LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-SHITET OBJEKTI NE RR.ENVER TOPALLI 83/16

Detajet

Postuar
1 prill 20:46
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet:Objekti 3000 m2 dhe disa objekte ndihmëse
Parcela: 1 hektarê.
Organizimi:Sallê dasmash me 600 ulëse
Me kuzhinë moderne
Dy banesa të mdhaja të mobiluara.
Hapësira biznesi
Terasa të mdhaja
Një pjesë e oborrit e mjellur me pemë të ndryshme dhe sistemi ujitjes pikë pikë.
E përshtatëshme edhe për fusha sporti.
Mbi 100 pisha të larta.
Kamina të jashtëm
Hapësira pë lulishtë
Mbi 30 ari e mbuluar me kubëza.
E shumë detale tjera.
Ky objekt i plotson kushtet edhe për shumë veprimtari biznesi.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut\" afër Rest.ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme