Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | T3 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

T3

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  SHITET CARAVELLE
  Vetura

  SHITET CARAVELLE

  Shitet CARAVELLE ne gjendje perfekte . Arsyeja e shitjes mos perdorimi . Ka vetem 16.000 Km Nuk ka

  Tiranë 7 qershor 16:28
  17.000 €
 • 11 foto
  Volkswagen Transporter
  Vetura

  Volkswagen Transporter

  Shitet ose ndrrohet,Fugon Wolskwagen Transporter Ne Gjendje shum te mir motorrike dhe Xhenerike Kil

  Tiranë 1 prill 22:44
  3.500 €