Shitet piruni linde

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet piruni linde

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:44
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet piruni linde me levizje dhe zgjerimi i lugve me komand
viti 1993
3ton


Shpallje te ngjashme