Vetura
Tiranë

Opel | Astra | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  OPEL ASTRA J 1.4 T 2012 AUTOMATIK 90.000KM pa dog
  Vetura

  OPEL ASTRA J 1.4 T 2012 AUTOMATIK 90.000KM pa dog

  OPEL ASTRA J 1.4 T 2012 AUTOMATIK E ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE POSEDON : lib

  Tiranë Sot, 17:28
  6.900 €
 • 5 foto
  Opel Astrra 1.6 Benzine -14 Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Opel Astrra 1.6 Benzine -14 Mundsi Ndrrimi

  Opel Astra-1.6 Benzine , Viti Prodhimit 2014 me 100.000 km , kambio automat , sallon cope, klima ,

  Tiranë Sot, 11:32
  8.500 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.9 Nafte viti 2006 Manual
  Vetura

  Opel Astra 1.9 Nafte viti 2006 Manual

  Shitet opel Astra motorr 1.9 nafte viti 2006 klima disqe alumini mbyllje me pult radio cd komanda ne

  Tiranë Sot, 10:43
  2.999 €
 • 7 foto
  OPEL ASTRA 1.7 NAFT VITI 2002 SUPER GJENDJE
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 NAFT VITI 2002 SUPER GJENDJE

  Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti dhjetor I 2002.makina disponon kondicioner xhama elektrik pasqyra e

  Tiranë Sot, 10:34
  2.400 €
 • 5 foto
  Opel Astra 1.6 gas/benzin - viti 2005
  Vetura

  Opel Astra 1.6 gas/benzin - viti 2005

  ????? ? - Opel Astra H16 - ? ? - Motor: 1.6 benzin/gas ⛽️ ? - Kamio: manuale ? - 196'000 km te

  Tiranë Sot, 10:23
  3.550 €
 • 4 foto
  OPEL ASTRA 1.3 NAFTE VITI 12/ 2008 ME 6 MARSHE
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.3 NAFTE VITI 12/ 2008 ME 6 MARSHE

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Sot, 09:29
  4.200 €
 • 4 foto
  Opel Astra 2002 Okazion
  Vetura

  Opel Astra 2002 Okazion

  Shitet Opel Astra Okazion 2200€ i diskutueshem Letra dhe siguracion per 1 vit Nuk ka nevoje per asn

  Tiranë Sot, 01:05
  2.200 €
 • 9 foto
  Opel Astra J sport Tourer Exklusiv Automat Kamer
  Vetura

  Opel Astra J sport Tourer Exklusiv Automat Kamer

  Opel Astra J Sports Tourer Exklusiv 2.0 CDTI. Kambio automatike, navigator, bixenon me fenera inteli

  Tiranë Sot, 00:23
  12.500 €
 • 6 foto
  Opel astra
  Vetura

  Opel astra

  Opel astra gtc viti 2009 ne gjendje te mire E sapo ardhur nga italia e pa perdorur ne tiran..!

  Tiranë Dje, 23:15
  4.500 €
 • 5 foto
  ???Astra fantastike⭐⭐⭐Nafte viti 2007⭐⭐⭐3600 i
  Vetura

  ???Astra fantastike⭐⭐⭐Nafte viti 2007⭐⭐⭐3600 i

  Opel Astra fantastike ne gjendje motorike e estetike shum te mire sapo ardhur nga suedia me letra t

  Tiranë Dje, 22:57
  3.600 €
 • 3 foto
  OPEL ASTRA 1.7 Naftë 2006
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 Naftë 2006

  “OPEL ASTRA 1.7 naftë 2006” në gjendje shumë të mirë vizuale-xhenerike-motorrike! E blerë me 30

  Tiranë Dje, 19:55
  3.500 €
 • 10 foto
  Opel Astra 2011
  Vetura

  Opel Astra 2011

  Shitet Opel Astra 1.4 benzine Ecoflex 2011. Makina esht e sapo ardhur nga gjermania me letra shqipta

  Tiranë Dje, 15:07
  5.600 €
 • 4 foto
  Opel Astra 1.7 dizel
  Vetura

  Opel Astra 1.7 dizel

  Opel Astra 1.7 Nafte ne gjendje shume te mire me servis te bere me 4goma te reja shume e paster Bren

  Tiranë Dje, 10:41
  4.300 €
 • 6 foto
  I diskutueshëm
  Vetura

  I diskutueshëm

  Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike

  Tiranë Dje, 09:48
  2.500 €
 • 8 foto
  Ne gjendie shume te mire motorrike dhe xhenerike
  Vetura

  Ne gjendie shume te mire motorrike dhe xhenerike

  Shitet per arsye se ka kaluar si makine e dyte Siguracion dhe kolaudim te paguara deri ne 12.2019

  Tiranë Dje, 01:04
  2.200 €
 • 9 foto
  Opel Astra Automat, Naft 2.0, Viti 2010
  Vetura

  Opel Astra Automat, Naft 2.0, Viti 2010

  Shitet Opel Astra ne super gjendje vizuale dhe motorrike me ngjyre gri te erret me refleks. Makina k

  Tiranë 17 maj 23:11
  10.700 €
 • 0 foto
  Opel Astra 1.4
  Vetura

  Opel Astra 1.4

  Opel Astra 1.4 benzin gaz impianti Lovato italian ne gjendje shum te mir pune letrat deri ne nentor

  Tiranë 17 maj 19:58
  1.800 €
 • 5 foto
  OPEL ASTRA
  Vetura

  OPEL ASTRA

  Shes Opel ASTRA 1.4 benzine .Viti 2001. 163100 km origjinale. Gri Metalizato. Gjendja shume e mire.D

  Tiranë 17 maj 17:59
  1.500 €
 • 0 foto
  Opel astra
  Vetura

  Opel astra

  Opel Astra 1.4 benzin+gas impiant italian Lovato vaj filtra te sapo bera makina ne gjendje te mir pu

  Tiranë 17 maj 14:03
  2.000 €
 • 6 foto
  Shitet Opel Astra 1.9 cdti, cabrio 120000 km,2008
  Vetura

  Shitet Opel Astra 1.9 cdti, cabrio 120000 km,2008

  Shitet Opel Astra 1.9 nafte, manuale, 150 HP, 120000 km, sherbimet te bera, dokumentat te prera deri

  Tiranë 17 maj 13:17
  5.200 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA 1.9 CDTI -05
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.9 CDTI -05

  OPEL ASTRA 1.9 NAFTE ECOTEC -VITI I PRODHIMIT 2005 -168000 KM - Kambio MANUALE, - Ngjyrë e kalter m

  Tiranë 16 maj 22:28
  3.150 €
 • 5 foto
  Okazion opel astra 1.7 nafte 2002 .2600€
  Vetura

  Okazion opel astra 1.7 nafte 2002 .2600€

  opel astra 2002 naft 1.7 manual ne gjendie perfekte ska njevoj per asnje sherbim 200 mij kilometra

  Tiranë 16 maj 21:20
  2.600 €
 • 1 foto
  Opel Astra.1.7naft2001portobagazh okazion
  Vetura

  Opel Astra.1.7naft2001portobagazh okazion

  Okazion shitet opel astra 1.7naft 2001manual portobagazh 150.000km origjinale gri kondicioner srs ab

  Tiranë 16 maj 19:31
  1.199 €
 • 4 foto
  opel astra 1.7
  Vetura

  opel astra 1.7

  Opel astra 1.7 diesel ne gjendje shum te mire, te intereaurit te kontaktojn ne : 0686336999

  Tiranë 16 maj 16:05
  1.200 €
 • 8 foto
  Shitet Opel Astra 2011 1.3 nafte
  Vetura

  Shitet Opel Astra 2011 1.3 nafte

  Opel Astra 1.3 CDI, 95 Kf Ecoflex Start stop, Viti 2011, Euro 5 Hatchback manual, i ardhur nga G

  Tiranë 16 maj 15:33
  7.800 €
 • 9 foto
  Opel Astra -10
  Vetura

  Opel Astra -10

  Opel Astra viti prodhimit dhjetor 2010. Benzine gaz 177mij km Mund ta kontrrolloni ku te deshironi

  Tiranë 16 maj 12:31
  6.000 €
 • 6 foto
  Opel Astra 1.7 nafte ecotec
  Vetura

  Opel Astra 1.7 nafte ecotec

  Shitet dhe ndrrohet opel astra 1.7 nafte ecotec viti 2005.. look komplet 2008.. te gjitha sherbimet

  Tiranë 15 maj 16:59
  3.300 €
 • 4 foto
  Opel Astra 2000 nafte ne gjendje te mire
  Vetura

  Opel Astra 2000 nafte ne gjendje te mire

  shitet ose ndrohet makina me makine benxine 0682627633

  Tiranë 15 maj 11:41
  180.000 Lek
 • 2 foto
  Opel Astra.1.9Naft6+R.Portobagzh2007.
  Vetura

  Opel Astra.1.9Naft6+R.Portobagzh2007.

  Shitet.Opel Astra.1.9Naft4Pistona.Motor Eco Tec.Shume Ekonomic.230.000Km Origjinale.Gri.2007.6+R.Man

  Tiranë 14 maj 22:42
  3 €
 • 6 foto
  opel astra 1.7 diesel
  Vetura

  opel astra 1.7 diesel

  Opel astra 1.7 diesel. Makin al me gjendje perfette, te interesuaritt te kontaktojne ne : 0686336990

  Tiranë 14 maj 17:25
  1.200 €
 • 0 foto
  Shitet opel astra vitit 2004
  Vetura

  Shitet opel astra vitit 2004

  Shitet opel astra fundi i 2004 motor 1.7 ne gjendje shum te mir goma sa po nderruar vaj e filtra sa

