Tiranë 17 maj 19:03
  1.900 €
 • 0 foto
  Shes Mercedes Benz 208D
  Vetura

  Shes Mercedes Benz 208D

  Shes Mercedes Benz 208D gjendja e motorrit shume e mire,goma te sapo nderruara letra te prera deri

  Tiranë 17 maj 18:21
  320.000 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ 200 NAFTE VITI 92 KONDICIONER
  Vetura

  MERCEDES BENZ 200 NAFTE VITI 92 KONDICIONER

  BENZ 200 NAFTE KAMIO MANUAL BAXHO ABS KONDICIONER..SHASIA ESHTE E PASTER NUK KA KALBZIME..MOTORRI NE

  Tiranë 15 maj 09:29
  1.600 €
 • 5 foto
  OKAZION!!Mercedes- benz! Ne gjendje perfekte!
  Vetura

  OKAZION!!Mercedes- benz! Ne gjendje perfekte!

  NE SUPER GJENDJE! FILTRA , VAJ TE SAPO NDERRUARA! Shitet Benz C clas, viti 2001, nafte 200. Me senso

  Tiranë 14 maj 18:01
  3.400 €
 • 8 foto
  E sapo ardhur nga Gjermania. Dogan e paguar
  Vetura

  E sapo ardhur nga Gjermania. Dogan e paguar

  ..

  Tiranë 13 maj 23:53
  3.700 €