Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

Çmimi: Me Marrveshje
LINA lokali 35m2 K përdhesë  47/16L

Detajet

Postuar
3 shkurt 01:41
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi


Shitet ;Lokali
Kuadraturë;35m2
Kati;Pëdhesë
Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma
Infrastrukturë;E kompletuar
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA