Kodi ASH 001 Apartament 2+1

Çmimi: 145.000 €
Kodi ASH 001 Apartament 2+1

Detajet

Postuar
3 shkurt 11:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
117 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT
Perberja ? 2+1
Sa metra katrore ? 117 m2
Ku ndodhet ? Tek shetitorja ne Vollga, rr Taulantia prane SFINKSIT, 20 m nga BREGU i DETIT
Çfare ofron Prona ? Zona ne te cilen ndodhet Godina, ndertimi shume cilesor dhe orientimi Lindje - Perendim me 85% ne driten natyrale dy banjo, dy ballkone, ashensor.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me preferenciale.
I HIPOTEKUAR, PER ME SHUME INFO : Cel. 0698592352