  Tiranë 13 maj 18:09
  2.500 €
 • 9 foto
  Opel 1.9
  Vetura

  Opel 1.9

  Automatike me dogane ardhur nga Gjermania

  Tiranë 13 maj 15:45
  5.500 €
 • 3 foto
  Opel astra coupe
  Vetura

  Opel astra coupe

  Opel astra coupe

  Tiranë 12 maj 15:54
  2.850 €
 • 2 foto
  Opel astra benzin gaz super gjendje
  Vetura

  Opel astra benzin gaz super gjendje

  Opel astra 1.6 benzin gaz super gjendje letra sapo prera gazi i shenuar ne leje

  Tiranë 11 maj 19:03
  1.300 €
 • 9 foto
  Opel Astra EcoFlex 2011 1.4
  Vetura

  Opel Astra EcoFlex 2011 1.4

  Shitet Opel Astra 1.4 benzine Ecoflex 2011. Makina esht e sapo ardhur nga gjermania me letra shqipta

  Tiranë 11 maj 13:57
  5.999 €
 • 6 foto
  Opel Astra dizel
  Vetura

  Opel Astra dizel

  Viti 2000 Manual 1.7 Naft..Letrat e sapo prera super gjendje

  Tiranë 11 maj 11:23
  1.700 €
 • 11 foto
  Opel Astra.1.6.Automat.10 ??
  Vetura

  Opel Astra.1.6.Automat.10 ??

  Opel Astra.1.6.TURBO.AUTOMAT. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Cmimi 9500 Euro Me dogane te paguar E import

  Tiranë 6 maj 16:11
  9.500 €
 • 11 foto
  Opel Astra.1.6.Automat.10..????
  Vetura

  Opel Astra.1.6.Automat.10..????

  Astra.1.6.AUTOMAT. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Cmimi 7400 Euro Cmimi tani behet 6590 Euro Me dogane te

  Tiranë 6 maj 15:52
  6.590 €
 • 6 foto
  OPEL Astra 1.7 nafte
  Vetura

  OPEL Astra 1.7 nafte

  OPEL Astra 1.7 nafte, disqe 18, sport edition, sensore parkimi, navigator, dvd, porte usb, dalje aux

  Tiranë 6 maj 13:33
  8.500 €
 • 7 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  opel astra me portobagazh ne gjendje shum te mire 177000 km 1.7 nafte shume ekonomike kamjo manual k

  Tiranë 3 maj 19:22
  3.800 €
 • 6 foto
  Opel astra 2007
  Vetura

  Opel astra 2007

  OPEL ASTRA VITI 2007 1.7 ; 6 MARSHE; 8 AIR BAG ; KONDISIONER ; RADIO CD ; ABS ; ME DOGANE TE PAGU

  Tiranë 25 prill 10:57
  4.000 €
 • 5 foto
  Opel Astra 1.4 Benzin/Gas
  Vetura

  Opel Astra 1.4 Benzin/Gas

  Opel Astra 1.4 Benzin/Gas viti 2009 e ardhur nga italia ne 5 mars 2019 137000 km makina eshte ne gje

  Tiranë 23 prill 15:13
  4.300 €
 • 9 foto
  Opel Astra Twi top mundesi ndrimi..
  Vetura

  Opel Astra Twi top mundesi ndrimi..

  E sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar.. Mundesi ndrimi...

  Tiranë 23 prill 08:41
  7.000 €
 • 3 foto
  Opel Astra automat
  Vetura

  Opel Astra automat

  Shitet opel astra 2.0 nafte automat motorr me zingjir ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike me

  Tiranë 19 prill 22:01
  1.900 €
 • 2 foto
  Opel nderrohet me makin gas benzin
  Vetura

  Opel nderrohet me makin gas benzin

  Shitet opel astra 3000 euro.... Motor 1.7 naft ... kamio nanual ... viti 2005 .... makina esht ne gj

  Tiranë 19 prill 19:18
  3.000 €
 • 3 foto
  Opel Astra 1.9 CDTI
  Vetura

  Opel Astra 1.9 CDTI

  Shitet Opel Astra 1.9 CDTI me vitprodhim prill 2007 e ardhur nga gjermania me 287000 km origjinale

  Tiranë 11 prill 22:26
  3.000 €
 • 6 foto
  Opel Automat
  Vetura

  Opel Automat

  Shitet Opel Astra Automat me nafte 2.0 me motorr me zingjir me kondicjoner me xhama elektrik me pas

  Tiranë 11 prill 20:19
  1.900 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA, 2007, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE
  Vetura

  OPEL ASTRA, 2007, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.7 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë 10 prill 18:46
  3.900 €
 • 0 foto
  Shitet veture
  Vetura

  Shitet veture

  Opel Astra Viti i prodhimit 1999 1600 cc Benzine me letra te rregullta qe skadojne ne nentor 2019. N

  Tiranë 10 prill 17:24
  1.500 €
 • 6 foto
  Okazion 1500 €
  Vetura

  Okazion 1500 €

  Shitet Opel astra ,viti 2000,ne gjendje shume te mire mekanike e motorrike, 1.9 nafte ,perdorur vete

  Tiranë 10 prill 16:06
  1.500 €