shiten kompjuter+server+switche

Çmimi: Me Marrveshje
shiten kompjuter+server+switche

Detajet

Postuar
4 shkurt 22:16
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten pajisje call center ne gjendje shum te mire.
A) 3 servera per sistemet: 1 workstation z400 intel xeon 2.5 8gb ram dhe 2 dell precizion t3600 Xeon 3.6ghz, ssd 16gb ram.
B) 2 switche tplink me 48 porta.
C) 56 Kompiutera HP core2duo 2gb ram, monitor 19".
D) Inverteri 3000kva + 2 bateri 100A.

Na kontaktoni per detaje te metejshme