Vetura
Vushtrri

Vetura në shitje në Vushtrri | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme
  Vetura

  Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme

  Shes Fiat Punto 1.2 Benzin matorrin defekt per pjese Shes Pjest Pasqyret karrikat Tapacirat bandash

  Vushtrri Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet honday me rks 2007 .130mij tkalune 1.4 b
  Vetura

  Shitet honday me rks 2007 .130mij tkalune 1.4 b

  Shitet honday gjendje teper tmir 1.4 b. 5 litra 100 kilometra serviset komplet te kryer klim funkcio

  Vushtrri Dje, 09:30
  3.300 €
 • 0 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Vushtrri 26 maj 13:55
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet Cotroeni Benzin-Klim-06-Një vit regjistrim
  Vetura

  Shitet Cotroeni Benzin-Klim-06-Një vit regjistrim

  Shitet Citroen Xara funde-05-06 vitit motorri -2,0 si dhe gati nje vit regjistrim posedon Bord kompj

  Vushtrri 12 maj 12:11
  1.900 €
 • 5 foto
  BMW 525 benzin
  Vetura

  BMW 525 benzin

  Shes bmw 525 E34 benzin 2.5 motorri 24 V. Është në gjendje shum të mir me të gjitha servise e kryera

  Vushtrri 2 shkurt 23:47
  1.950 €
 • 6 foto
  Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Rks Klim Viti 99
  Vetura

  Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Rks Klim Viti 99

  Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike eshte e rujtne mrena ja

  Vushtrri 21 dhjetor 12:26
  1.650 €
 • 3 foto
  Shitet vetura në gjendje të rregullt.
  Vetura

  Shitet vetura në gjendje të rregullt.

  Shitet vetura opel corsa 1.2 benzin Tip top e ruajtur viti i prodhimit 1999 Rks regjistrimi i ka ska

  Vushtrri 21 tetor 15:58
  2.000 €
 • 10 foto
  SHES POLO 1.2 BENZIN RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM
  Vetura

  SHES POLO 1.2 BENZIN RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM

  SHES OSE BOJ NDRRIM SHES POLO 1.2 Benzin I REGJISTRUAR DERI NE FUND MUJ 02-2020 ME GOMA TE REJA ES

  Vushtrri 16 tetor 19:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pezho 206 1.8 benzin rks 2 muj ndrrimi munshum
  Vetura

  Pezho 206 1.8 benzin rks 2 muj ndrrimi munshum

  Shes ndrroj pezho 2006 rks 2 muj ne xhendje shum te mir 044633338 049588881

  Vushtrri 29 shtator 20:05
  1.100 €
 • 11 foto
  Seat leon 1.4 TSI benzin 2009
  Vetura

  Seat leon 1.4 TSI benzin 2009

  Seat leon i ardhur nga Zvicra 1.4 TSI benzin Klimatronik Komnda ne timon Senzora para dhe mbrapa U

  Vushtrri 28 shtator 13:14
  3.350 €
 • 4 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Chevrolet laceti Viti 2005 289394 Km 1.4 benzin Regjistrim ne rks 1 vit Per me shum wib +3834958

  Vushtrri 26 shtator 22:27
  2.800 €
 • 9 foto
  shes golf 2 benzin 1.6 gjendjennnn toppppp
  Vetura

  shes golf 2 benzin 1.6 gjendjennnn toppppp

  shes golf 2 benzin 1.6 ne xhendje topppp me fellne te mira me gomma dimirt karaseri pa as nje tro ko

  Vushtrri 23 shtator 16:37
  550 €
 • 2 foto
  Shes hoverboardin ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shes hoverboardin ne gjendje shum te mir

  Shes hoverboardin ne gjendje te rregullt ,shum pak i perdorur , bejme edhe marrveshje me Sony PlaySt

  Vushtrri 23 shtator 10:48
  150 €
 • 1 foto
  Mercedes vito 114
  Vetura

  Mercedes vito 114

  Shes kombin mercedes vito 2.0benxin plin ne menyr kompjuterike kombi eshte i ruajtur i ardhur prej z

  Vushtrri 22 shtator 14:37
  1 €
 • 3 foto
  Opel Corsa 2011
  Vetura

  Opel Corsa 2011

  Opel Corsa 1.2 benzin , Coupe, EcoFlex 2011 , 180.000 KM , Manual . Cd-Player Aux Klim Centrall Pa

  Vushtrri 20 shtator 00:44
  4.250 €
 • 9 foto
  Shes Ford Escort 1.6Benzin Rks Klim Shum i Rujtun
  Vetura

  Shes Ford Escort 1.6Benzin Rks Klim Shum i Rujtun

  Shes Ford escort 1.6Benzin eshte ne gjendje teper te mir teknike dhe optike eshte shum i rujtun si m

  Vushtrri 17 shtator 11:48
  950 €
 • 3 foto
  Shitet citroeni
  Vetura

  Shitet citroeni

  Shitet vetura familjare viti i prodhimit 2005,klim ne gjendje te rregullt ,benzin 2.0,rregjistrim de

