Vetura
Tiranë

Mercedes-Benz | 250 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

250

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Mercedez benz 250 e clas ,Amg packet
  Vetura

  Mercedez benz 250 e clas ,Amg packet

  Mercedez benz e 250 avangard , Packet amg , blue efficiency , full ,viti 2009-2010 , kamio automatik

  Tiranë Dje, 22:48
  14.900 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz 250 2013
  Vetura

  Mercedes Benz 250 2013

  Automat, 2013 Benz G-Tronic 7G me 7 marshe Automatike, Sport Packet, 1.8 Benzine Ekonomike ne krahas

  Tiranë Dje, 13:19
  14.900 €
 • 0 foto
  Mercedes benz 250 me 5 pistona
  Vetura

  Mercedes benz 250 me 5 pistona

  Makina esht ne gjendje shum te mir sapo jan bere letrat dhee esht lyer . Makina esht ngjyr gri e hir

  Tiranë 4 dhjetor 21:24
  1.800 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Benz 250 eleganc -94
  Vetura

  Mercedes Benz 250 eleganc -94

  shitet benz 250 naft 1994 eleganc portobagazh 1700euro gjysem turbo dhe me amutizator me vaje

  Tiranë 3 dhjetor 18:27
  1.700 €
 • 3 foto
  Shitet E class 2013
  Vetura

  Shitet E class 2013

  Motorr 2.2 nafte Kamio automatike Viti 2013 220 000 km

  Tiranë 29 nëntor 19:15
  12.500 €
 • 0 foto
  Shitet Benz 250 i vitit 1989 me letra
  Vetura

  Shitet Benz 250 i vitit 1989 me letra

  Shitet Mercedes Benz 250 Nafte, i vitit 1989 me kambio manuale. Ne gjendje shume te mire pune . Sher

  Tiranë 12 nëntor 19:08
  1.700 €
 • 4 foto
  Mercedez benz kamjoncin
  Vetura

  Mercedez benz kamjoncin

  Shitet Mercedez benz 410 D viti 94 letrat per nje vit motorr 5 pistona tip i ri makina eshte 3.5 ton

  Tiranë 29 tetor 21:59
  5.000 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ 124 NAFTE KAMIO AUOTOMAT KONDICIONER
  Vetura

  MERCEDES BENZ 124 NAFTE KAMIO AUOTOMAT KONDICIONER

  MERCEDES BENZ NAFTE KAMIO AUTOMAT VITI 1990 KONDICIONER ABS AIRBEG BAXHO ELEKTRIKE.XHAMA ELEKTRIK.SE

  Tiranë 2 tetor 17:58
  1.700 €
 • 10 foto
  Shitet Benz E Clas
  Vetura

  Shitet Benz E Clas

  Shitet Benz E Clas 250 cdi Anvagard Blyeficenc. Makin gjermanie. Full opshen makina sapo eshte targu

  Tiranë 30 shtator 10:26
  14.500 €
 • 6 foto
  E clas 250 nafte manual 98 okazion!!!!!!!!
  Vetura

  E clas 250 nafte manual 98 okazion!!!!!!!!

  E clas 250 nafte manual viti 98 look cdi cels me thithje ne gjendje shum te mir me letra te paguara

  Tiranë 29 shtator 20:21
  1.600 €
 • 7 foto
  E clas 250 full opsion okazionnnnnn!!!!!!
  Vetura

  E clas 250 full opsion okazionnnnnn!!!!!!

  E clas 250 manual viti 95 full opsion ne gjendje shum te mir me letra te paguara cmimi 2200€ i disku

  Tiranë 21 shtator 11:15
  2.200 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 250
  Vetura

  Mercedes Benz 250

  Shitet Mercedes Benz 250 ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike. Letra te paguara deri ne Janar

  Tiranë 21 shtator 08:31
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Mercedes benz 250 TD
  Vetura

  Mercedes benz 250 TD

  Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me letra te paguara deri me 20 dhjetor. Me kondicioner, ai

  Tiranë 17 shtator 21:24
  1.600 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedes-Benz
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz

  Mercedes-Benz 📌Modeli : E250 📌Karburanti: Naft 📌Lloji i kambios : Automat 📌Viti : 1994 📌Kilometra :

  Tiranë 14 shtator 17:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion!
  Vetura

  Okazion!

