Shitet 2+1 kati 2 tek sigurimet shoqerore

Çmimi: 60.000 €
Shitet 2+1 kati 2 tek sigurimet shoqerore

Detajet

Postuar
19 janar 14:09
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
91 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te cilat jane te orientuara drejt jugut duke i bere mjaft te ndricuara nga dielli si edhe njera nga dhomat disponon nje ballkon. 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket si edhe me nje ballkon tjeter e cila eshte e orientuar drejt lindjes. Apartamenti ndodhet ne cepin jug-lindor te pallatit duke pasur 2 faqet e saj te ndricuara gjate gjithe dites nga dielli. E pozicionuar ne katin e 2 nga toka ose i pari banim te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit . siperfaqja totale arrin 91m2 nga te cilat 82m2 jane te brendshme . Apartamenti ka nje organizim mjaft te rregullt dhe ndodhet ne nje lagje mjaft familjare dhe praktike. Per me shume informacion kontaktoni