Vetura
Tiranë

Peugeot | 308 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

308

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Peugeot 308SW 2.0HDi Automatic
  Vetura

  Peugeot 308SW 2.0HDi Automatic

  Peugeot 308SW 2009, nje perdorues 2.0HDi, 136 kuaj fuqi, 7 marshe automatike + Tiptronic, opsion spo

  Tiranë Dje, 22:32
  8.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 2.0 NAFT AUTOMAT TAVAN PANORAM
  Vetura

  Peugeot 308 2.0 NAFT AUTOMAT TAVAN PANORAM

  -MOTORR 2.0 HDI SHUM EKONOMIKE -VITI FUNDI 2011 -CLIMA 4 ZONA -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMAN

  Tiranë Dje, 22:20
  7.500 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 308 2010 1.6 hdi ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 2010 1.6 hdi ekonomike

  Shes peugeot 308 tetor j viti 2010 1.6 hdi naft Me 4 dyer xhama elektrik kondicioner air bag abs esp

  Tiranë Dje, 21:23
  5.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 cc, Viti 2010, 1.6
  Vetura

  Peugeot 308 cc, Viti 2010, 1.6

  Peugeot 308 CC Viti 2010 Ngjyra e Bardhe Motorri 1.6 Benzine Kilometra 95.000 Goma te reja Sherbimet

  Tiranë Dje, 14:51
  8.100 €
 • 10 foto
  Shitet makine Peogeot
  Vetura

  Shitet makine Peogeot

  Shitet nje makine Shitet Peogeot, ne gjendje te mire pune, e perdorur vetem nga nje person. Makina k

  Tiranë Dje, 14:31
  5.500 €
 • 10 foto
  Peugeot 308/2010/1.6 benzin+gaz 80 000km 5000€
  Vetura

  Peugeot 308/2010/1.6 benzin+gaz 80 000km 5000€

  Shes peugeot 308 viti 2010 1.6 benzin gaz kambio automatike ngjyr e zez me 80 000 kilometra. Makina

  Tiranë Dje, 13:23
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet makine Peugeot
  Vetura

  Shitet makine Peugeot

  Shitet nje makine Peugeot ne gjendje shume te mire pune. Eshte perdorur vetem nga nje person, goma t

  Tiranë Dje, 00:45
  5.000 €
 • 4 foto
  Peugeto 308 okazion
  Vetura

  Peugeto 308 okazion

  Peugeot 308 1.6 naft super ekonomike me te gjitha opsionet .... viti 2008 me 253 mij km dhe me sherb

  Tiranë 24 qershor 21:40
  3.400 €
 • 2 foto
  Shitet OKAZION Peugeot 308 1.9 diesel nderrohet
  Vetura

  Shitet OKAZION Peugeot 308 1.9 diesel nderrohet

  Shitet Peugeot 308 automatic 1.9 naft viti 2010 . Eshte blere me zero ne Tirane , Shum pak e perdoru

  Tiranë 23 qershor 00:33
  5.800 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  202000KM,68KW(92PS) DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5 VITI;2012,NGJYRE HIRI OPSIONET ABS,ESP,ALARM,KLIM

  Tiranë 20 qershor 14:21
  6.400 €
 • 8 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  1.6 nafte 2009 makina esht super gjendje per me shum 0695555595

  Tiranë 19 qershor 14:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION PEUGEOT 308, 1.6, VITI 2009
  Vetura

  OKAZION PEUGEOT 308, 1.6, VITI 2009

  Shitet Peogeot 308, 1.6 Benzin / Gaz, Viti 2009, Automat, Ngjyre e kuqe, kompiuter bordi dhe kasetof

  Tiranë 10 qershor 11:26
  3.999 €
 • 10 foto
  Peugeot 308 SW  FULL OPTION **OKAZION**
  Vetura

  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**

  Shitet Peugeot 308 SW FULL OPTION Pershkrimi:Nafte 1.6,kambio Manuale,konsumi shum i vogel,gjendja

  Tiranë 9 qershor 21:20
  8.000 €
 • 5 foto
  OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO
  Vetura

  OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO

  SHITET PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6NAFTE EURO 4 VERSION ME 6+1 MARSHE,ME TE GJITHA OPSIONET; KLIM

  Tiranë 4 qershor 14:17
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 308
  Vetura

  Shitet Peugeot 308

  Shitet Peugeot 308 Viti 2008 Motorri 1.6 benzine Cmimi 3500 Euro i diskutshem Tel 0692066644

