Vetura
Vushtrri

BMW | Vetura në shitje në Vushtrri

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Vushtrri Sot, 14:20
  11 €
 • 9 foto
  BMW 320 DIZELL AUTOMATIK -FACE LIFT
  Vetura

  BMW 320 DIZELL AUTOMATIK -FACE LIFT

  ☎️ +38344330332 044 330 332 SHES NDRROJ ~ BMW 320 Dizell AUTOMATIC TIPTRONIK VITI PRODH

  Vushtrri Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 530 XD / AUTOMATIK / FACELIFT / START STOP
  Vetura

  BMW 530 XD / AUTOMATIK / FACELIFT / START STOP

  Auto Salloni MALI Vushtrri ☎️ 044 610 612

  Vushtrri Sot, 12:40
  8.500 €
 • 11 foto
  BMW 525 Benzin RKS
  Vetura

  BMW 525 Benzin RKS

  Shitet Vetura BMW 525 Benzin ne gjendje shum shum te mire brenda dhe jashte vetura eshte shum e past

  Vushtrri Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 320 D AUTOMATIK FACELIFT - 10
  Vetura

  BMW 320 D AUTOMATIK FACELIFT - 10

  BMW 320 D AUTOMATIK FACELIFT E DOGANUAR KLIM TRONIK KOMANDA NVOLLON GJAMA ME RRYM PASQYRE ME RRYM CD

  Vushtrri Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 530 D AUTOMATIK 1 VIT RKS - 05
  Vetura

  BMW 530 D AUTOMATIK 1 VIT RKS - 05

  BMW 530 D AUTOMATIK 1 VIT REGJISTRIM VP: 11/2004 KLIM TRONIK NAVIGACION TMADH KOMANDA NVOLLON ULSE M

  Vushtrri Sot, 12:10
  5.900 €
 • 5 foto
  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK FULL EKSTRA - 08
  Vetura

  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK FULL EKSTRA - 08

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK PANORAM LLED PARA LLED MBRAPA HOLLOGENKA XENON BI XENON FELLGA TMIRA GOM

  Vushtrri Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK RKS - 04
  Vetura

  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK RKS - 04

  BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK I REGJISTRUAR KLIM TRONIK KOMANDA NVOLLON ULSE LKUR OSPUHA TGJAN ZHURMA E

  Vushtrri Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X5 M 40 D XDRIVE AUTOMATIK - 13
  Vetura

  BMW X5 M 40 D XDRIVE AUTOMATIK - 13

  BMW X5 40 DIZEL XDRIVE M-PERFORMANCE AUTOMATIK NAVIGACION KOMANDA NVOLLON KAMER MBRAPA KAMER ANASH L

  Vushtrri Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 525 motor 3.0d Automarik viti 2010
  Vetura

  BMW 525 motor 3.0d Automarik viti 2010

  Bmw 525 motor 3.0 d Autoamti viti 2010 Senzora parkingut para mbrapa tiptronik per info 049-800-010

  Vushtrri Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X6 35D XDRIVE AUTOMATIK
  Vetura

  BMW X6 35D XDRIVE AUTOMATIK

  SHITET BMW X6 35 D XDRIVE AUTOMATIK I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGA

  Vushtrri Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 220 D ACTIVE TOURER MANUAL 6 SHPEJTESI
  Vetura

  BMW 220 D ACTIVE TOURER MANUAL 6 SHPEJTESI

  SHITET BMW 220 D ACTIVE TOURER I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE

  Vushtrri Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shes bmw 318 benzin 1.8 viti 99 regjistrim nuk ka viber +38349278639

  Vushtrri Dje, 23:27
  2.650 €
 • 0 foto
  BMW X3 2.0 DIZEL
  Vetura

  BMW X3 2.0 DIZEL

  044 264 888

  Vushtrri Dje, 20:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw 116 M-Packet
  Vetura

  Bmw 116 M-Packet

  Shes Bmw 116 M-packet benzin viti 2007 , vetura osht ngjendje shum mir nuk ka nevoj per asni investi

  Vushtrri 18 maj 09:29
  4.800 €
 • 6 foto
  Shes BMW X5 3.0D
  Vetura

  Shes BMW X5 3.0D

  Shes BMW X5 3.0D , per me shume kontakto ne numrin 044198323!

  Vushtrri 18 maj 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 320 DIZEL , MANUAL 6 SHPEJSI , VITI 2004 .RKS
  Vetura

  BMW 320 DIZEL , MANUAL 6 SHPEJSI , VITI 2004 .RKS

  BMW 320 DIZEL , MANUAL 6 SHPEJSI , VITI 2004 , E DOGANUAR RKS , E ARDHUR NGA ( CH ) 👌, NE GJENDJ

  Vushtrri 18 maj 01:59
  4.850 €
 • 5 foto
  Bmw 530d e39
  Vetura

  Bmw 530d e39

  Shes bmw 530D eshte si ne foto nuk ka asnje defekt 200hp eshte automatik tip tronik , klime, dy par

  Vushtrri 18 maj 01:09
  4.000 €
 • 0 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKTE《《?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Vushtrri 16 maj 15:19
  3.000 €
 • 5 foto
  Bmw M5 V10 507ps
  Vetura

  Bmw M5 V10 507ps

  Bmw M5 V10 507ps Original me tgjitha opsionet

  Vushtrri 15 maj 12:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes BMW E36 320 / 2.0i me klim
  Vetura

  Shes BMW E36 320 / 2.0i me klim

  Shitet bmw ne gjendje te rregullt e qlajmrune Klim funksionale Preferoj ma shum me ndrrim Per inf

  Vushtrri 14 maj 22:23
  700 €
 • 6 foto
  Bmw 520 shitet dhe mundsi ndrrimi
  Vetura

  Bmw 520 shitet dhe mundsi ndrrimi

  Shit apo ndrrohet bmw 520 Veura osht benzin 2.0 Rks i skadum n gjendje t rregullt Vp 2000 uls

  Vushtrri 14 maj 20:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw 520 benzin shitet dhe ndrrohet
  Vetura

  Bmw 520 benzin shitet dhe ndrrohet

  Shit apo ndrrohet bmw 520 Veura osht benzin 2.0 Rks i skadum n gjendje t rregullt Vp 2000 uls

  Vushtrri 14 maj 20:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pjes per Ford Fokus 1.6 16 v
  Vetura

  Shes Pjes per Ford Fokus 1.6 16 v

  +38649358144

  Vushtrri 14 maj 18:10
  75 €
 • 4 foto
  BMW M5 Power
  Vetura

  BMW M5 Power

  Shes BMW ///M5 Power V10 507 PS 120000KM me liber servisi

  Vushtrri 13 maj 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X5 30D XDRIVE M PAKET 2019 KM 00
  Vetura

  BMW X5 30D XDRIVE M PAKET 2019 KM 00

  SHITET BMW X5 30 D XDRIVE M PAKET I PO SA ARDHUR ME KILOMETRA 00 MODELI I RI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

  Vushtrri 13 maj 14:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkohet puntor per Auto Larje
  Vetura

  Kerkohet puntor per Auto Larje

  Kerkohet puntor per Auto Larje

  Vushtrri 12 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  Shitet bmw 320 benzin regjistrim dei me 11/19 kerri o ne gjendje te rregullt e rujte si nmrena si ja

  Vushtrri 12 maj 10:15
  1.350 €
 • 5 foto
  BMW 525 benzin
  Vetura

  BMW 525 benzin

  Shes bmw 525 E34 benzin 2.5 motorri 24 V. Është në gjendje shum të mir me të gjitha servise e kryera

  Vushtrri 6 maj 15:20
  1.950 €
 • 8 foto
  Bmw 320
  Vetura

  Bmw 320

  Shes bmw 2.0 benzin rks 03.05.2019 te gjitha serviset e po sa kryera 049333212

  Vushtrri 3 maj 23:08
  1.600 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Qe nuk i Perdorni Golf Fiat Audi Opel
  Vetura

  Blej Vetura Qe nuk i Perdorni Golf Fiat Audi Opel

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Vushtrri 29 prill 22:24
  333 €
 • 7 foto
  BMW X5 shitet ose ndrrim
  Vetura

  BMW X5 shitet ose ndrrim

  Shes BMW X5 2004 benzin + plin dizne automatik 4x4 karrikat lkur shiber tele 049151813 Boj Edhe ndr

  Vushtrri 26 prill 18:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bmw 320 2.0 dizell
  Vetura

  Bmw 320 2.0 dizell

  Bmw 320 2.0 dizell 044272418 Viti 2001 Fellne Alarm Klimfunksionale Karrika lkur K

  Vushtrri 25 prill 19:31
  3.550 €
 • 5 foto
  BMW 525-tds-rks-06-08-2019
  Vetura

  BMW 525-tds-rks-06-08-2019

  BMW 525-tds-rks-06-08-2019 per me shum viber +38349662334

  Vushtrri 24 prill 23:46
  2.700 €
 • 3 foto
  Bmw 530d RKS ndrrim me vetura pa dogan
  Vetura

  Bmw 530d RKS ndrrim me vetura pa dogan

  Bmw 530d automatik tiptronik airbag fellne tempomat komanda vallon klimatronik 4 gjamat me rrym ksen

  Vushtrri 23 prill 22:10
  1 €
 • 11 foto
  BMW X1 20D XDRIVE AUTOMATIK
  Vetura

  BMW X1 20D XDRIVE AUTOMATIK

  SHITET BMW X1 20 D XDRIVE AUTOMATIK I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGA

  Vushtrri 17 prill 18:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  bmw
  Vetura

  bmw

  shes bmw ne gjendje shum te mir me liber te sevisit klim dy zonale

  Vushtrri 16 prill 21:58
  12.900 €
 • 4 foto
  BMW 320 D
  Vetura

  BMW 320 D

  Shitet bmw 320 D full ekstra Posedon :motor 2.0 170 hp Karrika ilkur me nxemje , Tempomat, Pulla n

  Vushtrri 16 prill 13:11
  4.800 €
 • 0 foto
  BMW 530 D AUTOMATIK RKS - 12
  Vetura

  BMW 530 D AUTOMATIK RKS - 12

  BMW 530 D AUTOMATIK NAVIGACION KOMANDA NVOLLON KLIM TRONIK ULSE LKUR ULSE ME NXEMJE FELLGA TMIRA LLE

  Vushtrri 14 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 320 D M\'PAKET RKS - 02
  Vetura

  BMW 320 D M\'PAKET RKS - 02

  BMW 320 D M\'PAKET E REGJISTRUAR KLIM TRONIK VOLLON 3SH KOMANDA NVOLLON KLIM TRONIK NE GJENDJE TE R

  Vushtrri 14 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bmw 520
  Vetura

  Bmw 520

  Benzin 2.0 Manul Rexhistrim deri ne Muajin e 7

  Vushtrri 12 prill 23:29
  4.800 €
 • 0 foto
  BMW 118 2.0 dizel RKS
  Vetura

  BMW 118 2.0 dizel RKS

  Vetura osht në gjendje të rregullt 2.0 dizel 6 shpejtsi rks deri 30.08.2019 posedon tempomat bord ko

  Vushtrri 12 prill 18:15
  5.990 €
 • 5 foto
  SHES BMW 520 2010
  Vetura

  SHES BMW 520 2010

  VITI 2010 LEKURE BRENDA SHUME E RUAJTUR SERVISI I KRYER NE JANAR TE 2018 ME VAJ E FILTERA TE VAJIT,

  Vushtrri 9 prill 07:22
  15.500 €
 • 5 foto
  Ndrrohet me vetura me targa te huaja
  Vetura

  Ndrrohet me vetura me targa te huaja

  Bmw 530d esht ne gjendje te mir pune rks fellne klimatronik 4 gjamat me rrym automatik komanda nvall

  Vushtrri 8 prill 21:59
  3.200 €
 • 10 foto
  Bmw x5 3.0d xdrive full extra 7 ulse RKS
  Vetura

  Bmw x5 3.0d xdrive full extra 7 ulse RKS

  Shes bmw x5 E70 3.0d vetura posedon : - viti i prodhimit 9/2007 - automatik - tiptronik - climatroni

  Vushtrri 7 prill 22:39
  12.900 €
 • 0 foto
  Shes Sejn e re
  Vetura

  Shes Sejn e re

  She’s sej

  Vushtrri 5 prill 00:57
  30 €
 • 4 foto
  Bmw 320B Viti 97 Rks 4 Muaj Benzin
  Vetura

  Bmw 320B Viti 97 Rks 4 Muaj Benzin

  Shes ndrroj Bmw 320 benzin 2.0 rks 4 muaj viti 97 vetura posedon karrika te mira gomat e mira fellga

  Vushtrri 5 prill 00:09
  1.550 €
 • 9 foto
  Bmw 530 Diesel Automatik Viti 2003 Rks 1 Vit
  Vetura

  Bmw 530 Diesel Automatik Viti 2003 Rks 1 Vit

  -Bmw 530D -Diesel 3.0 -Rks 1 Vit -Automatik -Tip-Tronik -Viti 2003 Rks -Komanda ne timon -Gjama me r

  Vushtrri 4 prill 19:17
  6.200 €
 • 7 foto
  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK 7 ULSE RKS - 08
  Vetura

  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK 7 ULSE RKS - 08

  BMW X5 3.0 D AUTOMATIK 7 ULSE FELLGA TMIRA ULSE LKUR KLIM TRONIK NAVIGACION KOMANDA NVOLLON XENON BI

  Vushtrri 4 prill 16:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes bmw 320
  Vetura

  shes bmw 320

  shes bmw 320 full opcion siq shihet edhe ne foto ndrrim nuk boj per me shum.infoo +38345512367

  Vushtrri 4 prill 16:47
  12.000 €