  Shitet mercedes 250 i thjeshte ne gjendje shume te mire pune,ne gjendje shume te mire motorike dhe x

  Tiranë 13 shtator 19:03
  1.000 €
 • 6 foto
  SHITET BENC 250 VITI 2013
  Vetura

  SHITET BENC 250 VITI 2013

  SHITET BENC 250 VITI 2013 NE GJENDJE SH YE MIRE FIZIKE DHE XHENERIKE ME TE GJITHA OPSIONET

  Tiranë 13 shtator 11:14
  18.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Benz
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz

  Shitet Mercedes Benz E 250 Avangarde full options.Ngjyra blu eficent,Ne gjendje super motorrike dhe

  Tiranë 9 shtator 20:32
  12.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 250 turbo
  Vetura

  Mercedes-Benz 250 turbo

  Shitet Mercedes-Benz 250 makina eshte ne super gjendje ka 4goma 80% shum e paster nga jasht dhe Br

  Tiranë 8 shtator 11:10
  1.500 €
 • 0 foto
  Shotet
  Vetura

  Shotet

  Shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 4 shtator 20:30
  17.000 €
 • 2 foto
  Shitet Makina Mercedes-Benz
  Vetura

  Shitet Makina Mercedes-Benz

  Shitet makina 2.5 nafte Ne gjendje te mire Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 4 shtator 17:35
  1.100 €
 • 5 foto
  Okazioooooooonnnnn
  Vetura

  Okazioooooooonnnnn

  Shitet mercedes 250 ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike, makine per cfaredolloj pune amor

  Tiranë 3 shtator 21:06
  1.200 €
 • 6 foto
  Mercedes benz 250 manuale viti 1992 me letra
  Vetura

  Mercedes benz 250 manuale viti 1992 me letra

  Benz me portobagazh ne gjendje shume te mire , me letra te paguara deri ne nentor , motorri ne gjend

  Tiranë 3 shtator 12:51
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet Benc c klas
  Vetura

  Shitet Benc c klas

  Shitet Benc c klas ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorike letrat der me dat 20 7 2020

  Tiranë 2 shtator 12:08
  1.250 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENC 2013
  Vetura

  MERCEDES BENC 2013

  SHITET BENC 250 VITI 2013 NE GJENDJE PERFEKTE

  Tiranë 1 shtator 10:59
  18.500 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 250D
  Vetura

  Mercedes Benz 250D

  Makina esht e 1992 me kondicioner dhe te gjith sherbimet e kryera. Letrat i mbarojn ne nentor 2019.

  Tiranë 31 gusht 19:28
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet Benz 250
  Vetura

  Shitet Benz 250

  Shitet Mercedes-Benz 250 ne gjendje shume te mire makina eshte shum e mbajtur si jasht edhe brenda.

  Tiranë 30 gusht 20:15
  2.000 €
 • 6 foto
  Mercedes benz E klas 250 naft
  Vetura

  Mercedes benz E klas 250 naft

  Mercedez benz E klas Motori 250 naft Kamjua manuale Kondicioneri klima Pilot automatik Sedilje elek

  Tiranë 28 gusht 15:18
  220 Lek
 • 2 foto
  Shitet Mercedes-Benz 250 1.9 Naft Automat
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz 250 1.9 Naft Automat

  Shitet Mercedes-Benz 1.9 Nafte, Automatike 4 xhama elektrik, baxha elektrik, limitator, AC. Makina e

  Tiranë 28 gusht 14:03
  500 €
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ 250 NAFT MANUAL KONDICIONER
  Vetura

  MERCEDES BENZ 250 NAFT MANUAL KONDICIONER

  MERCEDES BENZ 250 NAFT KAMIO MANUAL KONDICIONER ME LETRA 04 20 DISQE 16 NR TEL 0676433920 WHATS UP

  Tiranë 28 gusht 13:28
  1.800 €
 • 3 foto
  OKAZION!!! MERCEDES-BENZ 250
  Vetura

  OKAZION!!! MERCEDES-BENZ 250

  Viti:1992 Motorr:2.5 Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...shume e paster brenda dhe ja

  Tiranë 26 gusht 21:23
  1.500 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz 94 me kondicioner manual ..
  Vetura

  Mercedez Benz 94 me kondicioner manual ..

  Mercedez Benz 94 me kondicioner manual me letra te paguara deri ne prill 2020 airbag abs .

  Tiranë 25 gusht 11:49
  1.800 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONE
  Vetura

  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONE

  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONER ABS AIRBEG LETRAT 10 04 2020 NE GJENDJE PERFEKT

  Tiranë 24 gusht 09:33
  18.000 €
 • 8 foto
  E CLAS 250 D..VITI 1994 ...
  Vetura

  E CLAS 250 D..VITI 1994 ...