  Tiranë 21 maj 09:39
  3.500 €
 • 5 foto
  PEOGEOT 308, VITI 2009
  Vetura

  PEOGEOT 308, VITI 2009

  Shitet Peogeot 308, 1.6 Benzin / Gaz, Viti 2009, Automat, Ngjyre e kuqe, kompiuter bordi dhe kasetof

  Tiranë 20 maj 14:50
  4.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 308 dizel
  Vetura

  Peugeot 308 dizel

  Viti 2008. 2.0 nafte kamio automatike tavan panoramik makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike

  Tiranë 16 maj 06:51
  4.600 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 1.6 hdi Viti 2008,
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 hdi Viti 2008,

  Shitet Peugeot 308 Motori(CC):1.6L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2008 Transmisioni Manua

  Tiranë 16 maj 06:50
  3.600 €
 • 11 foto
  Shitet Peugeot 308 CC (2012)
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 CC (2012)

  Shitet Peugeot 308 CC, e vitit 2012, 2.0 HDi (163 KF), Kambio Automatike. Mbulese Metalie e kabrios.

  Tiranë 14 maj 11:06
  11.250 €
 • 8 foto
  ⭐⭐ PEUGEOT 308 2011 1.4 ⭐⭐
  Vetura

  ⭐⭐ PEUGEOT 308 2011 1.4 ⭐⭐

  Shitet Peugeot 308 Viti 2011 1.4 vti benzin ABS Kondicioner clima Komanda ne timon Limitator + crui

  Tiranë 12 maj 20:32
  400 €
 • 4 foto
  Peugeot 308 viti 2010 1.6 nafte manual
  Vetura

  Peugeot 308 viti 2010 1.6 nafte manual

  Shitet peugeot 308 viti 2010 1.6 nafte kambio manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shu

  Tiranë 24 prill 15:51
  4.700 €
 • 2 foto
  Shes veture Peugeout, kambio automatike, 1.6
  Vetura

  Shes veture Peugeout, kambio automatike, 1.6

  Shes veture Peugeout, kambio automatike, 1.6 benzine

  Tiranë 11 prill 16:20
  4.400 €
 • 3 foto
  Peugeot 308 okazion
  Vetura

  Peugeot 308 okazion

  Shite peugeot 1.6 nafte viti 2008 mw dogan te paguar 250 mij km origjinale makina eshte n gjende sh

  Tiranë 4 prill 08:43
  3.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 308 nafte
  Vetura

  Peugeot 308 nafte

  e sapoardhur nga franca ne gjendje te shkelqyer telefona per me teper shitet nderrohet

  Tiranë 4 prill 05:27
  5.300 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 CC viti 2010 1.6
  Vetura

  Peugeot 308 CC viti 2010 1.6

  Peugeot 308 CC Viti 2010 Ngjyra e Bardhe Motorri 1.6 Benzine Kilometra 95.000 Goma te reja Sherbimet

  Tiranë 3 prill 22:48
  8.100 €
 • 11 foto
  Auto City - Peugeot 308,Automat 2.0 nafte,84.000km
  Vetura

  Auto City - Peugeot 308,Automat 2.0 nafte,84.000km

  Peugeot 308, - Kambio Automatike - 2.0 nafte - 98.000km origjinale - Sensore parkimi - Xhama te zinj

  Tiranë 3 prill 20:07
  7.900 €
 • 10 foto
  PEUGEOT308 AUTOMATIKE 1.6BENZIN+GAZ MUNDSI NDRRIMI
  Vetura

  PEUGEOT308 AUTOMATIKE 1.6BENZIN+GAZ MUNDSI NDRRIMI

  308 Motorr 1.6Benzine+Gaz impiant sekuencial i montuar 700 euro i ri. Shum ekonomike. ME DOKUMENTA T

  Tiranë 3 prill 19:54
  4.000 €
 • 0 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  Shitet Peugeot 308 me benzine,dogane e paguan dhe e sapo bere me targa shqiptare. Makina esht ne gje

  Tiranë 3 prill 19:33
  5.000 €
 • 6 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot 308 2.0 diesel gjendje perfekte . Sherbimet e kryera .

  Tiranë 3 prill 17:54
  6.500 €
 • 7 foto
  Peugeot 308 dizel
  Vetura

  Peugeot 308 dizel

  Makina është blerë te Peugeot ne Tiranë , eshte ne gjendje shumë të mirë , vetëm nje përdorus ka pat

  Tiranë 3 prill 17:45
  7.000 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 hdi Full opcion.
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 hdi Full opcion.

  Shitet peugeot 308 ,PREMIUM PAKET FULL OPCION,panoram automatik shpejtsit n Timon,ulse me nxemje,3 q

  Tiranë 3 prill 15:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012
  Vetura

  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012

  Shitet pezho 308 sw . 1.6 nafte super ekonomike .Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere te konce

  Tiranë 3 prill 10:43
  6.500 €
 • 3 foto
  Pezho 308 okazion
  Vetura

  Pezho 308 okazion

  Shitet pezho 308 viti 2008 motorri 1.6 naft e gatshme per cdo lloj prove makina ska asnji problem cm

  Tiranë 3 prill 10:09
  3.300 €
 • 4 foto
  peugeot 2008
  Vetura

  peugeot 2008

  e sapo ardhur nga gjermania me dogant te pguar gjendje perfekt i pa diskutushem.

  Tiranë 3 prill 09:37
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet super okazion
  Vetura

  Shitet super okazion

  Peugeot 308 kabriolet automatike benzine shum gjendje tmir super okazion

  Tiranë 3 prill 09:04
  5.300 €
 • 5 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Peogeot 308 okazion automatike kabriolet benzine super gjendje

  Tiranë 3 prill 08:52
  5.200 €
 • 4 foto
  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km
  Vetura

  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km

  PEUGEOT 308 FUND 2010 1.6 NAFTE SUPER EKONOMIKE 90 000 KM ORIGJINALE MAKINE E BLERE NE CONCESIONAR 0

  Tiranë 2 prill 11:29
  5.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 308! Super makine! Super cmim!
  Vetura

  Peugeot 308! Super makine! Super cmim!

  Peugeot 308, perdor me shume kujdes, te gjitha sherbimet e bera te koncesionari i Peugeot ne Shqiper

  Tiranë 2 prill 11:10
  5.000 €
 • 4 foto
  Shitet peugeot 308 2009
  Vetura

  Shitet peugeot 308 2009

  Peugeot 308,viti 2009,manuale,xhama elektrik,me letra,siguracion,te gjitha sherbimet e bera te Peuge

  Tiranë 2 prill 10:41
  4.800 €
 • 4 foto
  Shes peugeot 308
  Vetura

  Shes peugeot 308

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,full opsion,me letra te paguara per nje vit. Cmimi i diskutuesh

  Tiranë 2 prill 10:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Kondicioner Per informacio

  Tiranë 2 prill 10:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 308
  Vetura

  Shitet Peugeot 308

  2.0 nafte,full option

  Tiranë 2 prill 07:28
  5.500 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 308
  Vetura

  Shitet Peugeot 308

  Shes Peugeot 308, •Motorri 1.6 •Gaz-Benzine •Prodhim i dhjetor 2008 •Kambio automatike •

  Tiranë 2 prill 02:07
  5.300 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 308 Automatike
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 Automatike

  Peugeot 308 Automatike benzine1.6 viti 2008 km 132197 Cmimi i diskutushem

  Tiranë 1 prill 23:43
  4.500 €
 • 5 foto
  OKAZIONNN PEUGEOT 308 AUTOMAT 2009
  Vetura

  OKAZIONNN PEUGEOT 308 AUTOMAT 2009

  PEUGEOT 308.VITI 2009.AUTOMAT.XHAMA ELEKTRIK.KLIMA.ABS.AIRBEG.SHERBIME TE BERA DATE ME DATE.NE GJEND

  Tiranë 1 prill 23:11
  4.500 €
 • 0 foto
  peugeot 308 viti 2008
  Vetura

  peugeot 308 viti 2008

  Shitet peugeot 308 Viti 2008 Motorri 1.6 benzine Cmimi i diskutushem

  Tiranë 1 prill 21:00
  4.200 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 cc 1.6 benzine
  Vetura

  Peugeot 308 cc 1.6 benzine

  Super ne gjendje nga ana xhenerike dhe motorrike.. Me letra te paguar,sensor parkimi,kabriolet,autom

  Tiranë 1 prill 20:43
  7.200 €
 • 0 foto
  SHITET NJE MAKINE PEUGEOT
  Vetura

  SHITET NJE MAKINE PEUGEOT

  mAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE DHE E PERDORUR VETEM NGA NJI PERSON

  Tiranë 1 prill 19:53
  5.500 €
 • 2 foto
  Shitet veture Peugeout 308
  Vetura

  Shitet veture Peugeout 308

  Shitet veture Peugeout 308, 1.6 Benzine, kambio automatike, kondicioner automat

  Tiranë 1 prill 12:03
  4.000 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL

  PEUGEOT 308 VITI: 2008 NAFTE 1.6 KAMBJO MANUAL SEDILJE ME NGROHJE KOMPJUTER BORDI KOMANDA ZERI GOM

  Tiranë 1 prill 11:43
  4.800 €