Vetura
Tiranë

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Tiranë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz
  Vetura

  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz

  Shitet Peugeot 206cc. Ne pikepamjen mekanike perfekte, shume ekonomike, letrat e sapo bera ne Maj. M

  Tiranë 11 shtator 18:07
  2.500 €
 • 6 foto
  Pezho automat 1.4 benxin Okazion 1800 euro sot
  Vetura

  Pezho automat 1.4 benxin Okazion 1800 euro sot

  Pezho viti 99 benxin 1.4 me dokumenta te paguara te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja

  Tiranë 29 gusht 20:56
  1.800 €
 • 7 foto
  Pezho Automat Okazion 2000 euro sot okazion
  Vetura

  Pezho Automat Okazion 2000 euro sot okazion

  Pezho Automat benxin 1.4 me dokumenta te paguara per nje vit te gjitha sherbimet e bera vaj filtra g

  Tiranë 27 gusht 17:56
  2.000 €
 • 7 foto
  Pezho 99 automat benxin 1.4 Okazion full 2200 euro
  Vetura

  Pezho 99 automat benxin 1.4 Okazion full 2200 euro

  Pezho viti 99 automat benxin 1.4 me dokumenta te paguara per nje vit te gjitha sherbimet e bera vaj

  Tiranë 19 gusht 19:19
  2.200 €
 • 5 foto
  Pezho 99 automat benxin 1.4 Okazion 2200 euro sot
  Vetura

  Pezho 99 automat benxin 1.4 Okazion 2200 euro sot

  Pezho viti 99 benxin 1.4 me dokumenta te paguara per nje vit te gjitha sherbimet e bera vaj filtra g

  Tiranë 19 gusht 16:05
  2.200 €
 • 7 foto
  shitet makin
  Vetura

  shitet makin

  makin peugeot 206 kambio automatike 4 dyer 1.4:benzine te interesuarit tel:0699519737

  Tiranë 30 korrik 11:01
  1.000 €
 • 4 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Peugeot 206 viti 2003 kamjo automat 1.4 8 valvula benxin gaz sapo montuar me 2 vite garanci impjaiti

  Tiranë 5 korrik 20:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion Automat me letra tpaguara
  Vetura

  Okazion Automat me letra tpaguara

  Shitet pezho 206 kamjo Automat 1.3 benzin kondicioner funksional gjendje shum te mire dhe shum ekono

  Tiranë 3 prill 16:18
  1.550 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet makina ne gjendje shum te mire, me gjitha sherbimet e bera.

  Tiranë 3 prill 13:26
  2.000 €
 • 2 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet peugeot 206 viti 2003 kamjo automatike 104 mij kilometra origjinale motorr 1.4 Me 8 valvul

  Tiranë 2 prill 06:09
  2.499 €
 • 9 foto
  Peugeo 206
  Vetura

  Peugeo 206

  Shitet Peugeo 206 ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicrra e sapo targuar me te gjitha dokoment

  Tiranë 1 prill 20:26
  2.900 €
 • 8 foto
  OKAZION PEUGEOT 206 AUTOMATIKE 1.4 BENZINE
  Vetura

  OKAZION PEUGEOT 206 AUTOMATIKE 1.4 BENZINE

  PEUGEOT 206 MOTORR 1.4 BENZINE 8VALVOLA I THJESHT SHUM EKONOMIKE VITI 2000, 136080 MIJ KM TE VETAT.K

  Tiranë 31 mars 21:58
  1.350 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Motorr 1.4 Benzine+Gaz . (Gazi i vendosur dhe ne leje qarkullimi). Shum ekonomike. ME DOKUMENTA TE

  Tiranë 31 janar 23:46
  Me Marrveshje