  E CLAS 250 KAMIO MANUAL KONDICIONER ABS AIRBEG XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE DISQE ALUMINI ORIGJI

  Tiranë 22 gusht 18:10
  1.800 €
 • 11 foto
  Mercedes benz classe c 250
  Vetura

  Mercedes benz classe c 250

  Shes mercedes benz c 250 4-matic tetto panoramico me baxha.cambio automatico me palete te timoni ful

  Tiranë 21 gusht 13:56
  12.000 €
 • 3 foto
  Mercedes 250 dizel
  Vetura

  Mercedes 250 dizel

  Eshte ne gjendje shume te mire teknike , timon anglez E250 , viti1994 , ngjyra blu, automat, kond

  Tiranë 21 gusht 11:45
  100.000 Lek
 • 7 foto
  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONE
  Vetura

  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONE

  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONER ABS AIRBEG LETRAT 10 04 2020 NE GJENDJE PERFEKT

  Tiranë 20 gusht 09:51
  1.800 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONE
  Vetura

  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONE

  Mercedes Benz 1994 250D ELEGANCE NAFTE KONDICIONER ABS AIRBEG LETRAT 10 04 2020 NE GJENDJE PERFEKT

  Tiranë 19 gusht 19:59
  220.000 Lek
 • 6 foto
  Mercedes benz 250 manual me letra kondicioner
  Vetura

  Mercedes benz 250 manual me letra kondicioner

  Mercedes benz 250 manual me letra kondicioner viti 1997 ne gjendje te mir nr tel 0685028815 whatss

  Tiranë 19 gusht 14:38
  2 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz 250D elegance i94 me letra kondicioe
  Vetura

  Mercedes Benz 250D elegance i94 me letra kondicioe

  Mercedes Benz 250D elegance 1994 me letra 10 04 2020 kondicioner airbag abs kamio manual ne gjendj

  Tiranë 18 gusht 15:14
  2.000 €
 • 4 foto
  Mercedes 250
  Vetura

  Mercedes 250

  Shitet mercedes 250 portobagazh ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike makina eshte shume e

  Tiranë 17 gusht 14:09
  1.250 €
 • 6 foto
  Shitet Benc 250
  Vetura

  Shitet Benc 250

  Shitet benc 250 automatik viti 2013 look i vitit 2015 ne gjendje sh te mire ,gatshem per cdo lloj pr

  Tiranë 14 gusht 19:37
  20.500 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz250
  Vetura

  Mercedes Benz250

  Shitet mercedes Benz me portobagazh makine shume e forte dhe vetem per pune. Makina eshte ne gjendje

  Tiranë 10 gusht 14:07
  1.300 €
 • 0 foto
  Mercedez
  Vetura

  Mercedez

  C clasee me portobagazh ngjyr gri me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit .ne gjendje shum te

  Tiranë 6 gusht 10:19
  2.100 €
 • 5 foto
  Shitet Benz 250, automatike, nafte , i 1989.
  Vetura

  Shitet Benz 250, automatike, nafte , i 1989.

  Shitet makine Benz250 e 1989 , nafte, automatike ne gjendje perfekte xhenerie motorike, dokumentat t

  Tiranë 4 gusht 08:18
  1.800 €
 • 5 foto
  Shitet makine B250 , VITI 1989
  Vetura

  Shitet makine B250 , VITI 1989

  Shitet makine Benz 250, automatike, viti prodhimit 1989, nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2

  Tiranë 29 korrik 15:52
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Shitete mercedez benz 250 super gjendje
  Vetura

  Shitete mercedez benz 250 super gjendje

  Benz 250 turbo,me kondicioner,bllokazh difrenciali,abs,,kambio automatike,shum e paster si nga jasht

  Tiranë 29 korrik 14:54
  2.500 €
 • 9 foto
  Mercedes E Klas 250 - BLUEEFICENCY - Look AMG
  Vetura

  Mercedes E Klas 250 - BLUEEFICENCY - Look AMG

  Mercedes Benz ‘ E Klas 250 ‘ BLUEEFICENCY ‘ Viti 2010 ‘ Look AMG ‘ Kambio Automatike ‘ K

  Tiranë 28 korrik 11:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes E klas
  Vetura

  Mercedes E klas

  Benc 250 viti 88 letrat sa jon pre komje atomat ne gjendje 100% makina su ka ly asnje her esht ma

  Tiranë 22 korrik 13:37
  1.400 €
 • 4 foto
  E klas
  Vetura

  E klas

  E klas origjinal viti funi 95 komje monual letra sa jon pre per nje vit ne gjendje 100% kondicjo

  Tiranë 22 korrik 13:25
  2.400 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz 250 dizel -90
  Vetura

  Mercedes Benz 250 dizel -90

  Shitet benz 250 ne gjendje te mir pune Shitet per arsyrje mos perdorimi.....

  Tiranë 17 korrik 20:05
  900 €