Shitet MAN LE 8.140 Frigo me dogan fak.me TVSH

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet MAN LE 8.140 Frigo me dogan fak.me TVSH

Detajet

Postuar
18 shkurt 20:20
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 me frigo i ardhur nga gjermania me.dogan te paguar dhe faktur per firma me TVSH goma gjitha te reja gjatsia sanakut 5.60m gjersia 2.5m ne gje dje shum te mir teknike


Shpallje te ngjashme