OFERTË PËR AKSESORË TË KUZHINAVE 50% ZBRITJE

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 12:09
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

OFERTË PËR AKSESORË TË KUZHINAVE

EURO SWISS ofron zbritje prej 50% në aksesorë të ndryshëm të kuzhinave.
Për të pasur një qasje më të lehtë në qoshin e kuzhinës suaj, prezentojmë aksesorin VS WHEEL PRO me një çmim prej €199.00 në vetëm €99.00!

WHEEL PRO është aksesor i cili lehtëson qasjen në qoshin e kuzhines suaj, i dizajnuar me 2 rafte të cilët rrotullohen ju mundëson që të keni një qosh të kompletuar në kuzhinë.

Gjerësia e Korpusit: 650 x 650; 800 x 800; 900 x 900 mm
Gjerësia e Ansores: min.490 mm
Montimi: Montohet në mekanizem dhe pesha e raftit nuk mbeshtetët në derë.
Mund të instalohet në kabinetet e poshtme
Mund të instalohet në kuzhinat e montuara më parë
Kapaciteti: max: 27.5kg për një bazë (max. 12kg per nje baze me dim. 650 x 650mm)
Varianti i prezantuar: 4/4

Forma e rafteve: Rrjete.

Ju ftojmë të na vizitoni në Showroomin tonë të ri në Muhoc, Ferizaj.

Text,,a,b, l a-c-puma-nike
jakne,trenerka,puma.patika.patike.nike.puma.fila
Kimik,kimika,kulet,kuleta,qanta,ora,vetura,varrse,
ORA,ORA,KULET,KULETA,QANTA,MERCEDES,BENZI,AKSESOR,ESPRIT,SYZE,SYZA,VIPER
A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
FESTINA,CARTIER,LONGINES,CERTINA,CITIZEN,SEIKO,CASIO,IWC,BVULGARI,GUCCI,ARMANI
BOSS,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,MAKINA DHE MJETE,DEWALT,BOSCH,SIEMENS,AEG
MAKITA,BLACK & DECKER,METABO,FLEX,HILTI,NISSAN,MAZDA,TOYOTA,PEUGEOT,CITROEN
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
SONY ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,ROVER,JAGUAR,RENAULT,CITIZEN,SEIKO,MERCEDES
AMG,ML,350,400,500,SEAT SHKODA,FERRARI,PORSCHE,AUTOPJESE DHE PAISJE,BICIKLETA,
H,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE,TROJE,BANESA,BANES,SHTEPI,SHTEPIJA,VARRSE.MBAJTSE
QELS,QELSI,QELSA,PILOT,VETURA,AUDI,BMW,OPEL,MERCEDES,FORD,SEAT,JAGUAR
VW,GOLF,PASSAT,POLO,TOURAN,TOUAREG,PORSCHE,FERRARI,LAMBORGINI,RENAULT,
KIA,HYUNDAI,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,ROLLS ROYC,AUTOPJESE,MOBIL,TELEFONA,NOKIA
VARRSE,MBAJTSE,TREGER,TREGERA,BAGAZH,BAGAZHI,AKSESORE,RIMORKIO,FARA,DRITA,
ARMOTIZERA,KRILLA,NGJYRA,SHOFERSHAJME,VOLLAN,KARRIKA,ULSE,TIMON,MOTORR,DIESEL
LG,HTC,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,IPHON,IPHONE,IPHONA,APARAT,CANON,NIKON,OLYMPUS
PORSCHE.LAND ROVER,RANGE ROVER BMW X3,BMW,X5,BMW X6 QELSI ,QELSA,TE T