MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

Çmimi: Me Marrveshje
MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma,kuzhinen,banjo,si dhe 10 Ari oborr i Përshtashum per veprimtari te ndryshme afariste dhe me te gjitha kushtet e nevojshme si:Rrym,Kanalizim,Ujsjellës,etj..

Çmimi sipas Marrëveshjes
Tel Kontakte:
Për qdo informatë rreth Shitëblerjes mund të drejtoheni tek Agjensioni i autorizuar i Patundshmërisë MY HOME ,adresa rruga Dëshmorët e Kombit Përball ishë Shkollës Ekonomike.
Tel kontakt:
+386 49 952 204
+386 49 952 205
+386 49 952 206
+377 45 597 796-Viber
[email protected]


Shpallje te ngjashme