LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH

Çmimi: Me Marrveshje
LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:34
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Modeli
300
Modeli
Seri 5

Përshkrimi

Shitet;Shtëpia
Oborrë; 10 ari e 58mtr
Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë,një dhom gjumi,wc
Kati i II-Tre Dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Kati i III-Hapsirë
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Vëllëzrit Gërvalla Rr,Fatmir Kerqeli 80 metra nga rruga kryesore(afër Market Guri)
Dokumentacion;Ne Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.