APARTAMENT 3+1 PER SHITJE

Çmimi: 122.000 €
APARTAMENT 3+1 PER SHITJE

Detajet

Postuar
25 mars 12:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
12248 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ne nje nga zonat me te populluara te durresit ofrojme per shitje nje apartament 3+1 me siperfaqe bruto 122.48 m2 dhe siperfaqe neto 109.63 m2.Apartamenti ndodhet prane ish-urt-se ne katin e peste te nje pallati te mire administruar dhe me ashensor.Ka nje orientim Jug-lindje ku ka ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.Apartamenti ka një planimetri tradicionale,korridorri bën shpërndarjen nëpër dhoma, ku janë tre dhoma gjumi një dhomë ndenje+kuzhinë,nje tualete dhe nje ballkon qe aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe nje nga dhomat e gjumit.Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe me kushte bashkohore me detaje qe e bejne unik ,gjithashtu ka sistem ngrohje-ftohje,ka smart furnitures.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!