CAT 320C

Çmimi: Me Marrveshje
CAT 320C

Detajet

Postuar
19 maj 17:24
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Lloji
Markë tjetër
Modeli
Caterpillar

Përshkrimi

Caterpillar 320C I sapo blere ne gjendje shume shume te mire
kollona me 3 krahe
ore 9000
ndodhemi ne Maminas
disponojme dhe shume lloje te tjera mjetesh


Shpallje te ngjashme