  Vushtrri 16 shtator 21:53
  1.800 €
 • 11 foto
  Peugot 301 2017 HDI
  Vetura

  Peugot 301 2017 HDI

  Peugot viti 2017 modeli 301 HDI ngjendje perfekte 130000+

  Vushtrri 15 shtator 15:24
  7.500 €
 • 10 foto
  SHES OPEL VEKTER 1.6 BENZIN ME KLIM RKS I RUJTUM
  Vetura

  SHES OPEL VEKTER 1.6 BENZIN ME KLIM RKS I RUJTUM

  SHES OSE BOJ NDRRIM SHES OPEL VEKTER 1.6 bemzim I REGJISTRUAR DERI MUJ 10-2019 VITI I PRODHIMIT NE

  Vushtrri 9 shtator 12:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Polo 1.4B RKS 2003
  Vetura

  VW Polo 1.4B RKS 2003

  Ne gjendje shum te mire regjistrim deri me qershor 2020 . per me shum info kontakto 044197489 QMIMI

  Vushtrri 8 shtator 16:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Fordi
  Vetura

  Shitet Fordi

  Shes Ford escord 1.6 benzin i qlajmrum tel. +38349-660-567

  Vushtrri 6 shtator 22:21
  350 €
 • 5 foto
  Shitet honday rks 2007 1.4 benzin gjendje prefekte
  Vetura

  Shitet honday rks 2007 1.4 benzin gjendje prefekte

  Shitet honday 2007 130mij tkalume original tvetat serviset e kryera guma treja erujtne veq mekan e

  Vushtrri 4 shtator 21:43
  3.300 €
 • 5 foto
  Shitet . Mini cuper maxi Automatik tip tronik full
  Vetura

  Shitet . Mini cuper maxi Automatik tip tronik full

  Shitet mini kuperi maxi full extra iri si jasht ashtu mrenda 2008 1.6 b . Lkur shpejtsi nvollon koma

  Vushtrri 4 shtator 21:23
  5.900 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 4 Benzin 1.6 RKS 6 muj
  Vetura

  Shitet Golf 4 Benzin 1.6 RKS 6 muj

  Shitet golf 4 Benzin 1.6 klimatronik funksional Rexhistrim ka 6muj hipotek sosht Ndrrimi i mundshem

  Vushtrri 4 shtator 08:50
  2.900 €
 • 2 foto
  Shitet-Ndrrohet-Buba[Beetle)00-Benzin-Klim 2600
  Vetura

  Shitet-Ndrrohet-Buba[Beetle)00-Benzin-Klim 2600

  Shitet-Ndrrohet-Buba[Beetle)00-Benzin-Klim 2600,me shum gjemdje te mir optike the teknike,me klim -2

  Vushtrri 31 gusht 09:17
  2.600 €
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shotet

  Vushtrri 30 gusht 18:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet opel corza 2003 me rks extra e rujtne
  Vetura

  Shitet opel corza 2003 me rks extra e rujtne

  Shitet corza gjendje prefekte 1.0b 2003 me rks klim fellne tmira guma tveres tmira interier teper te

  Vushtrri 25 gusht 18:36
  2.300 €
 • 2 foto
  Pikap
  Vetura

  Pikap

  Pikap 1.4 benzin rks i skaduar

  Vushtrri 21 gusht 11:56
  450 €
 • 11 foto
  BMW 318i SPORT 1.8BENZIN RKS 1 VIT
  Vetura

  BMW 318i SPORT 1.8BENZIN RKS 1 VIT

  RKS 1 VIT TE PLOT EMER TEM PERSONAL QDO SEN FUNKSIONAL KERRI OSHT PER MARAKLI BEJ NDRRIM 0493945

  Vushtrri 16 gusht 09:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 330 3.0 BENZIN 2004 AUTOMATIK 4X4 FULL EXTRA
  Vetura

  BMW 330 3.0 BENZIN 2004 AUTOMATIK 4X4 FULL EXTRA

  MOTORRIN GJENDJE TMIR MODIFIKANT MRENA 3.0 BENZIN 4X4 DRITAT XENON FELLNE GOMA TE REJA AUTOMATIK MEN

  Vushtrri 16 gusht 09:36
  4.350 €
 • 2 foto
  Shitet Vetuara
  Vetura

  Shitet Vetuara

  Shes Citroën C4 Kupe 1.4 Benzin ne gjendje shum te rregullt hargjimet i ka shum te vogla. Vetura esh

  Vushtrri 14 gusht 21:27
  2.600 €
 • 8 foto
  Shes Veturen Kia Joice
  Vetura

  Shes Veturen Kia Joice

  Rexhistrim 1 vit 1.8 me Klime me Fellne 7Ulse

  Vushtrri 8 gusht 23:47
  1.250 €
 • 3 foto
  Shitet pezhoja 2001
  Vetura

  Shitet pezhoja 2001

  Shitet pezhoja gjendje tmir teknike i pastert si jasht ashtu edhe mrenda 5 muj rks hipotek nuk osht

  Vushtrri 8 gusht 10:34
  1.600 €
 • 3 foto
  Shes Opel Astra
  Vetura

  Shes Opel Astra

  Shes Opel Astra benzin 1.6 16v Poseidon klim tronik muzik te mir mbyllje qendrore goma te reja m+s

  Vushtrri 8 gusht 02:45
  1.200 €
 • 5 foto
  Shess opel kadet 1.6 benzin
  Vetura

  Shess opel kadet 1.6 benzin

  Shes opel kadet 1.6 benzin ne gjendje shum te rregullt me hargjime shum te vogla eshte shum i rujtun

  Vushtrri 5 gusht 14:10
  6.500 €
 • 0 foto
  Renault laguna 1.8 benzin Automatik
  Vetura

  Renault laguna 1.8 benzin Automatik

  Shes dhe ndrroj veturen reno laguna 1.8 benzin ndrrusi automatik ne gjendje shum te mir e ruajtur br

  Vushtrri 3 gusht 06:58
  1.800 €
 • 8 foto
  golf VI gti dsg
  Vetura

  golf VI gti dsg

  shitet veturs golf VI GTI DSG e poasardhur nga zvicrra e soganiar e siguruar rks vetura osht ne gje

  Vushtrri 2 gusht 21:05
  13.000 €
 • 0 foto
  Fiat
  Vetura

  Fiat

  Fiat punto

  Vushtrri 31 korrik 12:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Fiat Punto me Rks 18.01.2020
  Vetura

  Shes Fiat Punto me Rks 18.01.2020

  Shitet Fiat Punto benzin 1.1 ngjendje perfekte vetura posedon gjama me rrym centrall muzik tmir i pa

  Vushtrri 21 korrik 20:58
  1.150 €
 • 5 foto
  Shitet polo 1.4 b gjendje prefekte 2001
  Vetura

  Shitet polo 1.4 b gjendje prefekte 2001

  Shitet polo gjendje prefekte 1.4 b klim guma treja fellne te bukura servo alarm abs central servise

  Vushtrri 21 korrik 20:32
  1.900 €
 • 5 foto
  Shitet fiat punto 2010 1vit regjistrim
  Vetura

  Shitet fiat punto 2010 1vit regjistrim

  Shitet fiat punto full opsion teper i rujtun 1 vit rks klim cyti vollanin interier teper i pastert

  Vushtrri 21 korrik 20:31
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet vetura tata 2011 me rks
  Vetura

  Shitet vetura tata 2011 me rks

  shitet vetura familjare ekonomike 4 .litra 100 kil serviset e kryera me dogan 1 pronar gjendje pr

  Vushtrri 21 korrik 20:31
  2.999 €
 • 3 foto
  Smart 600 cc facelift
  Vetura

  Smart 600 cc facelift

  Smart Two 044272418 600 cc Klim funksionale Face lift Kabrio Tiptronic Rks

  Vushtrri 18 korrik 14:32
  1.950 €
 • 0 foto
  Renault Clio
  Vetura

  Renault Clio

  Shes renault clio

  Vushtrri 17 korrik 08:56
  2.700 €
 • 5 foto
  Shutet
  Vetura

  Shutet

  Shite

  Vushtrri 17 korrik 08:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Raket F16
  Vetura

  Raket F16

  Raket F16 e rujtne e ardhur nga Zvicrra, hatgjimet i ka tmdhaja, klim, veq sa u bo servis, regjistri

  Vushtrri 13 korrik 23:09
  25.000.000 €
 • 4 foto
  Shes ose ndrroj
  Vetura

  Shes ose ndrroj

  Shes ose ndrroj golfin ne gjendje shum te mir benzin 1.4 16 v shpenzime minimale i rujtun si mrena

  Vushtrri 13 korrik 11:35
  2.900 €
 • 0 foto
  Shes Nissan Murano 3.5Benzin Automatik Rks
  Vetura

  Shes Nissan Murano 3.5Benzin Automatik Rks

  045677654

  Vushtrri 8 korrik 20:56
  5.300 €
 • 11 foto
  Shes opel corsa 1.0 b klim funksionale
  Vetura

  Shes opel corsa 1.0 b klim funksionale

  Shes opel corsen 1.0 benzin, me klim funksionale 6 muj regjistrim viti 1998, esht e vozitur veq te n

  Vushtrri 7 korrik 01:13
  1 €
 • 0 foto
  Ford mondea 1.8 b rks ndrrimi munshum
  Vetura

  Ford mondea 1.8 b rks ndrrimi munshum

  Shes ndrroj ford mondea 1.8 benz me klim alarm fellne goma trea me xhdo servis te krym 044633338 04

  Vushtrri 1 korrik 20:20
  1.700 €