REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST.

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
23 janar 17:38
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

REMAKS-Shitet lokali 111m2 tek IDEA INVEST ne rr.Vellezrit Gervalla Ferizaj .
Lokali ka dy hyrje njeren nga rruga kryesore V.Gervalla ,dhe tjeren nga rruga Emin Duraku
e pershtatshme per qdo lloj bisnesi .


Shpallje te ngjashme