Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  OKAZION..Shitet Scirocco 2.0TSI Makina esht e vecant ne llojn e saj Super e shpejt.Full Opsion Navi

  Tiranë 12 nëntor 13:24
  7.400 €
 • 9 foto
  Volkswagen scirocco 2,0 benzin
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2,0 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Dur

  Tiranë 21 tetor 09:33
  7.000 €
 • 7 foto
  Vw scirocco
  Vetura

  Vw scirocco

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 83.000 km jan origjinale ka patur vetem nje pronar ka shum ext

  Tiranë 10 shtator 15:39
  13.000 €
 • 0 foto
  Volkswagen Scirocco Facelift Sport Packet Bi-Xenon
  Vetura

  Volkswagen Scirocco Facelift Sport Packet Bi-Xenon

  VOLKSWAGEN SCIROCCO FACELIFT SPORT PAKET BI-XENON VIT PRODHIMI 2009 MOTORR 2.0 TSI (1984 CCM) (TU

  Tiranë 6 shtator 22:24
  8.800 €
 • 10 foto
  Shes volkswagen scirocco
  Vetura

  Shes volkswagen scirocco

  Motorr 2.0 TSI (turbo benzine) Fuqia 147 KW - 200 HP (kuaj fuqi), 175 000 km origjinale, e ardhur ng

  Tiranë 3 shtator 21:26
  8.500 €
 • 7 foto
  R origjinal 320kw
  Vetura

  R origjinal 320kw

  Makin e a ardhun nga dubai perfekte ne te gjitha dreitimet shum e shpeit 320 kw me dogan te pagume m

  Tiranë 29 gusht 12:24
  18.000 €
 • 10 foto
  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????
  Vetura

  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????

  VW SCIROCCO •12/2009 •181.000 KM(liber servisi) •2.0 Nafte Sapo ardhur nga zvicra ???? Cmimi :

  Tiranë 14 gusht 11:08
  9.700 €
 • 4 foto
  Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010
  Vetura

  Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010

  Shitet VW Volkswagen Scirrocco 2.0 benzin viti 2010 manual. Makina eshte ne super e paster si nga br

  Tiranë 22 korrik 15:48
  8.800 €
 • 0 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Shitet vozwagen scirocco vitit 2011 1.4tfsi cmimi i diskutushem & mundesi nrrimi

  Tiranë 15 korrik 19:53
  6.800 €
 • 0 foto
  Scirocco
  Vetura

  Scirocco

  Shitet viti i prodhimit,2009,1.4 tsi me SI te kuqe shuper e shpejte versioni me 160 kuaj ngjyra e z

  Tiranë 30 qershor 17:32
  8.000 €
 • 5 foto
  scirocco
  Vetura

  scirocco

  shitet vozwagen scirocco 1.4 tfsi

  Tiranë 26 qershor 21:44
  6.700 €
 • 0 foto
  Ndrim me makin tjeter
  Vetura

  Ndrim me makin tjeter

  Vetem me ndrim me nje makin tjeter,automatike e me nafte,te jete me bagazh te madh per transport fos

  Tiranë 25 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Scirocco -11
  Vetura

  VW Scirocco -11

  Shitet vozwagen scirocco vitit2011 1.4 tfsi gjys paneromik Tlf 0692478256

  Tiranë 28 maj 09:08
  6.500 €
 • 11 foto
  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina
  Vetura

  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina

  Volkswagen scirocco.R.Brenda dhe jashte .km 94.gjitha me liber sherbimesh.origjinale. Volkswagen.ful

  Tiranë 25 maj 12:56
  12.500 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Scirocco,Automat,2018 ????
  Vetura

  Auto City - VW Scirocco,Automat,2018 ????

  VW SCIROCCO •2018 •20.000 KM •2.0 Nafte Cmimi : 26.000 euro Auto City Cel : 0699509999

  Tiranë 21 maj 14:20
  26.000 €
 • 6 foto
  Okazion scirocco
  Vetura

  Okazion scirocco

  Shitet Volkswagen scirocco 1.4 benzine. Makina ka ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak km ne shq

  Tiranë 27 prill 15:31
  7.500 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION
  Vetura

  SUPER OKAZION

  okazion makina esht full ska nevoj per fjal 70 mi km origjinale ta kontrolloni ku te doni

  Tiranë 4 prill 02:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  Shitet vw scirocco e sapoardhur , sapotarguar me letra te prera per nje vit Vit prodhim 2009 Kondi

  Tiranë 4 prill 02:04
  8.500 €
 • 8 foto
  Okazion VW Scirocco benzin
  Vetura

  Okazion VW Scirocco benzin

  Shitet vw scirocco german EDITION 2.0 TSI (SI te kuqe) 200 hp ( mund ti shtohen edhe 60 hp me stage

  Tiranë 4 prill 02:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion vw scirocco full extra
  Vetura

  Okazion vw scirocco full extra

  Shitet volswagen scirocco german EDITION, 2.0 TSI (SI te kuqe) benzine, 200 hp dhe ky eshte version

  Tiranë 4 prill 02:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Volkswagen Scirocco 1.4 tsi, viti 2010, 106154 km

  Tiranë 3 prill 14:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Shitet Volkswagen Scirocco

  1.4 TSI. Biturbo 160 Hp. Makina eshte blere me 0 km ne 2009. Kambio manuale, 6 marsha, tavan xhami,

  Tiranë 2 prill 10:33
  7.500 €
 • 4 foto
  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009
  Vetura

  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009

  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009 look 2013 sport+ edition. Look i ber me porosi dhe zhur

  Tiranë 2 prill 02:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION SUUUUPER SPORT SCIROCCO 2011
  Vetura

  OKAZION SUUUUPER SPORT SCIROCCO 2011

  MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE DURRES!!!! Volkswagen Scirocco 🇨🇭 Automat DSG Vitit 2011 Motorr 1.4TS

  Tiranë 2 prill 01:05
  9.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Scirocco 2.0 TSI

  Volkswagen scirocco viti 2010 kambio manuale me 83 mij km, motorr 2.0 Tsi i montohet impianti i gazi

  Tiranë 1 prill 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Shitet ose nrrohet me makin me vler me te vogel +diferenc cmimi 7300 me nrrim ka cmim tjeter

  Tiranë 10 mars 04:34
  7.300 €