Kauqa set 3 2 2 1 1

Çmimi: 600 €
Kauqa set 3   2   2   1   1

Detajet

Postuar
29 mars 22:01
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten kauqat set ne gjendje te mire optike dhe fizike. prodhim German te blera ne Mob.


Shpallje te ngjashme